Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Press Release
Kappa Data Polska dystrybutorem Exinda w Polsce
Stalowa Wola, 12 Października 2016
Kappa Data z dumą informu...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Press release kappa data distributes exinda in poland - polish


Kappa Data Polska dystrybutorem Exinda w Polsce

Stalowa Wola, 12 Października 2016

Kappa Data z dumą informuje o podpisaniu nowego kontraktu dystrybucyjnego z Exindą – kontrakt obejmuje całą grupę Kappa Data.
Exinda jest wiodącym producentem rozwiązań kontroli aplikacji. Produkty Exindy są przeważnie wykorzystywane w środowiskach, gdzie przeprowadzono ważne inwestycje polepszające produktywność, jednak wciąż odczuwalny jest brak komfortu w swobodnym korzystaniu z tych rozwiązań. W większości przypadków, aplikacje nie są wystarczająco wykorzystywane ze względu na niewielką wydajność połączeń między oddziałami.
Produkty Exinda gwarantują wyjątkową jakość i komfort korzystania z każdej aplikacji sieciowej poprzez zarządzanie użytkowanikami, ruchem, urządzeniami i aplikacjami.
To wszystko jest możliwe dzięki innowacyjnemu podejściu Exindy zwanym “orkiestracją WAN” (WAN orchestration) i nagradzanemu produktowi: “Exinda Network Orchestrator”.
Globalnie ponad 4000 organizacji i firm zaufało rozwiązaniom Exindy, aby zapewnić najważniejszym aplikacjom ciągłą dostępność i niespotykaną wydajność.

Kappa Data wprowadza wsparcie sprzedażowe, presales i posprzedażowe dla całego portfolio Exinda, a w planach na najbliższą przyszłość jest autoryzowane centrum szkoleniowe Exinda (Exinda Authorized Training Center).
Patrick Casteels, Managing Partner Kappa Data:
‘Dzięki Exinda poszerzamy nasze portfolio o dedykowane produkty do optymalizacji WAN. Wielu klientów cierpi z powodu braku wydajności ważnych aplikacji, jak SAP, Skype for Business, Sharepoint, …
Exinda oferuje doskonałe rozwiązania do optymalizacji dostępu i wydajności aplikacji’.

Kappa Data jest wyróżnionym dystrybutorem z wartością dodaną – koncentrujemy się na wsparciu vendorów w przekazywaniu wiedzy technicznej i sprzedażowej partnerom. Więcej informacji na temat naszej oferty i usług można uzyskać kontaktując się na adres mailowy sales@kappadata.pl lub odwiedzając naszą stronę www.kappadata.pl.

Kappa Data bvba: Value Added distributor in Network & Security Solutions
Headquarters: Grote Steenweg 21,9840 De Pinte, Belgium, tel: +32 9 243 42 10, sales@kappadata.be
The Nederlands Office: Laan van Zuidhoorn 41, 2289 DC Rijswijk, tel +31 70 415 60 90, sales@kappadata.nl
Polish Office: E. Kwiatkowskiego 9, PL 37-450 Stalowa Wola, tel: +48 15 819 32 01, sales@kappadata.pl

  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Press release kappa data distributes exinda in poland - polish

  1. 1. Press Release Kappa Data Polska dystrybutorem Exinda w Polsce Stalowa Wola, 12 Października 2016 Kappa Data z dumą informuje o podpisaniu nowego kontraktu dystrybucyjnego z Exindą – kontrakt obejmuje całą grupę Kappa Data. Exinda jest wiodącym producentem rozwiązań kontroli aplikacji. Produkty Exindy są przeważnie wykorzystywane w środowiskach, gdzie przeprowadzono ważne inwestycje polepszające produktywność, jednak wciąż odczuwalny jest brak komfortu w swobodnym korzystaniu z tych rozwiązań. W większości przypadków, aplikacje nie są wystarczająco wykorzystywane ze względu na niewielką wydajność połączeń między oddziałami. Produkty Exinda gwarantują wyjątkową jakość i komfort korzystania z każdej aplikacji sieciowej poprzez zarządzanie użytkowanikami, ruchem, urządzeniami i aplikacjami. To wszystko jest możliwe dzięki innowacyjnemu podejściu Exindy zwanym “orkiestracją WAN” (WAN orchestration) i nagradzanemu produktowi: “Exinda Network Orchestrator”. Globalnie ponad 4000 organizacji i firm zaufało rozwiązaniom Exindy, aby zapewnić najważniejszym aplikacjom ciągłą dostępność i niespotykaną wydajność. Kappa Data wprowadza wsparcie sprzedażowe, presales i posprzedażowe dla całego portfolio Exinda, a w planach na najbliższą przyszłość jest autoryzowane centrum szkoleniowe Exinda (Exinda Authorized Training Center). Patrick Casteels, Managing Partner Kappa Data: ‘Dzięki Exinda poszerzamy nasze portfolio o dedykowane produkty do optymalizacji WAN. Wielu klientów cierpi z powodu braku wydajności ważnych aplikacji, jak SAP, Skype for Business, Sharepoint, … Exinda oferuje doskonałe rozwiązania do optymalizacji dostępu i wydajności aplikacji’. Kappa Data jest wyróżnionym dystrybutorem z wartością dodaną – koncentrujemy się na wsparciu vendorów w przekazywaniu wiedzy technicznej i sprzedażowej partnerom. Więcej informacji na temat naszej oferty i usług można uzyskać kontaktując się na adres mailowy sales@kappadata.pl lub odwiedzając naszą stronę www.kappadata.pl. Kappa Data bvba: Value Added distributor in Network & Security Solutions Headquarters: Grote Steenweg 21,9840 De Pinte, Belgium, tel: +32 9 243 42 10, sales@kappadata.be The Nederlands Office: Laan van Zuidhoorn 41, 2289 DC Rijswijk, tel +31 70 415 60 90, sales@kappadata.nl Polish Office: E. Kwiatkowskiego 9, PL 37-450 Stalowa Wola, tel: +48 15 819 32 01, sales@kappadata.pl

×