Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Tester Warszawa

209 views

Published on

ASTEK Polska (www.astek.pl) jest filią Grupy Astek specjalizującej się w dziedzinie usług informatycznych, wdrożeniowych, konsultingowych i zarządzania projektami. Od ponad
20 lat wspieramy naszych Klientówz branży bankowo-finansowej, telekomunikacyjnej, usługowej oraz przemysłowej, w zakresie doradztwa biznesowego, wdrożenia systemów
i outsourcingu IT.

W związku z rozwojem długoterminowej współpracy z jednym z naszych Klientów, poszukujemy Specjalisty zainteresowanego pracą na stanowisku Tester Oprogramowania!

Published in: Career
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Tester Warszawa

  1. 1. ASTEK Polska (www.astek.pl) jest filią Grupy Astek specjalizującej się w dziedzinie usług informatycznych, wdrożeniowych, konsultingowych i zarządzania projektami. Od ponad 20 lat wspieramy naszych Klientówz branży bankowo-finansowej, telekomunikacyjnej, usługowej oraz przemysłowej, w zakresie doradztwa biznesowego, wdrożenia systemów i outsourcingu IT. W związku z rozwojem długoterminowej współpracy z jednym z naszych Klientów, poszukujemy Specjalisty zainteresowanego pracą na stanowisku: TESTER OPROGRAMOWANIA Lokalizacja: Warszawa Nr ref: T/WA/03/2014 Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:  Testowanie oprogramowania (aplikacji biznesowych)  Projektowanie oraz wykonywanie przypadków testowych  Opracowywanie skryptów automatyzacji testów funkcjonalnych i wydajnościowych  Tłumaczenie wymagań biznesowych na wysokim szczeblu do scenariuszy testowych i przypadków testowych  Konfiguracja i utrzymanie środowisk testowych  Tworzenie i wykonywanie przypadków testowych na różnych poziomach testowania  Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu, Liderami, Analitykami oraz innymi członkami zespołu testowego Wymagania:  Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne  Doświadczenie w testowaniu aplikacji  Znajomość procesu testowania i narzędzi testowych  Doświadczenie w testowaniu w środowisku baz danych o środowisku UNIX i SQL (Oracle i / lub DB2)  Kreatywność  Umiejętność pracy zespołowej  Dobra znajomość języka angielskiego  Mile widziana znajomość języka niemieckiego Oferujemy:  Stabilne, długoterminowe zatrudnienie  Możliwość rozwoju w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT  Szkolenia Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na adres e-mail cv-warszawa@astek.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Astek Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żurawia 6/12, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 10, poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody”.

×