Конспект уроку на тему: "Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти муль...Андрей Виноходов
Конспект уроку в 6-му класі плюс презентація.
Тема: Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти мультимедіа.
Мета:
навчальна: дати поняття мультимедіа, мультимедійних повідомлень, об’єктів мультимедіа; ознайомити учнів з областями використання мультимедіа; розглянути пристрої для роботи з мультимедіа; сформувати вміння копіювати об’єкти мультимедіа на комп’ютер;
розвивальна: формувати вміння міркувати; розвивати інформаційну культуру учня;
виховна: виховувати увагу, уміння самостійно здобувати знання.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання: стенд «Мультимедійні пристрої», комп’ютери, мультимедійні пристрої (цифровий фотоапарат, мікрофон), проектор.
Автор: Виноходов Андрій Анатолійович вчитель інформатики КЗ «Нікопольска СЗШ І-ІІІ ст.. №9»
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослинtetiana1958
24 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарських рослин» від – кандидат сільськогосподарських наук, фізіолога рослин, директора з виробництва ТОВ НВП "Екзогеніка" Олександра Обозного та завідувача відділу маркетингу ТОВ НВП "Екзогеніка" Бориса Коломойця.
Участь у заході взяли понад 75 студентів та аспірантів спеціальностей 202, 201 та 203, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.
Дякуємо пану Олександру та пану Борису за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного сільського господарства у нашій країні!
Конспект уроку на тему: "Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти муль...Андрей Виноходов
Конспект уроку в 6-му класі плюс презентація.
Тема: Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти мультимедіа.
Мета:
навчальна: дати поняття мультимедіа, мультимедійних повідомлень, об’єктів мультимедіа; ознайомити учнів з областями використання мультимедіа; розглянути пристрої для роботи з мультимедіа; сформувати вміння копіювати об’єкти мультимедіа на комп’ютер;
розвивальна: формувати вміння міркувати; розвивати інформаційну культуру учня;
виховна: виховувати увагу, уміння самостійно здобувати знання.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання: стенд «Мультимедійні пристрої», комп’ютери, мультимедійні пристрої (цифровий фотоапарат, мікрофон), проектор.
Автор: Виноходов Андрій Анатолійович вчитель інформатики КЗ «Нікопольска СЗШ І-ІІІ ст.. №9»
Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарских рослинtetiana1958
24 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Сучасний підхід до підвищення продуктивності сільськогосподарських рослин» від – кандидат сільськогосподарських наук, фізіолога рослин, директора з виробництва ТОВ НВП "Екзогеніка" Олександра Обозного та завідувача відділу маркетингу ТОВ НВП "Екзогеніка" Бориса Коломойця.
Участь у заході взяли понад 75 студентів та аспірантів спеціальностей 202, 201 та 203, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.
Дякуємо пану Олександру та пану Борису за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного сільського господарства у нашій країні!
22 травня виповнюється 145 років від дня народження українського державного і політичного діяча Симона Петлюри.
Симон Петлюра – це видатна постать в українській історії, особистість загальнонаціонального масштабу, людина, яка була здатна своєю діяльністю консолідувати етнос, стати на чолі визвольних змагань за національну незалежність і процесу українського державотворення.
Будучи керівником УНР у найважчий для неї період, він зумів не лише на практиці очолити державну структуру, а й реалізувати її модель, закласти підвалини демократичної республіки. Аксіомою для С. Петлюри упродовж усієї його політичної діяльності періоду Української революції було невідступне дотримання постулату державної незалежності України.
Довгі десятиліття життя та діяльність Симона Петлюри були перекручені та спаплюжені радянською пропагандою. Таким чином комуністична пропаганда намагалася дискредитувати не тільки ім’я видатного політичного й військового діяча, а й саму українську ідею, до реалізації якої долучився Симон Петлюра й уособленням якої він був. Тому й досі надзвичайно актуальною залишається потреба пізнання справжнього Петлюри, аналіз як його досягнень і здобутків на ниві української справи, так і помилок та прорахунків.
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...tetiana1958
29 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випробувань пестицидів: шлях до підвищення якості та надійності досліджень» від кандидата біологічних наук, виконавчого директора ГК Bionorma, директора Інституту агробіології Ірини Бровко.
Участь у заході взяли понад 70 студентів та аспірантів спеціальностей 202, 201 та 203, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.
Дякуємо пані Ірині за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного захисту рослин у нашій країні!
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жаріковаestet13
До вашої уваги історія про українську поетку, бойову медикиню, музикантку – Єлизавету Жарікову, яка з початку повномасштабної війни росії проти України приєдналася до лав ЗСУ.
Регіональний центр євроатлантичної інтеграції України, що діє при відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук, підготував віртуальну виставку «Допомога НАТО Україні».
1. Тема: Комп’ютерні віруси. Класифікація комп’ютерних вірусів.
Антивірусні програми.
Мета:
⇒ формувати уявлення про комп’ютерні віруси, їх класифікацію;
розглянути види антивірусних програм, ознаки ураження
комп’ютерними вірусами і заходи профілактики; формування вміння
працювати з антивірусною програмою;
⇒ розвивати логічне мислення, увагу, формувати вміння порівнювати;
⇒ виховувати людину-громадянина, відповідальну за свої вчинки,
дбайливе ставлення до комп’ютерної техніки та програмного
забезпечення.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Методи: пояснювально-ілюстративний, частково-пошуковий, практичний,
метод контролю і корекції.
Форми навчання: групова, фронтальна, індивідуальна.
Завдання уроку:
1. Сформувати уявлення про комп’ютерний вірус.
2. Розглянути класифікацію комп’ютерних вірусів.
3. Розглянути види антивірусних програм.
4. Вивчити заходи профілактики зараження вірусом.
5. Навчитися працювати з антивірусною програмою.
6. Розвивати логічне і критичне мислення.
7. Виховувати людину-громадянина, відповідальну за свої вчинки.
Обладнання:
ПК, конспекти для учнів, картки інструкцій для практичної роботи, плакат
№1 «Порівняльна таблиця», плакат «2 «Кримінальна відповідальність за
компютерний злочин».
План уроку.
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.
ІУ. Вивчення нового матеріалу.
- Використання інтерактивного прийому: учні-консультанти.
- Пояснення нового матеріалу за допомогою презентації (учитель).
У. Закріплення вивченого матеріалу.
- Виконання практичного завдання.
УІ. Підведення підсумків уроку.
2. УІІ. Домашнє завдання.
Хід уроку.
І. Організаційний момент.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
Зараз ми живемо в інформаційному суспільстві, де головним фактором
стає саме інформація, обсяг якої подвоюється приблизно кожні пять років.
Ви коли-небудь замислювалися над тим, що станеться, якщо інформація на
вашому домашньому комп’ютері пошкодиться або зовсім зникне? Чи
можете ви захистити свою інформацію?
(інтерактивна вправа «Мозковий штурм»)
Дайте відповіді на запитання:
1.Які види захисту інформації ви знаєте?
2. Як захистити інформацію від збоїв устаткування і програмного
забезпечення?
3. Як захистити інформацію від випадкової втрати або спотворення?
4. Як захистити інформацію від несанкціонованого доступу?
Зробимо висновок: чи є у нас можливість зберегти інформацію, яка
необхідна нам та зберігається на комп’ютері?
ІІІ. Постановка цілей та завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності.
Переважна більшість країн перебуває нині на етапі розвитку нової
суспільно-економічної формації інформаційного суспільства, в якій від
успішної роботи засобів обробки інформації залежить благополуччя і навіть
виживання людства в його нинішній якості.
Зміни, що відбулися за цей період, можна охарактеризувати таким чином:
- Обсяг оброблюваних даних зріс за останні півстоліття на кілька порядків
- Інформація набула ще одну якість – вартість, яку іноді навідь важко
обчислити
- Доступ до певних даних дає змогу контролювати значні матеріальні,
фінансові цінності і навідь людське життя.
У даний час захисту інформації приділяється дуже велика увага. І сьогодні
на уроці ми вивчатимо ще один вид захисту – захист від компютерних
вірусів. Що це таке і які бувають способи захисту, ви дізнаєтесь у своїх
консультантів.
(інтерактивна вправа «Ажурна пилка»)
Консультантами у нас працюють: Довгопола Я., Олійник Н., Острогляд С.
Вони підготували дома презентації на теми:
Довгопола: Класифікація комп’ютерних вірусів,
Олійник: Ознаки появи вірусів та профілактичні заходи зараження.
Острогляд: Антивірусні програми.
Прошу консультантів зайняти свої місця за комп’ютером.
3. Об’єднаємося в групи, підходимо до консультантів, слухаємо їх розповідь.
Потім переходимо до наступного консультанта.
Узагальнення матеріалу, який ви заслухали від консультантів.:
1. Що таке комп’ютерний вірус?
2. Як класифікують комп’ютерні віруси?
3. Які ознаки появи комп’ютерних вірусів?
4. Що таке антивірусна програма?
5. Як класифікуються антивірусні програми?
6. Які заходи профілактики зараження комп’ютерними вірусами?
А зараз перед вами виступить вчений-біолог з таблицею порівняння
біологічного і комп’ютерного вірусів.
Пояснення нового матеріалу (презентація):
1. Хто пише комп’ютерні віруси?
2. Для чого пишуться комп’ютерні віруси?
Комп’ютерні злочини: юрист знайомить з ст. КК України.
Познайомимося з прикладами комп’ютерних вірусів.
(презентація).
У.Закріплення нового матеріалу.
Виконати практичне завдання: запустити антивірусну програму та
перевірити папку Мої документи на наявність комп’ютерних вірусів.
Результати перевірки записати в зошит.
УІ. Підбиття підсумків уроку.
Що найбільше запам’яталося з викладеної на уроці інформації?
УІІ. Домашнє завдання: Шестопалов с.
Морзе с.260-268
Підготувати повідомлення про антивірусні програми NOD32, Dr.Web?
про біографію Євгена Касперського.