Alateadvuse tutvustus. PSYCH-K meetod. Uskumused. Energiad. Heidi Plumberg

704 views
498 views

Published on

Alateadvuse tutvustus. PSYCH-K meetod. Uskumused. Energiad.
www.heidiplumberg.ee
heidi@uskumused.ee
Registreeri vastuvõtule
tel 53468346

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
704
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
121
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Alateadvuse tutvustus. PSYCH-K meetod. Uskumused. Energiad. Heidi Plumberg

 1. 1. PSYCH-K „Kadumaläinud meelerahu leidmine“ Heidi Plumberg
 2. 2. „Näe rohkem vaeva, ole terasem“ „Soovimine ei ole piisav, tuleb ka teha“ „Teadmine üksi ei ole piisav, see tuleb ka ellu rakendada“ „Sõnad jäävad tähendusetuks seni, kuni nad kehastuvad harjumusteks“
 3. 3. PSYCH-K JUURTEST ... Istudes oma töö juures, tundsin, et midagi on puudu. Teenisin kolm korda rohkem, kui vanasti, aga ma ei olnud rahul. Miski oli puudu. Mis nimelt? Ärimaailm ei olnud enam „See Õige“ Otsustasin minna nõustamisprogrammi Colorado ülikooli. Hakkasin tundma, et see ongi see, mida ma tahan teha. Terapeudina kasvades mõistsin, kui erinevad on ärimaailm ja nõustamismaailm. Taipamine + tahtejõud = muutus Mu alateadvusse hakkasid ilmuma uskumuste muutmise mustrite detailid. Need infovood kerkisid aeg-ajalt mu mõtetesse. Info oli pidevja lakkamatu. Panin neile nimeks PSYCH-K. Selle meetodi abil aitasin oma kliente palju kiiremini, kui muidu oleksin seda ise suutnud. Tulemus oli ennenägematu! Protsess ise – Pingutusevaba! Nii sai alguse PSYCH-K meetod. Robert.M.Williams
 4. 4. „Kui päralejõudmine ei ole pooltki nii lõbus, kui teekond“ „Pole valu, pole ka tulemust“ Pingutamisest Loobumine  Tahtejõud ja otsusekindlus on toredad sel juhul, kui nad ka päriselt Sind teisel pool takistusi ootavasse vabadusse viivad.  Õnnetuseks paljud sundmõtted ja käitumismustrid suurema pingutamise abil ei muutu.  Tahtejõust ja otsusekindlusest võivad saada sobimatud ja valulikud vahendid. Lahenduse asemel saab neist pigem probleemi üks osa Mitu psühhoterapeuti on tarvis, et vahetada elektripirni ??? „Kõigest ühte, kuid elektripirn ise peab vahetamist tahtma!“  Probleemi tekkepõhjusest teadlikuks saamine muudab harva probleemi mõju.
 5. 5. TAIPAMISE PIIRANGUD See, et peavoolu psühhoteraapia otsib probleemi lahendamiseks vajaminevaid vastuseid valest kohast, on fakt. VÕTMETE OTSIMINE Ininmmeele mõistmiseks vajalikud võtmed ei ole tavaliselt peidus seal, kus valgus kõige säravam on, Kestva muutuse tõelisi võtmeid võib leida alateadliku meele hämarast kõrvaltänavast... VAHEL JUHTUB, ET MINA OLEN ISEENDA KÕIGE HIRMSAM VAENLANE Mõnikord on igaüks meist osutunud iseenda kõige suuremaks vaenlaseks. Kui oodatud eesmärk jääb püstitamata, tegevuse edasilükkamisel, valede asjade välja pahvatamisel, kiusatusele järele andes. Mõistes olulisi erinevusi teadliku ja alateadliku meele vahel, oled Sa võimeline mõistma, miks erinevate teadlike lähenemismeetodite tulemused ootustest tunduvalt tagasihoidlikemaks jäävad.
 6. 6. TEADLIK MEEL • Seotud tahtega. Püstitab eesmärke ja hindab tulemusi. • Mõtleb üldistavalt. Talle meeldivad uued, loomingulised ideed ja tegevused. • Seotud ajaga. On keskendunud minevikule ja tulevikule. Otsib tihti uusi võimalusi lähtuvalt minevikukogemustest ja tulevikueesmärkidest. • Lühiajaline mälu. Tavalisel inimesel kulub umbes 20sekundit. • Piiratud töötlusvõime. On võimeline samal ajal korraga tegelema mõne üksiku sündmusega. ALATEADLIK MEEL • Harjumuslik. Kontrollib keha funktsioone, sealhulgas motoorikat, südame tööd, hingamist, seedimist. • Mõtleb sõna-sõnalt. Tunnetab maailma kõigi viie meele abil. • Pikaajaline mälu. Salvestab möödunud kogemused, suhtumised, väärtused. • Ajatu. Keskendub ainult käesolevale hetkele. • Suurem töötlusvõime. On võimeline samal ajal korraga tegelema tuhandete ülesannetega.
 7. 7.    Sinu meele kaks osa on küllaltki erinevad. Et meel täielikult toimiks, on mõlemad osad Sulle vajalikud. Mõlemad poole täidavad oma ülesandeid. Pole kahtlustki, et ilma alateadliku meelega koostööd tegemata on teadliku meele võimalused väga armetud.  Paljud inimesed on oma eesmärke saavutada püüdes pettunud. Nad ei ole teadlikud sellest, et alateadlik meel ei ole nende eesmärkide üksikasjades sugugi kindel ja sellest lähtuvalt tuleks neid pigem saboteerida kui toetada.
 8. 8. Keha-Meele ühendus „Iga mõte on põhjus ja iga seisund on tulemus“ Mis on lihastestimine? Kuidas see toimub? Alateadlik meel juhib vahetult keha motoorikat, seega kontrollib lihaste liigutusi. See teadmine varustab meid suhtlemissillaga, mida tavaliselt nimetatakse lihastestimiseks. Näiteks liiguvad meie kehad seetõttu, et alateadlik meel juhib läbi elektriliste signaalide võrgustiku õiget lihast õigel ajal mingit tegevust korda saatma. Ajust lähtuva elektrilise signaali tugevus määrab ära lihases tekkiva reaktsiooni tugevuse. Lihastestimist saab kasutada keha jaoks stressi tekitavate mõtete avastamiseks, samuti selle kindlakstegemiseks, missugused ideed on alateadlikul tasandil toetatud ja millised mitte.
 9. 9. „Et ennnast ravida või aidata teistel paraneda, on meil tarvis taasühendada maagia ja teadus, meie parem ja vasak ajupoolkera.“ Vasak pool: Parem pool: Kasutab loogikat Mõtleb sõnades Tegeleb osadega Analüüsib lahti Mõtleb järjestikuliselt On suunaga väljapoole On ajaga seotud Samastub üksikisikuga On korrapärane Kasutab emotsioone Mõtleb piltides Loob seoseid Sünteesib Mõtleb samaaegselt On vaba aja mõistest On suunaga sissepoole Samastub grupiga On spontaanne
 10. 10.  Sündides oleme kaasa saanud loomuliku võime mõlemat ajupoolt samaegselt kasutada, hakkab teatud elusündmustes ja olukordades sageli üks pool teise üle domineerima.  Meele omadus liigselt samastuda ühe või teise ajupoolkeraga võib aidata kaasa millele iganes, alustades peretülidest kuni rahvusvaheliste konfliktideni.  Mõlema ajupoolkera samaaegne informatsioonitöötlus on üks võtmetest, mis avab võimaluse tulla elu väljakutsetega toime tasakaalustatud ja tõhusal viisil.  Teine oluline võti oma elu muuta on teadmine, kuidas muuta oma uskumusi.
 11. 11. „Et muuta keha väljatrükki, tuleb õppida ümber kirjutama meele tarkvara“ MÜRGISED MEELED VÕIVAD OLLA TERVISELE KAHJULIKUD ... ! Uskumused moodustavad isiksuse alusmüüri. Uskumused mõjutavad enesehinnangut, küllust, suhteid, tööga toimetulekut ja vaimseid hoiakuid. Meie psühholoogilised kalduvused on justkui meie vanemate poole alla laadimiseks ettevalmistatud arvuti tarkvara. Mineviku programmeeringute ja kogemuste põhjal kujunenud järeldused avaldavad meile väga sügavat mõju. Kuigi me enamuse ajast nende mõjust teadlikud ei ole, juhivad nad siiski meie tegevusi, harjumusi.
 12. 12. Negatiivsed uskumused võivad peegeldada reaalsust, kuid veelgi enam murettekitav on see, et tegelikult aitavad nad seda reaalsust luua. Uskumused panevad paika meie saavutuste piirid. Inimmeel on programmeeritav. Esmalt on oluline teadvustada, et meelt ei saa samastada ajuga, samuti nagu arvuti keskprotsessor ei ole seesama mis arvuti mäuseade. Sinu meel on energia, mis Sinu aju läbib ja ümbritseb. Raseda ema-loote suhe on väga tugev. Kasutades PSYCH-K uskumuste muutmise protsesse, ei ole kunagi hilja oma lapsepõlve ptstarbekalt kasutama hakata!
 13. 13. Olete Te proovinud muuta oma meelt ja avastanud, et meelel on omad tahtmised? Me ei näe maailma sellisena, nagu see on. Näeme seda sellisena, nagu meie ise oleme! Uskumused on reaalsuse filtrid. Sa ei näe maailma sellisena, nagu SEE ON ..., vaid sellisena, NAGU OLED SINA! Teadlik uskumine: TEADLIKKUS+TAHTEJÕUD = MUUTUS Alateadlik uskumine: TEADLIKKUS + TAHTEJÕUD = NULL „Ma olen alati tahtnud olla „keegi“. Nüüd mõistan, et oleksin pidanud seda rohkem täpsustama“
 14. 14. PEAEESMÄRK-ÕNN „Kõikidest maailma armeedest on vägevamad uued avastused, mille aeg on kätte jõudnud“ PSYCH-K ERINEVUSED TEISTEST MEETODITEST: Ajupoolkerade uuringud Jõuetuse katk Tegutsemisloa saamine Tõde tuleb alati ilmsiks Ühendus üliteadvusega Kui Sa ei tea, kuhu Sa teel oled, siis kuidas Sa teada saad, et oled pärale jõudnud? „Kõike tuleb teha nii lihtsalt kui võimalik, aga mitte lihtsamalt“
 15. 15. Ehtsad inimesed .... Ehtsad Tulemused Kuidas oma soove manifitseerida...? Taotlus+ergas pühendumine+tähendusrikas rituaal+tegutsemine = ilmnemine 1.Samm Sõnasta taotlus/eesmärk Otsusta, mida Sa vajad. Sinu taotlus on Sinu sihtmärk. 2. Samm Analüüsi oma pühendumust. Otsusta, kas Sa seda tõeliselt vajad. 3.Samm Selgita oma taotlust alateadlikule meelele. 4.Samm Asu tegutsema. Alateadlike uskumuste muutmine loob võime. Selle võime rakendamine loob tulemused.
 16. 16. „Üks meie kõigi, nii meeste kui naiste, suurimaid probleeme pole mitte õppimine, vaid õpitu unustamine. www.psych-k.com „Test Your Beliefs“ „Meie teaduste vägi on alistanud meie vaimuväe. Me oleme juhtinud raketid õigesse ja inimesed väärasse suunda“ „Uskudes, et suudad või uskudes, et ei suuda ... Sul on õigus!“ „Kahe isiksuse kohtumine on justkui kahe keemilise elemendi kontakt – kui toimub mingigi reaktsioon, on mõlemad muundunud“ „Sest rahaarmastus on kõigi kurjade asjade juur ...“ „Kui üks õnneuks sulgub, avaneb teine; kuid tihti jääme me sulgunud ust nii kauaks põrnitsema, et ei märkagi seda ust, mis meie jaoks avanes“
 17. 17. „Kui negatiivne uskumus on Sul kaua aega olnud, siis kulub ka selle muutmisele palju aega“ „Vanade harjumuste ja mõttemustrite muutmine on keeruline ja tihti valulik. Seda müüti võib kutsuda ka „Pole valus, pole ka tulemust“ „Probleemi lahendamiseks pead Sa olema teadlik selle tekkimise põhjustest. Teisiti öeldes on probleemi tekkepõhjuste uurimine tema lahendamiseks hädavajalik“ „Tõeline avastusretk ei seisne mitte uute maastike otsimises, vaid uute silmadega vaatamises“ PSYCH-K on isikliku ärkamise ja vaimse avastamise protsess, kasutajasõbralik viis saada ühendust oma jumaliku inspiratsiooniga, sisemise Võluriga.
 18. 18. MINA OLEN KÕIGEST ÜKS INIMENE. KUIDAS SAAB MINU MUUTUMINE MAAILMA MUUTA? „Selline, nagu oled Sina, selline on ka maailm. Ja ilma Sinu muutumiseta ei saa ka maailmas mingit muutust toimuda“ „Kõik ongi täiuslik, aga selle tõestamiseks on veel ruumi küllalt“ Vabasta alateadlik vastuseis, mis ei lase Sul kogeda ühendatust jumalikkusega. Avasta uskumused, mis aitavad Sul endaga rahu sõlmida ja ennast sügavalt tunnustada. Lahenda emotsionaalne stress ning programmeeri oma kehale ja meelele sobilik tervis ja eluvaim. Loo uskumused, mis toetavad terveid ja armastavaid suhteid. Asenda aegunud suhtumised rahasse uutega ja võimenda oma küllusemeelsust. Suurenda oma enesekindlust ja valmisolekut asuda tegelema sellega, mis on Sinu elus oluline.
 19. 19. Kursus koosneb mitmest osast: Tuumuskumuste tasakaalustamine Eluga siduv tasakaalustamine Suhete tasakaalustamine Uskumuste energiapunktid Energia fokusseerimine Surrogaat-tasakaalustus Tihe vaimne side, pidev kontakt Tervendav energiaring
 20. 20. Tänades 

×