Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

ZRZUTKA.PL - Prezentacja Smart Wrocław: Startup Pitch

Sześć oryginalnych, innowacyjnych technologicznie projektów autorstwa młodych wrocławskich startupów zaprezentowano przed decydentami Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz prywatnymi inwestorami podczas pierwszego spotkania Smart Wrocław: Startup Pitch.

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

ZRZUTKA.PL - Prezentacja Smart Wrocław: Startup Pitch

 1. 1. 1Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Nic tak nie wiąże człowieka z człowiekiem, jak częste przekazywanie sobie z ręki do ręki pieniędzy. Walter Richard Sickert
 2. 2. 2Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Stworzyliśmy wirtualną skarbonkę, dzięki której: ● każdy może zbierać środki, ● na dowolny cel, ● za darmo!
 3. 3. 3Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Problem Zbieranie pieniędzy jest trudne. Rozwiązanie Proste narzędzie do organizacji zrzutek.
 4. 4. 4Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl TIME IS MONEY. Benjamin Franklin
 5. 5. 6Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Nasze Wyniki Środki Zrzutki Użytkownicy Transakcje Ponad 2,7 mln zł zebranych środków w rok. 10 090 zorganizowanych zrzutek (25% z nich zebrało średnio 1 225 zł). Blisko 100 tyś. unikalnych użytkowników miesięcznie (46 829 zarejestrowanych). 56 663 transakcji.
 6. 6. 7Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Kim są Organizatorzy zrzutek? Organizacje religijne Grupy nieformalne Organizacje publiczne Osoby fizyczne NGO
 7. 7. 8Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Potencjał Rynku 5,2 mln zrzutek rocznie
 8. 8. 9Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Penetracja Rynku Za 5 lat 5% Za 2 lata 1% Dziś 0,14%
 9. 9. 10Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Ekspansja
 10. 10. 11Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Spośród 350 głosów w Uservoice. Średnia ocen - 8,68
 11. 11. 12Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Opinie źródło: zrzutka.pl/oceny-i-opinie/ siaba.basia1@*** “bo zrzutka spełnia moje oczekiwania w 100%”pajkolew@*** “Ponieważ jestem zadowolona z tego rodzaju formy zbierania pieniązków na jakikolwiek cel” konradjedrosz@*** “Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej zrzutki i działania serwisu. Na prawdę bardzo fajny pomysł i serwis.”
 12. 12. 13Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Platforma miejska
 13. 13. 14Zrzucaj się na co chcesz. Za darmo. Bez prowizji.zrzutka.pl Dziwne, jak wszyscy ukrywamy, że jednym z głównych motorów naszego życia są pieniądze. Lew Tołstoj

×