Zpd daļas

2,457 views

Published on

Zinātniski pētnieciskā darba daļas

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
2,457
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
10
Actions
Shares
0
Downloads
6
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Zpd daļas

 1. 1. Zinātniskipētnieciskais darbs Kopsavilkums
 2. 2. 1. TITULLAPA Titullapa ir darba «vāks», tajā parādās Palīdz atrast meklēto darbu darba nosaukums, bez nepieciešamības to pārlasīt.autors, izstrādes gads.
 3. 3. 2. ANOTĀCIJADarba mērķis, būtība, sasniegtie rezultāti, Dot iespēju lasītājam īsumā iepazīties arparasti to raksta divās visu darba saturu.valodās (~300 vārdu).
 4. 4. 3. SATURA RĀDĪTĀJSDarba daļu, nodaļu Palīdz orientēties un apakšnodaļu darba saturā. nosaukumi.
 5. 5. 4. IEVADS Tiek pamatota darba Jau sīkāk kā anotācijāaktualitāte, nepieciešamība, tiek izskaidrots, kas uzsvērts darba mērķis, darbā veikts, kādi ir iegūtie rezultāti, faktiskigalvenie veicamie uzdevumi sniedz detalizētāku un metodes, nosaukta ieskati tajā, kāpēc darbs ir veikts, kas izdarīts. pārbaudāmā hipotēze (~1 lpp.).
 6. 6. 5. LITERATŪRAS APSKATS Tiek analizēta Sniedz priekšstatu par pētāmo problēmu un to,informācija, kas saistīta kas šajā jomā iepriekšar pētāmo problēmu un pētīts, uzsver darba nepieciešamību un kas nepieciešama aktualitāti, kā arī sniedz būtisko informāciju rezultātu analīzē. darba veikšanai.
 7. 7. 6. METODES Tiek aprakstītasdarbā izmantotās Sadaļa nepieciešama, lai pētījums būtumetodes, lai darbs atkārtojams.būtu atkārtojams.
 8. 8. 7. REZULTĀTI Dati tiek analizēti, ievietotas datu tabulas, grafiki, attēli. Sadaļa paredzēta, laiIegūtā informācija salīdzināta apkopotu un izanalizētu pētījumā iegūtos datus, ar literatūrā pieejamo nonāktu pie galvenajiem(dažkārt šim mērķim izdala vēl secinājumiem darbā. atsevišķu daļu — diskusija).
 9. 9. 8. SECINĀJUMI Pa punktiem nosaukti Faktiski atspoguļo darba rezultātus, tā nozīmību, galvenie secinājumi, galveno iegūto jaunokas iegūti, veicot darbu. informāciju, veicot darbu.
 10. 10. 9. LITERATŪRAS SARAKSTS Tiek nosaukti visi Iespējams pārbaudīt izmantotie avotu ticamību, iespējams padziļināti literatūras avoti. izpētīt izmantotos avotus, ja tie nepieciešami lasītāja pētījumā.
 11. 11. 10. PIELIKUMI Tiek ievietotas tabulas,grafiki, attēli, kartes vai Parāda informāciju,cita būtiska informācija, kas var būt svarīga,kura ir pārāk apjomīga, analizējot darbu kopumā. lai to tieši ievietotu darba tekstā.

×