Jak dodać muzykę na Tumblr?

2,580 views

Published on

Zakładam, że posiadasz już swojego mikrobloga! Jednak jeśli pierwszy raz zetknąłeś się z nazwą tumblr postaram się w kilku słowach wyjaśnić co to jest, czemu służy i czy warto poświęcić czas na ten serwis. Tumblr powstał w 2007 roku na przełomie lutego i pełni funkcje ogromnej platformy mikroblogowej. Jaka jest różnica pomiędzy blogami stawianymi na WordPress’ie a serwisem Tumblr? Łatwość udostępniania wszelkiego rodzaju treści. Masz ochotę podzielić się zdjęciem, cytatem, muzyką lub wpisem ze światem? Teraz w bardzo szybki i przyjemny sposób możesz to zrobić, nie posiadając żadnej wiedzy technicznej związanej z podstawowym językiem programowania (html,php itp.) Ten portal społecznościowy stawia na aktywność pomiędzy użytkownikami, udostępniając im możliwość re – postowania innych wpisów. W bardzo łatwy sposób użytkownicy odnajdują osoby powiązane wspólnymi zainteresowaniami. Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla facebooka, sprawdź Tumblr! Zakładam, że posiadasz już swojego mikrobloga – czas najwyższy dowiedzieć się jak dodać muzykę na tumblr!

Jak dodać muzykę na tumblr?
Stwórz swojego własnego mikrobloga na Tumblr !
Jak dodać muzykę na tumblr? Dodatkowe serwisy, wtyczki umożliwiające dodawanie muzyki.

Published in: Self Improvement
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
2,580
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Jak dodać muzykę na Tumblr?

 1. 1. wirt ualny-wo jo wnik.pl http://wirtualny-wo jo wnik.pl/jak-do dac-muzyke-na-tumblr/ Jak dodać muzykę na Tumblr? przez Z akładam, że posiadasz już swojego mikrobloga! Jednak jeśli pierwszy raz zetknąłeś się z nazwą tumblr postaram się w kilku słowach wyjaśnić co to jest, czemu służy i czy warto poświęcić czas na ten serwis. Tumblr powstał w 2007 roku na przełomie lutego i pełni f unkcje ogromnej platf ormy Cre ate d b y Wic ke r Furniture mikroblogowej. Jaka jest różnica pomiędzy blogami stawianymi na WordPress’ie a serwisem Tumblr? Łatwość udostępniania wszelkiego rodzaju treści. Masz ochotę podzielić się zdjęciem, cytatem, muzyką lub wpisem ze światem? Teraz w bardzo szybki i przyjemny sposób możesz to zrobić, nie posiadając żadnej wiedzy technicznej związanej z podstawowym językiem programowania (html,php itp.) Ten portal społecznościowy stawia na aktywność pomiędzy użytkownikami, udostępniając im możliwość re – postowania innych wpisów. W bardzo łatwy sposób użytkownicy odnajdują osoby powiązane wspólnymi zainteresowaniami. Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla f acebooka, sprawdź Tumblr! Z akładam, że posiadasz już swojego mikrobloga – czas najwyższy dowiedzieć się jak dodać muzykę na tumblr! Jak dodać muzykę na tumblr? Stwórz swojego własnego mikrobloga na Tumblr ! Jak dodać muzykę na tumblr? Dodatkowe serwisy, wtyczki umożliwiające dodawanie muzyki.
 2. 2. Stwórz swojego wł asnego mikrobloga na Tumblr ! Z akładam, że są mogą znaleźć się osoby, które nadal szukają odpowiedzi na pytanie jak założyć swojego mikrobloga? Postaram się w krótki, prosty sposób przedstawić jak to zrobić. Wpisz w swojej przeglądarce internetowej adres serwisu – https://www.tumblr.com/register Wypełnij poprawnie wymagane dane podczas rejestracji. W prawym górnym rogu rozwiń listę i wybierz Utwórz nowy blog Następnie wymyśl oryginalny tytuł dla swojego bloga nadając mu odpowiedzi charakter. Wybierz pasujący adres url – czyli adres strony internetowej, który będziesz przekazywać znajomym.
 3. 3. Gratuluję ! Właśnie stworzyłeś własnego mikrobloga J Polecam skórkę – Minimalist jest zupełnie darmowa, przejrzysta i przyjemna dla oka. Oto ef ekty mojej pracy
 4. 4. Jak dodać muzykę na tumblr? Na przykładzie wyżej stworzonego bloga, przedstawię Ci prosty sposób na to jak dodać muzykę na tumblr. Gotowy? Świetnie, jeśli postąpisz zgodnie z niżej przedstawioną instrukcją już za chwilę będziesz cieszył się unikalną muzyką na swoim mikroblogu! Do dzieła! Przejdź na stronę http://www.wikplayer.com/ – skopiuj lub wpisz ręczne adres do paska adresów. Jak dodać muzykę na t umblr? Ust al swoją playlist e w czt erech prost ych krokach. Z akładam, że pierwszy raz jesteś na tej stronie, więc nie posiadasz swojego prof ilu z którego możesz zaimportować playlistę. Wybierz Create New Playlist
 5. 5. Następnie wybierz odpowiedni szablon WikPlayer’a. W tym przypadku wybieram klasyczny czarno – biały styl, ze względu na wygląd mojego bloga. Kliknij – Next Stwórz swoją playliste. Istnieją na to dwie metody, możesz ręcznie dodawać adres strony z klipem video lub piosenką w f ormacie .mp3 i umieścić ją w sekcji Song URL . Polecam jednak alternatywną metodę z której sam skorzystałem i jest w pełni zautomatyzowana. Wybierz swoją ulubioną playliste znajdującą się na Youtube a następnie skopiuj link w miejscu widocznym na obrazku.
 6. 6. Ostatnim, czwartym etapem jest odpowiednia konf iguracja playera. Z aznaczam opcję autoplay, ponieważ chcę, aby odwiedzający automatycznie usłyszeli zespół T he Weeknd, który uważam , że idealnie pasuje pod kolorystykę oraz klimat jaki znajduje się na blogu. Potwierdzam swoje ustawienia przyciskiem – Next. Następnie kopiuję otrzymany kod html, który wklejam pomiędzy sekcjami <body> na swoim mikroblogu. Jak dodać muzykę na tumblr?
 7. 7. Otwórz swojego bloga w aktualnie używanej przeglądarce. Jak widać na załączonym obrazku , w prawym górnym rogu posiadasz mikro panel, który umożliwia wprowadzenie zmian lub przejście do kokpitu własnego bloga. Wybierz opcję dostosuj. Następnie z prawej strony pojawi się panel w którym istnieje możliwość edycji szablonu HT ML. Wybierz Edytuj HT ML Następnie zobaczysz kod źródłowy swojej strony, spokojnie to nie matrix. To zbiór skryptów, styli i generalnych ustawień Twojego mikrobloga. Jeśli nie masz pojęcia na jakiej zasadzie to działa, nie przejmuj się. Skopiuj otrzymany kod od Wikplayer’a a następnie wklej go w linijce kodu zaczynającej się od liczby 23.
 8. 8. Z aznaczyłem cały kod źródłowy skryptu odpowiadającego za Wikplayer’a, aby w prosty sposób przedstawić Ci jak tego dokonać poprawnie. Najważniejsze jest to, aby kod znajdywał się pomiędzy sekcją <body> – </body>, jeśli znasz się na podstawach html – możesz wybrać zupełnie inne miejsce. Teraz już wiesz jak dodać muzykę na tumblr? Jeśli, któraś przedstawiona inf ormacja jest nie jasna lub wymaga uzupełnienia, proszę daj mi znać w komentarzu. Dodatkowo jeśli interesujesz się rozbudowaniem swojego Tumblr’a możesz mi przedstawić propozycje kolejnych wpisów . Z chęcią wykonam kolejne poradniki na ten temat. Mam nadzieję, że wyjaśniłem temat jak dodać muzykę na tumblr.
 9. 9. Jak dodać muzykę na tumblr? Dodatkowe serwisy, wtyczki umożliwiające dodawanie muzyki. Oczywiście poza witryną, której sposób przedstawiłem powyżej (Wikplayer) istnieją inne serwisy of erujące podobną f unkcję. Jak dodać muzykę na tumblr w inny sposób? Podam listę najpopularniejszych serwisów z których warto skorzystać. Metody działania tych witryn nie różnią się istotnie od tej którą przedstawiłem, więc warto sprawdzić, czy widget lub panel odtwarzacza będzie korzystniej wyglądał właśnie w którymś z niżej podanych stron. Z awsze możesz kontaktować się ze znajomymi po przez inne serwisy społecznościowe, warto się nad tym zastanowić, szczególnie od kiedy f acebook intensywnie narzuca wpisy sponsorowane. Chcesz się go pozbyć? Sprawdź jak usunąć f acebook Dodatkowe serwisy uzupełniające temat jak dodać muzykę na tumblr? Hypster.com Grooveshark.com BeeMP3.com StreamPAD.com Dodatkowe, uzupełniające informacje! Jak dodać muzykę na Tumblr w Praktyce! Filmik Instruktażowy Pojawiło się kilka ciekawych komentarzy, poniżej Uwielbiam interakcję z osobami przebywającymi jakimś cudem na tej stronie, więc postanowiłem się odwdzięczyć, otworzyć i stworzyć f ilmik przedstawiający konkretnie jak wygenerować skrypt odtwarzający automatycznie muzykę na mikro blogu. W praktyce pokazuję gdzie dokładnie wkleić wygenerowany kod javascript. Jak włączyć opcję automatycznego odtwarzania muzyki oraz w trakcie poradnika, pokazuję kilka standardowych, popularnych skrótów klawiszowych, stosowanych w przeglądarce. Są to moje pierwsze kroki stawiane na YouTube, więc ostra krytyka oraz masa hejterów mile widziana UA:F [1.9.22_1171] Ocena Proszę poczekać.. Rating: 5.0/5 (1 vote cast) UA:F [1.9.22_1171] Rating: 0 (f rom 0 votes) Jak dodać muzykę na Tumblr? , 5.0 out of 5 based on 1 rating

×