Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Slovak

287 views

Published on

Published in: News & Politics
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Slovak

 1. 1. 28.februára 2012 Čo Spojené štáty kongres / média sa skrýva:SPOJENÉ ŠTÁTY AMERICKÉ / prezident Barack Hussein Obama II je v problémoch!Pre tých, ktorí nevedia: 1. Dňa 10. januára 2012, bol Spojené štáty prezident Barack Hussein Obama II "Americký prezident Barack Obama" alebo "prezident Obama") žiadal, aby odstúpil do piatku 10. februára 2012:http://www.slideshare.net/VogelDenise/011012-pink-slip-president-barack-obamasigned ~ ~ VSpojené štáty poštová služba ("USPS") Doklad o odoslaní účteniek - Podpora potvrdenku na alebo okolo 17.januára 2012:http://www.slideshare.net/VogelDenise/011012-usps-mailing-receipts-obamapaulmullen Zdá sa však, prezident Obama snažil mať doporučený list "zelená karta" zničený - tj trestné činy: Bránenie mail, poštovú manipuláciu a marenia spravodlivosti, atď - tak to tam bolo by žiadny záznam dôkazy o jeho prijatí. Až po burzu / GLOBAL na alebo o 27. januára 2012 thru 02.2.2012, že prezident Barack Obama sa zdá, mal doporučený list "zelenú kartu" - vyrazené "White House Office, Washington DC 20500" zlepil chrbát a sa vrátil k Vogel Denise Newsome ("Newsome"): http://www.slideshare.net/VogelDenise/011012-usps-mailing-receipts-green-cardreturned ~ ~ V Prezident Obama, jeho právny poradca / poradkyňa (Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitz ["Baker Donelson"]), jeho správa a iní sprisahanci / co-sprisahanci (tj napr firmy Garretson Resolution Group ["Garretson Firma"]), pretože 10.01.2012 servis PINK SLIP používali svoj čas, aby podporné: "OZNÁMENIE NA ZASTAVENIE - ŽIADOSŤ O odvolaní prezidenta Barack Hussein Obama II - reakcia na útoky na FLORIDA A & M University týkajúce sa údajnej Šikanovanie udalosti - žiadosť o medzinárodnú vojenskú intervenciu potreby"http://www.slideshare.net/VogelDenise/022712-updated-links-for-obama-eviction-notice-011012final z verejného / pohľad na svet, pretože poskytuje niektoré mená a tváre za biely rasista / židovská sionistická za korupciu a trestné činy Spojených štátov amerických vládnych úradníkov a útoky levelled proti Vogel Denise Newsome, ostatní občania Spojených štátov a Stredného východu národov a krajín.
 2. 2. 2. Na alebo o piatok 3. februára 2012 (tj približne jeden týždeň od okamihu - piatok 10.02.2012 Uzávierka - Prezident Obama bol požiadaný, aby odstúpil) sa zdá, prezident Obama a jeho administratíva, jeho právny poradca / poradkyňa Baker Donelson a ďalšie Spiklenci / co-sprisahanci sa obrátil na firmy Garretson podať žalobu proti Vogel Denise Newsome ("Newsome"), vychádzajúci z porušenia autorských práv, atď v Hamilton County (Ohio) súdu občianskeho sporu - Prípad č A1200831. K ich sklamanie, Vogel Denise Newsome podať príslušné spisy nárok,"Návrh na uznesenie o poskytnutí POVOĽTE Návrh dočasný súdny zákaz alebo subsidiárne návrh nazamietnutie"http://www.slideshare.net/VogelDenise/020912-garretson-resolution-group-motion-to-vacate-stamped"Oznámenie o NON-Účasť na 15. februára, 2012 VYPOČUTIA"http://www.slideshare.net/VogelDenise/020912-notice-ofnonattendancehearinggarretsonstamped a nie je sama podrobí sa škodlivým a Sham / frivolná žaloby podanej proti nej a nie je podrobí sa právomoci Súdneho dvora Ohio. 3. Dňa 15. februára 2012, Vogel Denise Newsome predložený na podanie do Kongresu Spojených štátov amerických e-mailom a Spojených štátov prioritné zásielky jej prosby názvom "sťažnosť (S), STATUS žiadostí; a oznámenia podanie:" http://www.slideshare.net/VogelDenise/021512-us-congress-complaint-newsome-v-obamafinal- signed ~ ~ V K rukám senátorov Spojených štátov: Herb Kohl (cez Mail USA tiež), Chuck Grassley, Barbara Boxer (cez Mail USA tiež), Johnny a Isakson K rukám domu Spojených štátov zástupcov: Lamar Smith (cez Mail USA tiež), Jerrold Nadler, Josiah Bonner (cez poštu aj USA) a Linda T. Sanchez šíriť kópie svojim kolegom. Podľa Spojených štátov poštová služba informácie o monitorovaní, ktoré dokumenty prijaté na februári 21, "REKLAMÁCIA, STAV ŽIADA, ako aj oznámenie o podaní" sú predložené k verejnej štátnych úradníkov - teda držať verejný úrad zahŕňajúci záležitosti verejných / SVET záujmov! 4. 10.01.2012 "PINK SLIP" a "OZNÁMENIE NA ZASTAVENIE - ŽIADOSŤ O odvolaní prezidenta Barack Hussein Obama II - reakcia na útoky na FLORIDA A & M University týkajúce sa údajnej Šikanovanie udalosti - žiadosť o medzinárodnú vojenskú intervenciu potreby" sú legálne a záväzné dokumenty Podpora ďalšieho včas sťažnosť k pozornosti Spojených štátov amerických Kongresu v rámci presadzovania už podaných sťažností:
 3. 3. a. 31.srpna 2011, "Spojené štáty Kentucky senátor RAND PAUL: Žiadosť Stav vyšetrovanie (S) Žiadosť o prezidenta Spojených štátov Baracka Obamu a vládne agentúry / úradníci, pomoc pri získavaní návrh na mimoriadny súdny príkaz Súbor a pomoc, ktoré dostali pomoc PRÁVE / okamžite splatné Newsome - písomné odpovede Požadovaná Vo štvrtok 15. septembra 2011: " http://www.slideshare.net/VogelDenise/083111-ltr-senatorrandpaulcorrected- versionwithmailingreceipts Poštová poukážka neúmyselne vynechané - poskytovanie Kentucky pobytu: http://www.slideshare.net/VogelDenise/083111-rand- pauluspsmokyinforedacted-forwebsiteversionb. 03.5.2011, "Reakcia na 17. marca 2011 a 27. apríla 2011, Najvyšší súd Spojených štátov listov - určenie Mimoriadna Písmo (y) musí byť podané a Písmo (y) za všetkých písomností zákona sa podáva:" http://www.slideshare.net/VogelDenise/050311-ltr-justicerobertssuterfinal Spojené štáty Kentucky senátor Rand Paul poskytol kópiu prosil: http://www.slideshare.net/VogelDenise/050311-rand-paulletter Doklad o odoslaní a príjmov: http://www.slideshare.net/VogelDenise/050311-usps-mailingreceiptsc. 12.3.2011, "PETÍCIE za mimoriadny je žaloba sa snažil proti prezidentovi Barackovi Obamovi, jeho právneho poradcu / poradcu Baker Donelson Bearman Caldwell a Berkowitz a iní sprisahanci / co-sprisahanci, atď Doklad o odoslaní a príjem: http://www.slideshare.net/VogelDenise/031211-usps-mailingreceiptsd. 30 január 2011, "VYŠETROVANIE prezidenta Spojených štátov Barack Obama - Senátor Pavel naliehavú pomoc sa požaduje." http://www.slideshare.net/VogelDenise/013011-email-senator-randpaule. 09.10.2010, "Núdzové Návrh na pobyt; Núdzové Návrh rozšírenie času a ďalších pre pomoc Spojené štáty najvyšší súd považuje za vhodné pre napraviť právny krivdy / nespravodlivosťou tu uvedené:" http://www.slideshare.net/VogelDenise/100910-emergency-motion
 4. 4. , Že Kongres Spojených štátov a Spojené štáty najvyšší súd sa snažil brániť SÚDNYMI / súdne konanie a vyšetrovanie, ako aj zničiť a / alebo brániť spravodlivosť v stíhanie TRESTNÝCH / CIVILNÁ krívd hlásených.5. Tu sme takmer o rok neskôr a "PETÍCIA za mimoriadny Písmo" nebolo docketed (tj aj keď peniaze na poplatku za podanie bol uvedený) a príslušné právne kroky proti prezidentovi Barackovi Obamovi, jeho právneho poradcu / poradkyne Baker Donelson a iní sprisahanci / co-sprisahanci nebola podaná. Napriek tomu a ešte majú tú drzosť, aby priniesol ďalšie škodlivého a Sham / frivolná súdne konanie (tj prvý priniesol Fronting Baker Donelson firma Mánes Schwartz Ruby a Slovin na alebo o 20. januára 2009 za Stor-All Alfred, ktorý začal pochod 12, 2011 "Petícia za mimoriadny Písmo") a teraz 03.02.2012 Sťažnosť stáť naproti firme Skupina Garretson priniesol po, 10. januára, 2012 verejná akcia s názvom, "OZNÁMENIE NA ZASTAVENIE - ŽIADOSŤ O odvolaní prezidenta Barack Hussein Obama II - reakcia na útoky na FLORIDA A & M University týkajúce sa údajnej Šikanovanie udalosti - žiadosť o medzinárodnú vojenskú intervenciu potreby" v úsilí o zasahovali do PORIADKU Spojených štátov kongresu a ústavných práv a iných práv Vogel Denise Newsome zaistené podľa zákonov Spojených štátov amerických.6. Zdá sa, že Vogel Denise Newsome, že 03.02.2012 zlomyseľný a Sham / frivolná žaloba podaná Fronting firmy prezidenta Obamu ods Garretson Group) môže boli tiež prinútiť Newsome podriadiť sa právomoci štátneho súdu a odpustiť kongresové akcie - tj, ktoré sa nepodarilo splniť a Newsome odmietol podriadiť sa právomoci súdu štátu Ohio. PREČO SPOJENÉ ŠTÁTY AMERICKÉ / prezident Barack Hussein Obama II je v problémoch!A. Skôr než používať 30 dní predĺžiť vypratať Spojené štáty americké Bieleho domu sa zdá, prezident Barack Obama, jeho právny poradca / poradkyňa Baker Donelson, jeho správa a Spiklenci / co- sprisahanci, tj ako Garretson Group), ktoré používajú tento čas zlomyseľne pomstiť Vogel Denise Newsome pre výkon svojej prvej a štrnásty doplnok zákona práva v rámci Spojených štátov amerických ústavou a ostatnými zákonmi Spojených štátov pri odhaľovaní trestnej / stavebné krivdí Spojených štátov vlády úradníkov a ich sprisahanci / co-sprisahanci vyrovnaný PROTI Newsome rovnako ako ostatní občania Spojených štátov a cudzie národy / krajiny a jej občanov. Samozrejme ako Odplata prezident Barack Obama, jeho právneho poradcu / poradcu Baker Donelson nie je prvý a je len súčasťou dlhoročná "Vzorka-Of-brutálnych útokov" proti Vogel Denise Newsome slovami: i. PO 12. 2008 výlet Vogel Denise Newsome do Washingtonu DC, aby zistiť stav svojho 14. júla 2008, "núdzové REKLAMÁCIA a žiadosť o ZÁKONY / kongresové intervencie; tiež žiadajú pre vyšetrovanie, vypočutie a zistenia:"
 5. 5. http://www.slideshare.net/VogelDenise/071408-emergency-complaints-withexhibits- reversedorderreduced Faxy senátor Patrick Leahy, kongresman John Conyers, potom senátorom (teraz viceprezident) Joseph Biden pamiatku decembra 2008 Výlet do Washingtonu, DC k riešeniu nespravodlivosti a stav augusta 2008 núdzové reklamácie: http://www.slideshare.net/VogelDenise/ ~ ~ HEAD = pobj faxy-toleahyconyersbiden- memorializingdec08dc-výlet Zdá sa, prezidenta Obamu právny poradca / poradkyňa Baker Donelson začala ďalší útok a prišiel potom, čo jej práca na židovskom advokátskej kancelárie, tj Wood & Lamping. Dlhodobé spojenie prezidenta Baracka Obamu alebo jeho právny poradca / Poradca s Denise Vogel Newsome môžu byť stanovené v nasledujúcej "ČASOVÉ SCHÉMA:" http://www.slideshare.net/VogelDenise/021812-chronological-chartfinal-11664990ii. Ďakujem vláde Pakistanu za zničenie údajného hmota: http://www.slideshare.net/VogelDenise/pakistan-destroy-obl-compound ~ ~ V http://www.slideshare.net/VogelDenise/pakistan-obl-compound-destroyed ~ ~ V , Že Spojené štáty prezidenta Baracka Obamu tvrdí, že Usáma bin Ládin bol na keď on bol zabitý v máji 2011: http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-050111-speechosama-binladen Podľa správ - tj nie Spojených štátov MEDIA - Usáma bin Ládin sa zdá, že zomrel asi v začiatku roka 2002 zdravotných komplikácií: http://www.slideshare.net/VogelDenise/pakistan-obl-has-been-dead-for-years http://www.slideshare.net/VogelDenise/pakistan-obl-has-been-dead-for-seven-years Nie je totožná, že v máji 2011 prejav prezidenta Obamu, že on prehlasuje, že boli poskytnuté s inteligenciou už v auguste 2010, približne dva týždne po obdržaní e-mailu Vogel Denise Newsome z názvom "amerického prezidenta Baracka Obama: Pád / DOOM pre Obamovu administratívu - Korupcia / Conspiracy / Cover-Up / Trestné činy zverejnil " http://www.slideshare.net/VogelDenise/071310-email-toobamaholder ~ ~ dobj ktorý vyústil v prezidenta Baracka Obamu odplata a poslal svojho lynčovaniu Mob po bankový účet Newsome je (y) pre pomoci na dieťa, keď Newsome nemá dieťa (deti), nikdy zrodenie / prerušený dieťa (deti) a nikdy sa vzal - však na výrazných JP Morgan Chase Bank Dokumenty tvrdí, zablokovanie bankových účtov Newsome je (y) "dieťa." nelegálne / nezákonné opatrenia, ktoré prezident Obama, jeho správy, jeho právneho poradcu / poradcu Baker Donelson a iní sprisahanci / co-sprisahanci bez súdneho príkazu! JP Morgan Chase Bank je TOP / VEĽKÝ Klient Baker Donelson - prezidenta Obamu právny poradca / poradkyňa. JP Morgan Chase Bank tiež mal TOP / VEĽKÝ klienta (Bernard "Bernie" Madoff - Židovský), známy pre pyramídové hry. JP Morgan Chase Bank TOP / KEY riaditelia (James "Jamie" Dimon a Douglas L. Braunstein) sú Židia! Zvýraznenie vykonané autorom a podporuje dôvod, prečo prezident Barack Obama išiel do extrémnym opatreniam, aby verejnosť a Svetovej dostať kópiu januára Newsome má 10 2012 "Hlásenie NA ZASTAVENIE - ŽIADOSŤ O odvolaní
 6. 6. prezidenta Barack Hussein Obama II - reakcia na útoky O FLORIDA A & M University týkajúce sa údajnej Šikanovanie udalosti - žiadosť o medzinárodnú vojenskú intervenciu potreby " http://www.slideshare.net/VogelDenise/022712-updated-links-for-obama-eviction- notice-011012final Samozrejme prezident Barack Obama, Baker Donelson a ich ďalšie Spiklenci / co-sprisahanci nechcete PUBLIC / WORLD aby videli, ako hlboko zakorenené Baker Donelson sa ľudia v Spojených štátoch vlády: http://www.slideshare.net/VogelDenise / pekár-Donelson podvaly k Govt-officals-Whitehouse a ako oni šli o Marenie podávania sťažností podaných Vogel Denise Newsome na kongrese Spojených štátov, ako aj Najvyššieho súdu Spojených štátov!iii. Ak chcete zobraziť Spojené štáty zo sprisahania Ameriky a zakrývanie 11. septembra 2001 ("911 Útoky") DOMÁCE útoky teroristov plánuje úradníkov Spojených štátov o svojich vlastných občanov a / alebo obeťami 911 útokov, sú určené pre zničiť život každému, tj ako Newsome), ktorý vystupuje proti tejto trestnej / CIVILNÁ krívd. Napríklad, v "OZNÁMENIE NA ZASTAVENIE - ŽIADOSŤ O odvolaní prezidenta Barack Hussein Obama II - reakcia na útoky na FLORIDA A & M University týkajúce sa údajnej Šikanovanie udalosti - žiadosť o medzinárodnú vojenskú intervenciu potreby" na stránkach 209 thru 214 a 226 241 pevná, mená a fotografie tých, ktorí môžu mať poznanie pravdy za 911 útokov, ktoré sa objaví, že bol zabitý / Zavraždený tj ako prezidenta Spojených štátov Barack Obama ju na 8. decembra 2012, "ktorí už bola prijatá mimo poľa. . . Alebo ten, kto nebol vynechaný TAM: " Bertha Champagne; Dr David Graham; Christopher Landis; Salvatore Princiotta; Paul Smith; Debra Jeane kobylu; Barry Jennings; Kenneth Johanneman; Beverly Eckert; Michael H. Doran; David F. Wherley; W. Lee Rawls; Richard Holbrooke;
 7. 7. John Wheeler; Lawrence Eagleburger a Navy SEALs Team Six vyradený na alebo o 6. augusta 2011 http://www.slideshare.net/VogelDenise/navy-seals-victims-in-080611- attack-possible-911-cover-upZdá sa, prezident Obama, Donelson Baker a ďalšie v Spiknutí nechcete PUBLIC / WORLDvidieť pravdu Spojených štátov korupčných trestných činov amerických vládnych úradníkov:vojnové zločiny, zločiny proti ľudskosti, zločiny proti mieru, apod - tj princíp NorimbergPorušenie rovnako ako ďalšie porušovanie ZAKÁZANÉ zákony! http://www.slideshare.net/VogelDenise/nuremberg-principles-wikipedia- information http://www.slideshare.net/VogelDenise/nuremberg-principles-war-crime-wikipedia- informationRovnako ako prezident Barack Obama a jeho administratíva šli PO Súkromná Bradley Manning: http://www.slideshare.net/VogelDenise/manning-bradley-power-point-11759432 http://www.slideshare.net/VogelDenise/manning-bradley-wikipedia-information- 11759433vychádzajúce z jeho Vystavenie Spojené štáty vojnových zločinov amerických prostredníctvomzdieľaných informácií na WikiLeaks: http://www.slideshare.net/VogelDenise/assange-julian-wikipedia-information- Teda ísť po tohoto webu darcovia finančne ochromiť tak, aby zdieľanie informácií naWikileaks sú mimo verejnosťou / očami svetových; prezident Barack Obama, jeho právnyporadca / poradkyňa Baker Donelson a Spiklenci, tj ako Garretson Group) začali Útoky na VogelDenise Newsome pre zdieľanie svojich dokladov a / alebo ktoré sú dostupné prostredníctvomsvojich osobných záznamov, zákazky (porušenie), výskumu, apodV skutočnosti skôr než Spojené štáty Kentucky senátor RAND PAUL poskytuje Vogel DeniseNewsome sa 15. septembra 2011 ", ktorý napísal správy o stave" požadovanom cez 31. augusta2011, "Spojené štáty Kentucky senátor RAND PAUL: Žiadosť stave vyšetrovania (S ) ŽiadosťPokiaľ ide o prezidenta Spojených štátov Baracka Obamu a vládne agentúry / úradníci,pomoc pri získavaní návrh na mimoriadny súdny príkaz Súbor a pomoc, ktoré dostali pomocPRÁVE / okamžite splatné Newsome - písomné odpovede Požadovaná Vo štvrtok 15.septembra 2011: "
 8. 8. http://www.slideshare.net/VogelDenise/083111-ltr-senatorrandpaulcorrected-versionwithmailingreceiptszdá sa, že prezident Obama, Baker Donelson, Garretson Group a ďalšie spoliehať väzieb čipripojenie 2012 prezidenta Baracka Obamu počas prezidentskej kampane manažér Jim Messinasa nezapája do trestnej / CIVILNÁ krívd a FRAME Vogel Denise Newsome za trestné činybiele rasistov Garretson skupiny zamestnanci, ktorí sa objavia uvážene zničil Navrhovateľdokumenty a potom sa pokúsil do snímky Newsome pre svoje zločiny: http://www.slideshare.net/VogelDenise/101211-garretson-resolution-group- memoredacted ~ ~ VNewsome je len Afričan-Američan (bez riadenia) určený pre tieto trestné činy.Potom 14. septembra 2011 - deň pred "písomný Správa o stave" Vďaka - Prezident Obama ajeho vedúci kampane (Jim Messina) sa začal Obamov "útok" Webová stránka:hlásiť webové stránky, ako je Vogel stránke Denise Newsome sa nachádza nawww.vogeldenisenewsome.com - ktoré od 27. januára 2012 thru 1. februára 2012 e-mailov,dostal sa pod zlých útokov zo strany prezidenta Baracka Obamu, aby bolo odstránené, abyverejnosť / WORLD sa ponechajú na tmavom, čo prezident Obama, Spojené štáty vládniúradníci, Baker Donelson, Garretson Firma a ďalšie Spiklenci / co-sprisahanci sú až.Dňa 15. septembra 2011 - deň "PÍSOMNÉ správy o stave" Z DÔVODU - Americký prezidentBarack Obama, Baker Donelson tvrdej práci behind-the-SELECT prepašovať jeden z ichkľúčových / TOP / hlavný hráči (James C. Duff) z role RIADITEĽA správneho úraduSpojených štátov súdov - teda riešiť v chronologickom graf:http://www.slideshare.net/VogelDenise/021812-chronological-chartfinal-11664990 ~ ~HEAD = pobj v tom, že nielen v súdnych spisov a že ak na kongrese, Vogel Denise Newsomeopakovane žiadali, aby sa informovať o prípadných stretov, ktoré zaujímavé: Hlasových správ odišli Justices John Roberts a Stephen Breyer slovami: http://youtu.be/KcXm8mgjD60 ~ ~ HEAD = pobjJames C. Duff - Baker Donelson ZAMESTNANEC - bol menovaný do svojho úraduSpojených štátov najvyšší súd hlavný sudca John Roberts. Okrem toho má veľký BakerDonelson / Kľúčové úlohy pri kto je menovaný do Spojených štátov najvyšší súd.DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Vzhľadom k tomu, že ukáže, ako prezident Barack Obama aBaker Donelson plánujú získať čo najviac kontroverzné "zákona o zdravotnej starostlivosti" poSpojených štátoch najvyšší súd v marci alebo o 2011. Nielen, že ako prezident Barack Obama aBaker Donelson plánujú, aby verejnosť a Svetovej sa dozvedeli, že prezident Barack Obama bolumiestnený do Bieleho domu po trestných činov spojených s vedomím, že nespĺňajú podmienkypodľa právnych predpisov Spojených štátov amerických. Inými slovami, pomocou nakúpenéSpojených štátov najvyšší súd ako strážny pes, aby verejnosť a Svetovej od dozvedieť sa pravdu,rovnako ako znalosť pôvodného súdu predložené Vogel Denise Newsome pre podanie na alebo o12. marca 2011 s názvom " PETÍCIA za mimoriadny Písmo ", ktorý sa snaží priniesť PUBLIC/ WORLD, čo Spojené štáty skorumpovaných amerických vládnych úradníkov sa skrýva celédesaťročia:
 9. 9. http://www.slideshare.net/VogelDenise/031211-petition-forextraordinarywrit- exhibits-final Doklad o odoslaní a príjem: http://www.slideshare.net/VogelDenise/031211-usps-mailingreceipts iv. Na alebo o 21. októbra 2011 (rovnaký dátum prezident Barack Obama oznamuje koniec vojny v Iraku - http://www.slideshare.net/VogelDenise/101211-garretson-resolution-group- memoredacted ~ ~ HEAD = pobj ) sa zdá, prezident Barack Obama sa spoliehal na kravaty či pripojenie jeho 2012 prezidentskej kampane manažér Jim Messina: http://www.slideshare.net/VogelDenise/jim-messina ísť za ZAMESTNANIE Vogel Denise Newsome je s Garretson Group a Messina Obsadenie: http://www.slideshare.net/VogelDenise/101411-messina-staffing-timesheet-denise-newsome ~ ~ HEAD = pobj 10/21/11 SPRÁVA k Justinovi KONVERZÁCIA pamiatku ROEHM: http://www.slideshare.net/VogelDenise/102111-email-justinsandy-redacted ~ ~V 10/21/11 hlasové správy From Justin ROEHM počtu zamestnancov Messina: http://youtu.be/GACKP80QRaQB. Spojené štáty musia byť na LOCK DOWN na Blízkom východe a vládnych úradníkov zapojených do vojnových zločinov, zločinov proti ľudskosti, zločiny proti mieru, apod postavení pred súd v stredoveku súdov východu a nie Spojené štáty americké súdy, pretože žiadna spravodlivosť bude vystavený v Spojených štátoch amerických súdov za takéto trestné činy!C. Spojené štáty vládni úradníci a ich sprisahanci / co-sprisahanci zodpovedné za vojnové zločiny, zločiny proti ľudskosti, zločiny proti mieru, uvoľnenie falošných správ, ako je Irán, "správy" "911 Správa Komisie", atď To všetko musí byť postavení pred súd vo všetkých príslušných súdov (ktoré zahŕňajú Blízky východ) na úlohu, ktorú hral.D. Vyplýva z dôkazov a Spojené štáty skorumpovaných amerických vládnych úradníkov sa snaží zakryť, že je skorumpovaný a zločinov, že vojny na Blízkom východe (Afganistan, Irak a Irán), neboli oprávnené. Ďalej, tam nikdy neboli nejaké "Zbrane hromadného ničenia" našiel a žiadny dôkaz, že "911 útokov" bolo vykonané ktoréhokoľvek cudzieho národa je / občanmi krajiny, ale zdá sa, že boli vykonané korupčných Spojených úradníkov štátov amerických, svojmu právnemu zástupcovi / poradca (Baker Donelson) a iní sprisahanci / co-sprisahanci.
 10. 10. E. NIE neprijímajú Spojené štáty ospravedlnenia amerického prezidenta Barack Hussein Obama II je pre nedávny "Spaľovanie v Koráne", pretože tieto obavy boli VČASNÉ, správne a dostatočne zohľadnené v januári 27, 2012 až 1. februára 2012 e-maily predloženej prezidentom Obamu a Kongresu Spojených štátov amerických Upozornujeme, ale prezident Barack Obama / vrchný veliteľ v armáde Spojených štátov robil vedomé rozhodnutie ignorovať Vogel Denise Newsome z 10. januára 2012 sťažností a požadujú, aby sa STEP DOWN do piatku 10. februára 2012 a oplatil PROTI Newsome prostredníctvom podania žaloby prostredníctvom nebezpečného jednej zo svojich firiem (štát naproti Garretson Group). Okrem toho obavy, že takýto biely supremacist / rasisti môže zaradené do Spojených štátov amerických na účely armády sa zapojiť do vojnových zločinov podľa tlačovej správy z amerického ministerstva spravodlivosti: 27.července 2009 Spojené štáty ministerstvo spravodlivosti TLAČOVÁ SPRÁVA: "Sedem Charged s terorizmom porušenie pravidiel ..." Sedem jednotlivci boli obvinení zo sprisahania s cieľom poskytnúť materiálnu podporu teroristom a sprisahania s cieľom vraždy, únosu, mrzačia a zraniť osoby v zahraničí. . . "Obžaloba tvrdí, že ... VETERÁN teroristických výcvikových táboroch v Pakistane a Afganistane, ktorí v posledných troch rokoch sa sprisahal s ostatnými v tejto krajine na získanie a pomáhať mladým mužom TRAVEL ZAMORA aby zabil. .. " "Tieto poplatky vtĺcť do hlavy natoľko, že teroristi a ich prívrženci sa neobmedzujú iba na niektorých odľahlých oblastiach krajiny ďaleko, ale môže rast a Fester tu doma. Teroristi a ich prívrženci sú vytrvalé a konštantné v ich úsilí o bolesti a zabíjajú nevinné ľudí na celom svete. Musíme byť rovnako neúprosné a konštantný v našom úsilí zastaviť je ... " http://www.slideshare.net/VogelDenise/072709-doj-seven-charged-with- terrorism-violations-11651101 Denise Vogel Newsome spoločných záujmov týchto zločinov v januári 27, 2012/February 1, 2012 e- maily, keď konštatovali, "Tam je nič v" Biblie ", ktorý podporuje že praví kresťania by za útokmi na moslimov a alebo moslimských národov alebo spaľovanie" svätého Koránu "- teda to sú praktiky biele supremacist skupiny, ktoré používajú "kostol (y) ako predné / maska" a že TEACH Nenávisť proti moslimom / farebné ľudí, ktorí tvrdia, že sú kresťania, keď nie sú! Ježiš Kristus nebol neistý vo viere! TRUE kresťania nie sú nebezpečné vo svojej viere, alebo tých druhých! " Avšak, pozrite, čo sa dialo za WATCH prezidenta Baracka Obamu / vrchný veliteľ je na vrchole močenie škandále (tj informácie zverejnené po zasadnutí 10. januára 2012 oznámenia žiadať na prezidenta Spojených štátov Baracka Obamu, Spojené štáty Kentucky senátora Rand Paul a United SPOLOČNÉ štáty náčelník štábu Michael Mullen) a ďalších vojnových zločinov, zločinov proti ľudskosti, zločinov proti mieru, apod, že Spojené štáty americké vojakov aby pokračovali v, pretože si myslí, že môže spáchať také zločiny v cudzích krajinách / národov a stále zostávajú nepotrestané . Americkí vojaci obvinených v afganskej civilnej vrážd:
 11. 11. 10 amerických vojakov sú obvinení zámerne zabíja civilistov. . . .Členovia tímu asi 10 amerických vojakov sú v prešetrovaní za vraždu najmenej tri miestne dedinčanov,ktorí rozzúril je. Podľa obvinenia, toto nie je prípad civilistov sa mýliť pre bojovníkmi Talibanu a niejednorazovú chvíľu hnevu. . .Päť vojakov obvinili z vraždy afganských civilistov len preto, že Mohol; Sedem viac zapojení do krytie:. ..Americkí vojaci obvinení zo zabíjania civilistov chladnokrvne.DVANÁSŤ vojaci boli obvinení v danej veci. Ak sú poplatky sú dokázané, je to čata z pekla.Päť amerických vojakov obvinených z vraždy afganských civilistov len preto, že mohol, sedem podieľana krytie, a mrzačící Mŕtvoly, pričom POT Výstrely u afganských civilistov, fajčenie hašiša, a porazil sosúkromným, ktorý fúkal na píšťalku. . . ."To je ten druh vecí, ktoré bolí nás enormne,". . . "To bude mať neprimeraný vplyv, rovnako ako AbuGhraib urobil. Rovnako ako každej takejto udalosti. Rovnako ako Ohňa Koránu by na Floride." . . .Podľa súdnych dokumentov, to začalo, keď Sgt. Calvin Gibbs žartoval o tom, ako ľahko by sa "hodiťgranát na niekoho a zabiť ich."Ukázalo sa do sprisahania, keď päť vojakov údajne tvoril "dezaktivačných TEAM" a pri rôznychpríležitostiach zavraždil tri afganskej civilistov, zdanlivo náhodne vybraných .. . .Vyznanie VIDEO: americký vojak opisuje tri KILL pokojného AfgancovDesiatnik, 22, rozpráva, ako jeho "bláznivý" seržant údajne zavraždených pre kopy boli zhromaždené častitela. . .. . . Náhodne vybrala tri neozbrojených, nevinné obete byť zavraždený v Afganistane.. . . ZBIERKA častí tela a fotky amerických vojakov HOLDING afganskej tela ako trofej lovca. . ."Len naozaj nemá žiadne problémy s ... USMRCOVANIA týchto ľudí," povedal MORLOCK na pásku,keď vyložil scenár, povedal: seržant BAZÁR aby to vyzeralo že civilisti boli zabití v akcii. . .Desiatnik povedal Gibbs vydal rozkaz zahájiť paľbu na civilné súčasne, Gibbs hodil ručný granát naobete."Vytiahol jedno, či jeho granáty, americký granát, viete, objavilo to, hodí to, povie mi, kam ísť Whacktoho chlapa, toho chlapa zabiť, ... . . MORLOCK povedal seržant Gibbs vykonáva ruský granát hodiť priamo na tele mŕtvychafganských, aby to vyzeralo, že sa chystá zaútočiť na americké vojakov. . .Okrem vraždenia, armádne nabíjania dokumenty vychádzajú z rastúca užívania drog v jednotkeMORLOCK je, rovnako ako na roztrhanie mŕtvych afganských civilistov.Kompl. MORLOCK popisuje, ako seržant Gibbs údajne zbieral prsty niektoré zo svojich afganskýchobetí. . .MORLOCK povedal Gibbs chválil, ktoré vykonávajú podobné vraždenie v Iraku, ale nikdy nebolchytený. . .
 12. 12. Spojené štáty Vojaci vraždy obvinený v Afganistane civilné: http://www.slideshare.net/VogelDenise/us-soldiers-accusedinafghancivilianmurders NO sa zdá, prezident Barack Obama, jeho právneho poradcu / Poradca Baker Donelson, na Kongres Spojených štátov, Garretson skupiny a iní sprisahanci / co-sprisahanci sú pomocou lehoty predĺžená o Denise Vogel Newsome, aby hrozili, že ju poskytujú Internet / WebHosting Services, ohrozuje Newsome život a ju zničiť, rovnako ako tie z cudzích krajín alebo krajín pre rasistické zámeru. už je toho dosť! približne tri týždne Vogel Denise Newsome opakovane sa pod útoky na upozorníme verejnosť a Svetovej Spojených štátov vojnových zločinov v Amerike, zločiny proti ľudskosti a zločiny proti mieru, apod: napríklad pri zdieľaní nasledujúce informácie, tj ktoré niektorí môžu nájsť SENSITIVE, ale Necitlivosť / Chlad pochádza z Bielej supremacists / sionistov za týchto hrozných praktík a potom si na krytie také korupcii a trestných / civilné krivdí Spojených štátov amerických), prezident Barack Obama, jeho administratíva, jeho právny poradca / poradkyňa Baker Donelson, verejné vláda úradníkov (senátori / zástupcov alebo ich asistenti), atď môže tvrdiť, že trestné / občianska krivdy, že Spojené štáty vojenská a Spojené štáty americké vládne úradníci a ich Spiklenci / co-sprisahanci sa zaoberať ako, "pornografických, nenávistných, škodlivý, hanlivý, obťažujúci, atď "- napriek tomu platí vojaci Spojených štátov, vládnych úradníkov, vládne dodávatelia, atď pre takéto rasistov a diskriminačných / Hideous postupy: Močenie na mŕtvy:Video: http://youtu.be/ZZWVxEy-BFEObama Močenie škandál: http://www.slideshare.net/VogelDenise/abu-ghraib-urination-scandal Abu Ghraib Prisoner Porušenie slovami: http://www.slideshare.net/VogelDenise/abu-ghraib-urination-scandal http://www.slideshare.net/VogelDenise/baker-donelson-health-care-plan- power-point-11566935 Spojené štáty "pitvanie" / sterilizácia národa:http://www.slideshare.net/VogelDenise/gamble-clarence-proctor-gamble-sterilization-wiki-info http://youtu.be/gDuGrN1pivE ~ ~ V http://youtu.be/8xkuDPD3A1Y SPOJENÉ ŠTÁTY "globálne" Genocída QUEST - Guatemalahttp://www.slideshare.net/VogelDenise/tuskegee-testshttp://www.slideshare.net/VogelDenise/guatemala-experiments http://youtu.be/SI-68j-LLk4 http://youtu.be/VbqlRQllF4c
 13. 13. Spojené štáty Pakistan neľudské experimenty - Fake vakcíny:http://www.slideshare.net/VogelDenise/pakistan-us-inject-fake-vaccine2http://www.slideshare.net/VogelDenise/pakistan-us-inject-fake-vaccine ZNALOSTI narušenia hrádzí v New Orleans: http://youtu.be/XlIogreab3I F. NIE neprijímajú Spojené štáty ospravedlnenia America prezidenta Baracka Obamu, pretože to nie je úprimný a je lož! Tam jasne je vzor-OF-porušovaniu vojnových zločinov! G. NIE neprijímajú Spojené štáty ospravedlnenia America prezidenta Baracka Obamu, pretože očividne ich spochybňovanie Vogel Denise Newsome a ďalší občania a cudzie národy / krajiny podporujú, že Spojené štáty americké vlády úradníkov VYVARUJTE v úmysle robiť to, čo je správne a umiestnili sa mimo zákony nielen v Spojených štátoch amerických, ale zákony cudzích národov a krajín! H. NIE neprijímajú Spojené štáty ospravedlnenia America prezidenta Baracka Obamu, pretože jasne Spojených štátov Útoky sú rasovo motivovaný! Napríklad, Spojené štáty americké vlády úradníkov využilo verejných fórach a Internet na príspevok FALSE / zavádzajúce a zlomyseľný informácie získané prostredníctvom trestného / korupčných praktikách s vládnymi predstaviteľmi o Denise Vogel Newsome na účely čiernych listín nej a držať ju, aby bola schopná získať zamestnanie, a aby ju umlčal hlas zdieľať s verejnosťou / svetu, ako Spojené štáty americké vlády úradníci vykonávať tieto útoky na ňu a ďalšie. Americký prezident Barack Obama a jeho právny poradca / poradkyňa Baker Donelson videl na to, aby informácie o CHRÁNENÉ Vogel Denise Newsome je kladený na taká verejná fóra / INTERNET pre účely ničiť život. DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Teraz, keď Vogel Denise Newsome obrátil na verejných fórach a Internet tiež informovať verejnosť / WORLD a zdieľanie dokumentov a dôkazov o týchto zákerných útokov proti nej prezident Obama, jeho právny poradca / poradca Baker Donelson, jeho správy, Kongres Spojených štátov, Garretson Group a iní sprisahanci / co-sprisahanci, oni prídu po Newsome Opäť v úsilí
 14. 14. chcú volať "faulu" teraz, keď je tlmenie hluku svoj hlas - všetci Newsome "vytiahnutie kapucne!" NAD 20 rokov prenasledovania, Šikanovania, Obťažovanie Hrozby, atď štátnymi úradníkmi, Baker Donelson a iní sprisahanci / co-sprisahanci a potom keď Newsome začína zdieľať s PUBLIC / WORLD rasisti / diskriminačné útoky na ňu, ostatní občania a cudzie národy / Krajiny prezident Obama, jeho právny poradca / poradkyňa Baker Donelson, jeho správa a ďalšie Spiklenci / co-sprisahanci chce plakať "faulu" a snaží sa zbaviť Newsome z prvých Zmena práv a iných práv zaistených v rámci americkej ústavy a ďalších zákonov Spojených štátov amerických, pretože Newsome je "BOJ SPÄŤ" a bojovať tvrdo zdieľanie týchto informácií s verejnosťou / WORLD ako si to v medziach na "Múry Spojených štátov amerických.WISE / SMART človek vie, že ak informácie nie sú pravdivé potomjeden by nevadilo, že príde po stránkach Vogel Denise Newsomestrany (y) alebo dokumenty zverejnené na internete - teda vládneagentúry, súdy atď umiestnenie informácií na internete o Newsome;Avšak teraz sa nechce Newsome podeliť sa o trestné činy, ako boliinformácie získané prostredníctvom úplatkov, Vydieranie,Vydieranie, Nátlak, atď!Spojené štáty prezident Barack Obama, jeho právny poradca / poradkyňa Baker Donaldson, jeho správa,Kongres Spojených štátov a ich ďalšie Spiklenci / co-sprisahanci spoliehať na vzťahy s internetovýmislužbami ako je SCRIBD.COM napadnúť Vogel Denise Newsome a brániť PUBLIC / SVET z poznaniapravdy. Žiadne miesto zostúpil do piatku 10. februára 2012, prezident Obama bol príliš zaneprázdnený"INTERNET Stalking" a "kybernetické šikanovanie" Spojené štáty senátor Sherrod Brown Tlačová správa dňa: INTERNET Stalking: http://www.slideshare.net/VogelDenise/brown-sherrod-internet-stalking ~ ~ V Spojené štáty senátor Mike Crap tlačová správa na: kybernetické šikanovanie: http://www.slideshare.net/VogelDenise/crapo-mike-cyber-bullying ~ ~ VNewsome prostredníctvom internetových firiem, ako je SCRIBD.COM , Ktorý zložildokumenty poskytnúť prezident Barack Obama sa celý oddiel:http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-scribd-com a webhostingovéspoločnosti a ods OneWebHosting.Com aBlueHost.Com) zbaviť Newsome z jej prvých Zmena práv a iných právchránených ústava Spojených štátov a / alebo právnych predpisov Spojených štátov amerických, abyverejnosť / svet nebude vedieť o Spojených štátoch amerických je / prezidenta Baracka Obamu zločiny!
 15. 15. I. NIE neprijímajú Spojené štáty ospravedlnenia America prezidenta Baracka Obamu, pretože je dobre známe, "VZORKA - Z-teroristických činov" od Spojených štátov, úradníkov vlády napadnúť pozemky, nehnuteľnosti a územia s Zločinné úmysly za účelom rozobrať, Zničenie a ako sa ich obete, aby predložila do Spojených štátov teroristického režimu Ameriky! Okrem toho, aby Vogel Denise Newsome, rovnako ako cudzie národy / krajiny závislé od Spojených štátoch amerických. Napríklad, zatiaľ čo tam bol PRÁVNE / Zákonný príkaz a príkaz na potlačenie miesto ochrane Newsome rezidencii a jej z protiprávneho / NELEGÁLNE vysťahovania, biela supremacist / rasisti / Vládni úradníci advokáti prišiel a zničil / ukradla jej majetok, zatiaľ čo "berúc na vedomie," vedomosti o príkaz a príkaz na potlačenie na mieste a hoci jasne uvedené na zadnej strane "rozkazu posadnutosti:"Kniha o vstupné:DÔLEŽITÉ UPOZORNENIEObvodný súd nariadil predbežné opatrenie a súdne zákaz proti vlastníkom, GMM Vlastnosti z užívať akýkoľvek typ vysťahovania(odstránenie alebo získať priestory) akcie proti tomuto nájomcovi "Z rozkazu k dispozícii:" http://www.slideshare.net/VogelDenise/warrant-ofpossession-gmm-ky a spreneverypribližne $ 16,000 v PRENÁJOM peňazí, ktorý bol umiestnený v viazaný účet na základe súdneho príkazu. Vogel Denise Newsome opakovane bol podrobený týchto trestných činov a rasistických útokov, pretože sa odmietol vzdať sa k Biely supremacist / židovská sionistická vláda a stáť pevne na zákonoch, ktoré sú v mieste, aby ju chránil. po približne $ 721,377.54 v K dnešnému dňu je Vogel Denise Newsome nárok zadnej Mzdy a milióny dolárov zo škôd utrpených na jej zranenie ako voči veci neplnenia námietky (y). Avšak, teraz prezident Barack Obama, jeho administratíva, jeho právny poradca / poradkyňa Baker Donelson, kongres Spojených štátov a ich Spiklenci / co-sprisahanci sa pokúšajú aby Newsome o zamestnanosti, STAROSTLIVOSŤ, apod, pretože je Afroameričan, a nechcú je známe, že Afroameričan úspešne exponované a porazil skorumpovanej Spojené štáty americké vlády úradníkov, ich právnikov a ďalšie zasvätený do ich sprisahanie proti zrovnaných Vogel Denise Newsome. DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: PUBLIC / WORLD treba vidieť, ako kongres Spojených štátov - tj návrhy, ktoré Senát je približne 100% celý biely a Spojené
 16. 16. štáty dom zástupcov je približne 90% sú všetci bieli - sú si plne vedomí trestnoprávnych/ stavebné porušovaniu vykazovanými rovnako ako pravdu o "911 útokov!"Okrem toho kongresu Spojených štátov Nebude - TO-ACT a zaplatiť Vogel DeniseNewsome peniaze, okamžite splatné jej zdá sa prispelo k "držať Newsome (tjzrejme v ich očiach -" Nigger "), na jej mieste" a navliekol / V závislostina nezamestnanosti a sociálnych dávok ! Na účely kontroly Táto rasistická ideológia vkongrese Spojených štátov môžu byť podporované z Tlačové správy americkéhoministerstva spravodlivosti v odhalení, ako ministerstvo spravodlivosti už podala žalobuv mene ostatných občanov Spojených štátov, ale , kedy bol zapojený VogelDenise Newsome, opustili zákony a podrobia ju diskriminačné / rasisti / NepriateľskéLiečba a Kongres Spojených štátov, Spojené štáty americké Bieleho domu, Spojené štátyamerické súdy, atď prekryté trestnej / stavebné porušovaniu vznesené proti Newsome.Pozri oddelenie Spojených štátov spravodlivosti Tlačovésprávy na stránkach 71, 105, 129 thru 133, 139 až 141 a143 z 10. januára 2012 "Oznámenie pre ukončenie. . . "http://www.slideshare.net/VogelDenise/022712-updated-links-for-obama-eviction-notice-011012finalZadné MZDY, ktoré sú spôsobené Vogel Denise Newsome sú veci, v ktorých Spojenéštáty americké ministerstvo práce vykonávala pre ostatných občanov, ale keď prišlo naNewsome, ministerstvo práce a Kongres Spojených štátov prijali ďaleko Odletz zákony a do dnešného dňa nepodarilo získať Newsome zadnej mzdy, ktoré súokamžite splatné. Napríklad, zatiaľ čo Spojené štáty americké ministerstvo práce("DOL") odišla po zamestnávateľovi za porušenie v rámci veľtrhu práce Standardzákona (" FLSA "), kedy Newsome hlásené FLSA a mzdové a hodina porušovaniu svojhozamestnávateľa (Mitchell & McNutt Sams, DOL neurobila nič a namiesto toho zvolil nakrytie týchto trestných činov - teda pozri výňatok z DOL záznamu, kde sa zdá DOL môžemať požadované riaditeľ (Billy Jones) odísť, pretože jeho nezákonné / nelegálne (v tom,že bol priateľom advokátov Mitchell McNutt a Sams) - Pozri na strane 4:http://www.slideshare.net/VogelDenise/mitchell-mc-nutt-sams-wage-hour-flsaKeby Newsome nepýtal tie správne otázky Mitchella McNutt a svedkov Sams jednotiekpodľa krížový výsluch počas rokovaní, že by neboli schopní sa dostať túto Advokátskakancelária sa priznať, že sa podrobí ju nielen diskriminačné zaobchádzanie, aleNepriateľské pracovné prostredie - tj pozri výňatok z Prepis od MississippiMINISTERSTVA istotu zamestnania - Mitchell McNutt a Sams Látka:http://www.slideshare.net/VogelDenise/ex-83-transcript-mmsSudca (Bobby DeLaughter) je určené na preskúmanie Newsome v ohľadu na to,http://www.slideshare.net/VogelDenise/030905-letter-to-judge-bobby-de-laughter-mms-matter ~ ~ dobj bol obžalovaný za trestné konanie v inej veci, ale , môže byťrozumná myseľ k záveru, že sudca DeLaughter bol "NA Take" pri manipulácii hmotyNewsome je:http://www.slideshare.net/VogelDenise/ex-11-de-laughterbobby-indictment
 17. 17. Newsome obavy z TRESTNÝCH / civilné porušenie pri nakladaní s touto vecou bolioznámené do Spojených štátov ministerstvo spravodlivosti už v septembri 2004: http://www.slideshare.net/VogelDenise/092304-request-interventiondoj-mms-flsa-matter ~ ~ VV decembri 2010, Newsome podal občianskoprávnu žalobu (ktorá stanovuje na "FLSA"a "š-vh" zásahu) proti Mitchell McNutt a Sams, ktoré majú splácať cez $ 100 miliónovdolárov. Avšak, k dnešnému dňu, NIC! 12.03.10 SŤAŽNOSŤ - Mitchell McNutt a Sams: http://www.slideshare.net/VogelDenise/120310-complaint-mmsexhibits ~ ~ VTeraz, prosím Pozrite sa na zoznam súdnych žalôb oddelenia Spojených štátovpriniesla práca na účet iných občanov:http://www.slideshare.net/VogelDenise/dol-whd-mississippi-actions-news-releaseofsettlementsÍsť tak ďaleko, že VYBRAŤ Späť Mzdy za ostatné:http://www.slideshare.net/VogelDenise/dol-jafari-complaint-dol-flsa-lawsuitTeraz, prosím, pozrieť, ako sa Spojené štáty americké ministerstvo práce jasnestanovuje, že zamestnanec nie je povinný sa vzdajú svojich práv v rámci rodiny azdravotné dovolenky Ac T ("FMLA"), avšak pri Newsome hlásené iného zamestnávateľa(Wood & Lamping) za porušenie v rámci FMLA a hlava VII, atď, DOL neurobila nič!Napríklad pozri vec Jafar slovami: http://www.slideshare.net/VogelDenise/dol-jafari-complaint-dol-flsa-lawsuit ~ ~ HEAD = dobjTu je nahrané hlasové správy z Wood & Lamping je advokát Paul Berninger žiadostiNewsome vzdať svojich práv: http://youtu.be/jjgM0mXWJ8cTu je kópia: FMLA Sťažnosť Newsome nám:http://www.slideshare.net/VogelDenise/011609-fmla-complaint-wood-lamping ~ ~ Va na rovnaké pracovné príležitosti ("EEOC") Sťažnosť podáva Newsome o DrevoLamping :http://www.slideshare.net/VogelDenise/070709-eeoc-complaint-wood-lamping ~ ~ Vtiež viď strana 240 a 241 Wood EEOC a Lamping sťažnosti, kde sa podporuje okamžitévyplatenie miezd SPÄŤ!Prostredníctvom 10. januára 2012 "Hlásenie NA ZASTAVENIE - ŽIADOSŤ Oodvolaní prezidenta Barack Hussein Obama II - reakcia na útoky na FLORIDA A& M University týkajúce sa údajnej Šikanovanie udalosti - žiadosť o medzinárodnúvojenskú intervenciu potreby" požiadal Newsome, že SPÄŤ MZDYa ďalšie peniaze neoprávnene / nelegálne spreneverilvyplatí ju do 31. januára 2012 - pozri na stránkach 186 a277 279 thru.
 18. 18. http://www.slideshare.net/VogelDenise/022712-updated-links-for-obama-eviction- notice-011012final J. NIE Neverte SPRÁV zaradených do Spojených štátov amerických / prezident Barack Obama, že ekonomika sa zlepšuje. Tieto správy sa javí ako FALSE a môžu byť generované na Bielej supremacists / sionistov, ako sú uvedené v"OZNÁMENIE NA ZASTAVENIE - ŽIADOSŤ O odvolaní prezidenta Barack Hussein Obama II -reakcia na útoky na FLORIDA A & M University týkajúce sa údajnej Šikanovanie udalosti - žiadosť omedzinárodnú vojenskú intervenciu potreby"http://www.slideshare.net/VogelDenise/022712-updated-links-for-obama-eviction-notice-011012final že prezident Obama a jeho právny poradca / poradkyňa Baker Donelson sa snaží, aby z verejného / GLOBAL obehu. Napríklad, tu sú správy z posledných PODNIKOV majú finančné problémy a museli nechať tisíc zamestnancov jet: American Airlines - teda spoločnosť používa v "911 útokov" zo strany Spojených štátov úradníkov vlády a ďalšie a potom spoliehal na záchranných peňazí v VÝMENY sa zdá, za jeho úlohu v 911 útokov, teraz podal konkurz: http://www.slideshare.net/VogelDenise/american-airlines-filing-bankruptcy- eliminating-13000-jobs http://www.slideshare.net/VogelDenise/terrorism-defined Baker Donelson byť istí, že jeho ľudia sú v VNÚTORNÁ BEZPEČNOSŤ: http://www.slideshare.net/VogelDenise/baker-donelson-homeland-security-11566936 Baker Donelson Prístup prípojkou na leteckou spoločnosťou (S) - tj ako American Airlines používané v 911 svetových útokov obchodného centra - jeden môže chcieť pozrieť na zvážiť Baker Donelson vrcholového / KEY lobistov Linda Daschle http://www.slideshare.net/VogelDenise/daschle-linda-articles-highlighted-copy a http://www.slideshare.net/VogelDenise/daschle-lindarole-in911 (manželka bývalého senátora a americký senátnej väčšinový vodca Tom Daschle: http://www.slideshare.net/VogelDenise/daschle-thomas-wikipedia-info- zvýraznené ): Cvičné plochy a technika: http://www.slideshare.net/VogelDenise/bd-howard-bakerlindadaschlefaa Daschle Problém nie je nová: http://www.slideshare.net/VogelDenise/bd-daschle-tiesfaacoverup Procter & Gamble: http://www.slideshare.net/VogelDenise/procter-gamble-lay-offs-cutting-5700-jobs
 19. 19. DISH Network / Blockbuster: http://www.slideshare.net/VogelDenise/dish-network-closing-500-blockbuster-stores Sears: http://www.slideshare.net/VogelDenise/sears-shedding-storesstore-closings Fisker Automotive: http://www.slideshare.net/VogelDenise/fisker-automotive-laying-off-undisclosed- number-of-employees ŠTÁTNA pracovník: http://www.slideshare.net/VogelDenise/the-state-worker-laying-off-employees Citigroups slovami: http://www.slideshare.net/VogelDenise/citigroup-laying-off- 4500-workers Prepúšťanie - Bohaté firmy prepúšťať chudobných: http://www.slideshare.net/VogelDenise/layoffs-rich-companies-laying-off-poorDôvodom sa zdá, že nezamestnanosť čísla môžu byť pád nie je, pretože títo ľudia našli prácu, alemôže byť spôsobené tým, že ich DÁVKY V NEZAMESTNANOSTI došlo k vyčerpaniu a terazžije v PROVERTY a / alebo nasťahoval sa s príbuznými alebo sú ON ! ULICA /Bezdomovci to nemá nič do činenia s ekonomikou zlepšovanie - pozrite do svojej komunity a vidieťpodnikov, ktoré boli uzavreté / ukončilo svoju činnosť, ktorá bola otvorená po celé desaťročia! Spojené štáty prezident Barack Obama a jeho administratíva sú za dôvodov bol Newsome pre zamestnanosť Nezákonný vývoz / NEZÁKONNE ukončená. 10/21/11 hlasové správy From Justin ROEHM: http://youtu.be/GACKP80QRaQ Prichádza po Vogel Denise Newsome v odvete na jej webovej stránke: www.vogeldenisenewsome.com - ktorý pracuje na premiestnená na www.vogeldenisenewsome net. pokračovať v zdieľaní informácií, ktoré je informatívna a verejné / SVET záujem! Do tej doby, prosím, neváhajte navštíviť SLIDESHARE.NET o prístup k dokumentom záujmu - http://www.slideshare.net/To je volebný rok, v ktorom Vogel Denise Newsome volá po "zrušení" v novembrovýchvoľbách roku 2012 v tom Spojené štáty americké vláde potrebuje úplnú rekonštrukciu - tjČistenie skorumpovaných politikov a "super PACS", ku ktorým po vláde / súdy a odviezlido Spojených štátov dole a zničil svetovú ekonomiku! Áno, to bolo BakerDonelson je kúpil Najvyšší súd Spojených štátov, ktorý otvoril dvereBakera Donelson a jeho veľké finančnými prostriedkami klientov na nákup KAMPANE cez SUPERPACS! To je dôvod, prečo Vogel Denise Newsome podal a / alebo predložila potrebné doklady
 20. 20. požadujúcich, že celých Spojených štáty najvyšší súd sudca STEP DOWN: http://www.slideshare.net/VogelDenise/071811-ltr-sctjusticerobertssuter VEREJNÁ / SVET potrebuje vedieť, že tým je volebný rok, Spojené štáty americké / prezident Barack Obama aj naďalej, aby sa falošné správy - tj vykonáva sa 911 správy Komisie, Irán správy atď - za účelom oklamanie cudzích národov / krajiny, aby si myslia, že Spojené štáty ekonomika je prosperujúce / zlepšenie, pokiaľ to nie je! správy s najväčšou pravdepodobnosťou boli navrhované a tvoril v bielej firma rasistickú Právnická Baker Donelson Bearman Caldwell a Berkowitz, ktorý stanoví prezident Barack Obama a lídri Kongresu Spojených štátov s obhajcom / poradenstvo . Pozri ČASOVÉ SCHÉMA: http://www.slideshare.net/VogelDenise/021812-chronological-chartfinal-11664990 K. NIE neverí v správach uvádza so Spojenými štátmi Ameriky a prezident Barack Obama, pretože obetovali životy mnohých, Otcovia, matky, Deti, bratia, sestry, tety, strýka, a Prarodičia, aby podporovali Spojené štáty BIELA americké nadradenosti / sionistov príčiny v ísť do SE CO NIE JE Spojených štátov amerických pre svoje vlastné sebecké dôvody a že jeho Ally Krajina Izrael! Spojené štáty americké a ISREAL majú svojich príbuzných SLAUGHTERD pre vlastnú chamtivosti a nenávisti / rasisti motívy voči kresťanmi a moslimami! Pomocou Spojené štáty americké vojenské vykonávať také vojnové zločiny, Zločiny proti ľudskosti Zločiny proti mieru, atď! Kedy to skončí? KOĽKO BUDE DLHO SPOJENÉ ŠTÁTY korupčných americká vláda úradníkov / režim, možnosť pokračovať v terorizovať SVET?S ohľadom najteplejšie,Denise Vogel Newsome

×