Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Informer - 11-17 Mar Weekly News

374 views

Published on

Informer - 11-17 Mar Weekly News

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Informer - 11-17 Mar Weekly News

  1. 1. “Doksanlar” Dizisine Yeni TransferDeniz Oral, yapımcılığını Birol Güvenin üstlendiği Doksanlar dizisinde oynayacak. Birol Güveninhaberi Twitter hesabı üzerinden duyurdu."Yağmurdan Kaçarken" Yakında ATV’de BaşlıyorAnnesi İspanyol, babası Türk yakışıklı ve çapkın bir gencin, Carlos Yılmaz’ın hikâyesininanlatıldığı "Yağmurdan Kaçarken" yakında ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Fotoğrafçı CarlosYılmaz karakterini, ilk dizi projesi olan Carlos Martin canlandırıyor.‘Doksan’lar Dizisi ATV’deSeksenler dizisinin de yapımcısı olan Birol Güvenin hazırlıklarına başladığı yeni dönem dizisiDoksanların kanalı belli oldu. Sokakta oynayan son çocukların dizisi sloganıyla ilk tanıtımlarıyayınlanan dizi için Darıcada mahalle şeklinde dev bir plato da kuruluyor.“Karagül” Dizisi FOX TV’deÇekimleri Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde devam eden dizinin başrolleri değişmiş, Şebnem Bozoklu veBülent İnal kadrodan ayrılmış yerlerine Ece Uslu ve Özcan Deniz gelmişti. Yeni dizi ismini sadeceŞanlıurfa’da yetişen Karagül’den alıyor.‘Çocuklar Duymasın’ Fox TV’deMilliyetten Ali Eyüboğlunun haberine göre sevilen komedi dizisinin ekran macerası sürecek. Yapımcıve senarist Birol Güven, dizinin devamı için FOX ile el sıkışmış.‘Umutsuzlar’a Yeni Bir Aile Daha GeliyorKanal Dden FOXa transfer olan "Umutsuz Ev Kadınları" dizisine yeni bir aile katılıyor. Bu üç kişilikailenin 10 yıl öncede mahallede oturduğu ortaya çıkacak. Yapım şirketi şu günlerde bu aileyi kimlerincanlandıracağına karar vermeye çalışıyor.Dilara Gönder Ekrana DönüyorNTV Spordan istifa ederek ekranlardan uzaklaşan, Dilara Gönder yeniden kamera karşısına çıkıyor.Sunucu Dilara Gönder, NTV’de haftada bir ekrana gelecek "Zor İşler"le izleyici karşısına geçiyor.Benzemez Kimse Sana Ekrana Dönüyor
  2. 2. Huysuz Virjin olarak tanınan Seyfi Dursunoğlunun sunduğu ve ilk olarak Starda başlayan yarışma,yeni yayın döneminin başında Show TVye transfer olmuştu. Programın Nisan ayının başında ekranageleceği öğrenildi.Star TV’de Yeni Bir Yarışma: Çılgın TeyzelerStar TV’de çok çılgın ve bir o kadar tansiyonlu bir yarışma başlıyor. "Çılgın Teyzeler" adlı yapımdabirbirinden eğlenceli ve hayat dolu elli yaş üstü beş teyze dünya turuna çıkacak.Final Tarihi Belli OlduStar TV’nin fenomen dizisi "Behzat Ç. Bir Ankara polisiyesinin final tarihi belli oldu. ErdalBeşikçioğlu’nun başrolünü oynadığı dizi, 10 Mayısta son bölümüyle ekrana gelecek.Mısır Çarşısı’nda Osmanlı TokadıMazhar Alanson, Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlunun başrollerini paylaştığı Osmanlı Tokadı isimlidizinin çekimleri başladı. Dizi, Nisan ayında TRT 1de ekrana gelecek. Dizinin kadrosuna oyuncu CemalHünal da dâhil oldu.Leyla İle Mecnun Sezon Finali 17 Haziran’daLeyla ile Mecnun dizisi 17 Haziran pazartesi günü sezon finali ile ekranlara gelecek. 103. bölüm ilesezon finali yapacak olan Leyla ile Mecnun, önümüzdeki sezon da TRT ekranlarında yayınlanacak.

×