Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Знак біологічної небезпеки

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
РОБОТА З COREL DRAW
ШАЙГОРОДСЬКИЙ М.О. NIKOLAY.IN.UA
Знак біологічної небезпеки
1. Відкрийте CorelDRAW, створіть новий док...
РОБОТА З COREL DRAW
ШАЙГОРОДСЬКИЙ М.О. NIKOLAY.IN.UA
4. Коло з меншим радіусом не видаляємо, а просто відносимо в сторону,...
РОБОТА З COREL DRAW
ШАЙГОРОДСЬКИЙ М.О. NIKOLAY.IN.UA
7. Створимо дві його копії, кожну з яких повертатимемо на 120 градусі...
Advertisement

Check these out next

1 of 6 Ad
Advertisement

More Related Content

Advertisement

More from Nikolay Shaygorodskiy (20)

Recently uploaded (20)

Advertisement

Знак біологічної небезпеки

  1. 1. РОБОТА З COREL DRAW ШАЙГОРОДСЬКИЙ М.О. NIKOLAY.IN.UA Знак біологічної небезпеки 1. Відкрийте CorelDRAW, створіть новий документ та нарисуйте два кола різних діаметрів: 2. Виділіть обидва кола та вирівняйте їх по верхній границі: 3. Тепер не знімаючи виділення спрощуємо обидві фігури:
  2. 2. РОБОТА З COREL DRAW ШАЙГОРОДСЬКИЙ М.О. NIKOLAY.IN.UA 4. Коло з меншим радіусом не видаляємо, а просто відносимо в сторону, щоб не заважало. Розфарбовуємо фігуру в чорний колір. Викликаємо вікно повороту (Alt+F8) та створюємо дві копії фігури повертаючи кожна на кут 120 градусів: 5. Нарисуємо в центрі нашої фігури невелике коло, виділяємо обидва об’єкта та обрізаємо їх: 6. Тепер додамо до маленького коло прямокутник:
  3. 3. РОБОТА З COREL DRAW ШАЙГОРОДСЬКИЙ М.О. NIKOLAY.IN.UA 7. Створимо дві його копії, кожну з яких повертатимемо на 120 градусів: 8. Виділимо всі 4 фігури та обріжемо їх: 9. Тепер нам в нагоді стане коло, яке ми віднесли в сторону. Розмістимо його в нашій фігурі, зробимо копію та зменшимо її:
  4. 4. РОБОТА З COREL DRAW ШАЙГОРОДСЬКИЙ М.О. NIKOLAY.IN.UA 10.Виділяємо обидва кола та спрощуємо їх. Після цього менше коло потрібно видалити. Ми отримали кільце, для зручності роботи його можна розфарбувати в довільний колір. Копіюємо кільце двічі та вставляємо його в інші елементи основної фігури: 11.Ще раз копіюємо наше кільце, заливаємо його чорним кольором та розташовуємо по центру майбутнього знаку:
  5. 5. РОБОТА З COREL DRAW ШАЙГОРОДСЬКИЙ М.О. NIKOLAY.IN.UA 12.Центральне кільце необхідно перемістити на задній план сторінки. Після чого по черзі виділяємо його та одне з червоних кілець і спрощуємо їх. Тепер можна видалити червоні кільця: 13.За потреби, можна дорисувати до нього трикутну або круглу рамку:
  6. 6. РОБОТА З COREL DRAW ШАЙГОРОДСЬКИЙ М.О. NIKOLAY.IN.UA

×