Okay, here are the NPV calculations for Projects A and B with a discount rate of 8%:
Project A:
CF0 = -120,000
CF1 = 40,000 / (1.08) = 37,037
CF2 = 25,000 / (1.08)2 = 22,222
CF3 = 70,000 / (1.08)3 = 58,333
CF4 = 130,000 / (1.08)4 = 108,333
CF5 = 80,000 / (1.08)5 = 66,667
NPV = -120,000 + 37,037 + 22,222 + 58,333 + 108,333 + 66