Joululalulud

1,007 views

Published on

Published in: Business, Economy & Finance
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,007
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
69
Actions
Shares
0
Downloads
6
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Joululalulud

  1. 1. Luguse pühapäevakooli jõululaulud 2009
  2. 2. Au Jumalal kõrges, au Jumalal kõrges, au Jumalal kõrges ja rahu siin maa peal. Nii laulsid kord inglid, nii laulsid kord inglid, nii laulsid kord inglid, kui sündis me Jõululaps. Me Jõululaps kallis, me Jõululaps kallis, me jõululaps kallis, nii väga Sind armastan!
  3. 3. Tasa, tasa jõulukellad kajavad. Üle terve ilmamaa kõlab laul nüüd rõõmuga: Jõulud tulnud ju! Tasa, tasa jõulukellad kajavad. Kuusk see särab küünaldes, rõõm on kõigil südames - jõulud tulud ju! Tasa, tasa jõulukellad kajavad. Kõlab laste luluhääl rõõmurohkest südamest Jõulud tulnud ju!
  4. 4. Jõulud tulnud jälle meile lastele, kallid jõululaulud kostvad kõigile. Jõulutoas nii kaunis, küünlad põlevad, nende vaikses säras jõulud tulevad. Kuningale vastu lähme rõõmuga, sõimes Teda näeme väikse lapsena. Tee nüüd lahti süda, kutsu sisse Ta, nii, et küünlasäras võiksid hõisata. Jõulud tulnud jälle meile lastele, täna laulud, palved toome Temale!
  5. 5. Et tulge, oh lapsed ja rutakem nüüd Petlemma ja vaatke, mis kallimat hüüd see Isa sealt taevast sel õndsamal ööl meil patustel rõõmuks on kinknud veel. Oh vaatke, mis sõimes sel pimedal ööl meil paistab, oh vaatke mis valgus on seal? Üks taevalik lapsuke mähkmete sees, kes ilusam inglist on sõimes seal maas. Seal hingab ta heinte ja õlgede peal, Maria ja Joosep ta juures on seal. Ka karjased kummadres au andvad Tal ja inglid kõik lauluavad “Au Jumalal!”
  6. 6. Karjastega tahan minna vaimus nüüd Petlemma linna armast Jeesust vaatama, sest ka mulle sündis Ta. Inglitega tõstan hääle - “ Rahu tulnud ilma peale!” Seda rahu tahan ma kiita lauluhäälega. Tarkadega mina annan kinki kallist kaasas kannan ja see on mu hingeke, seda annan Temale. Sinuga mu Lunastaja olen rõõmus Jõuluajal. Südant annan Sinule - olgu see Su sõimeke!
  7. 7. Jeesus Sinu sünnipäeval Tuleme Sind tänama. Vaata meie silmakesi – kes need pani särama? :,:Jõululaps me Jeesus Sa, panid silmad särama:,: Vaata Jeesus, meie käsi – need on kerged määrduma. Ema need meil puhtaks pesi, aga kurjast hoia Sa. :,:Jõululaps, me Jeesus Sa, hoiad käed meil puhtana:,: Vaata, meie jalakesi, ei need paigal seista saa. Vahel tee on märg ja libe, siis me võime kukkuda. :,: Jõululaps me Jeesus Sa, ei meil lase kukkuda:,: Vaata meie peakesi, seal on mõtteid hulgana. Kes need hoiab ainult head, et kaoks jonn ja kõik me vead? :,: Jõululaps, me Jeesus Sa, hoiad mõtted puhtana!:,:
  8. 8. Luguse pühapäevakooli jõululaulud 2009

×