Java Developer Gdańsk

189 views

Published on

ASTEK Polska (www.astek.pl) jest filią Grupy Astek specjalizującej się w dziedzinie usług informatycznych, wdrożeniowych, konsultingowych i zarządzania projektami. Od ponad 25 lat wspieramy naszych klientów z branży bankowo-finansowej, telekomunikacyjnej, usługowej oraz przemysłowej w zakresie doradztwa biznesowego, wdrożenia systemów i outsourcingu IT.
W związku z rozwojem długoterminowej współpracy z jednym z naszych Klientów, poszukujemy Specjalisty zainteresowanego pracą na stanowisku JAVA DEVELOPER!

Published in: Career
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
189
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Java Developer Gdańsk

  1. 1. ASTEK Polska (www.astek.pl) jest filią Grupy Astek specjalizującej się w dziedzinie usług informatycznych, wdrożeniowych, konsultingowych i zarządzania projektami. Od ponad 25 lat wspieramy naszych klientów z branży bankowo-finansowej, telekomunikacyjnej, usługowej oraz przemysłowej w zakresie doradztwa biznesowego, wdrożenia systemów i outsourcingu IT. W związku z rozwojem długoterminowej współpracy z jednym z naszych Klientów, poszukujemy Specjalisty zainteresowanego pracą na stanowisku: Programista Java Nr ref. JD/GD/05/2014 Lokalizacja: Gdańsk Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:  Tworzenie aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu Java/J2EE  Współpracę z analitykami i testerami  Testowanie tworzonego oprogramowania  Tworzenie dokumentacji technicznej Wymagania:  Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne  Doświadczenie w programowaniu aplikacji w języku Java/JEE, - warunek konieczny  Dobra znajomość języka Java /JEE  Mile wdziana znajomość przynajmniej jednej z następujących technologii: Spring, Hibernate, Struts, Maven, Webservices, GWT  Doświadczenie w zakresie korzystania z relacyjnych baz danych SQL, Oracle  Biegła znajomość języka angielskiego  Mile widziana znajomość języka niemieckiego Oferujemy:  Stabilność zatrudnienia  Międzynarodowe i dynamiczne środowisko pracy  Ścieżkę kariery zawodowej w wiodącej firmie z branży IT Prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości bezpośrednio na adres e-mail: cv-gdansk@astek.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Astek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 6/12 danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 10, poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody”.

×