Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Zingat.com Emlak Raporu

405 views

Published on

Türkiye'nin akıllı emlak sitesi Zingat.com'un Emlak Raporu'nda sunulan verilerle "ne, nerede, ne kadar?" sorusuna kolayca cevap bulabilirsiniz.

Published in: Real Estate
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Zingat.com Emlak Raporu

  1. 1. Emlak Raporu ZİNGAT.COM
  2. 2. Emlak Raporu nedir? Akıllı emlak sitesi Zingat.com’un uygulamalarından biri olan Emlak Raporu; gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlere “Ne, nerede, ne kadar” sorusunun cevabını verilerle sunan bir uygulamadır.
  3. 3. Emlak Raporu nasıl çalışır? Emlak Raporu’nda Türkiye’nin; * 30 şehri * 185 ilçesi * 1083 mahallesi ile ilgili veriler sunuluyor.
  4. 4. Emlak Raporu’nda hangi verilere ulaşabilirsiniz? Emlak Raporu ile aradığınız gayrimenkulün bulunduğu il, ilçe ve mahalleye dair; * Satılık / kiralık gayrimenkul fiyatları * Yatırım geri ödeme süresi * Nüfus yapısı * Eğitim durumu * Sosyo-ekonomik derecelendirme gibi bilgileri bulabilirsiniz.
  5. 5. Satılık ve kiralık fiyat analizleri Emlak Raporu ile ev satın almayı ya da kiralamayı düşündüğünüz bölge için il/İlçe/mahalle bazında satılık ve kiralık gayrimenkul fiyat analizlerine ve yatırımınızın geri dönüş süresine kolayca ulaşabilirsiniz.
  6. 6. Çevrenizde kimler yaşıyor? Bölgede yaşayanların yaş ortalamaları, eğitim durumları ve sosyo- ekonomik derecelendirmelerine bir tıkla ulaşabilirsiniz.
  7. 7. Ne, nerede? Evin çevresindeki ulaşım imkânları, okullar ve sosyal yaşam alanlarını harita üzerinde görebilirsiniz.

×