Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
PRESS RELEASE
Kappa Data Polska podpisała kontrakt dystrybucyjny z Vasco Data Security.
De Pinte, 1st October 2016
Kolejny...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Press release kappa data signs distribution agreement with vasco plPRESS RELEASE


Kappa Data Polska podpisała kontrakt dystrybucyjny z Vasco Data Security.


De Pinte, 1st October 2016

Kolejnym krokiem w rozwoju Kappa Data Polska jest dodanie do portfolio Vasco Data Security.
Vasco jest globalnym liderem w rozwiązaniach podwójnego uwierzytelniania, podpisywania transakcji, e-podpisu i zarządzania tożsamością dla każdej branży i sektora publicznego.

Vasco zabezpiecza dostęp do danych, integrując funkcje bezpieczeństwa z aplikacjami webowymi i mobilnymi. Ponad 10.000 klientów w 100 krajach polega na rozwiązaniach Vasco zabezpieczając dostęp, zarządzając tożsamościami, weryfikując transakcje, uproszczając podpisywanie dokumentów i chroniąc wartościowe zasoby i systemy.

David de Pauw, EMEA Channel Sales Manager, Vasco Data Security:
"Kappa Data jest lojalnym dystrybutorem Vasco od ponad 10-ciu lat. Wartość dodana, którą wnosi Kappa Data, i obecność na rynku polskim, jest dla Vasco bardzo ważna, dlatego zdecydowaliśmy o wyborze Kappa Data jako najlepszego możliwego dystrybutora rozwiązań Vasco w Polsce."

Patrick Casteels, Managing Partner Kappa Data Group:
"To wspaniałe, że możemy dodać kolejnego lidera rynku do portfolio produktowego Kappa Data Polska. Jestem przekonany, że wielu Polaków zna rozwiązania Vasco z aplikacji bankowych - obecnie ponad 100 banków w Polsce korzysta z technologii Vasco do zabezpieczania transakcji bankowych. Teraz możemy zaoferować tę technologię dla biznesu i instytucji publicznych."

Kappa Data bvba: Value Added distributor in Network & Security Solutions
Hoofdkantoor: Grote Steenweg 21,9840 De Pinte, BELGIUM, tel: +32 9 243 42 10, sales@kappadata.be
Polish office: E. Kwiatkowskiego 9, PL 37-450 Stalowa Wola, POLAND, tel: +48 15 819 32 01, sales@kappadata.pl

  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Press release kappa data signs distribution agreement with vasco pl

  1. 1. PRESS RELEASE Kappa Data Polska podpisała kontrakt dystrybucyjny z Vasco Data Security. De Pinte, 1st October 2016 Kolejnym krokiem w rozwoju Kappa Data Polska jest dodanie do portfolio Vasco Data Security. Vasco jest globalnym liderem w rozwiązaniach podwójnego uwierzytelniania, podpisywania transakcji, e-podpisu i zarządzania tożsamością dla każdej branży i sektora publicznego. Vasco zabezpiecza dostęp do danych, integrując funkcje bezpieczeństwa z aplikacjami webowymi i mobilnymi. Ponad 10.000 klientów w 100 krajach polega na rozwiązaniach Vasco zabezpieczając dostęp, zarządzając tożsamościami, weryfikując transakcje, uproszczając podpisywanie dokumentów i chroniąc wartościowe zasoby i systemy. David de Pauw, EMEA Channel Sales Manager, Vasco Data Security: "Kappa Data jest lojalnym dystrybutorem Vasco od ponad 10-ciu lat. Wartość dodana, którą wnosi Kappa Data, i obecność na rynku polskim, jest dla Vasco bardzo ważna, dlatego zdecydowaliśmy o wyborze Kappa Data jako najlepszego możliwego dystrybutora rozwiązań Vasco w Polsce." Patrick Casteels, Managing Partner Kappa Data Group: "To wspaniałe, że możemy dodać kolejnego lidera rynku do portfolio produktowego Kappa Data Polska. Jestem przekonany, że wielu Polaków zna rozwiązania Vasco z aplikacji bankowych - obecnie ponad 100 banków w Polsce korzysta z technologii Vasco do zabezpieczania transakcji bankowych. Teraz możemy zaoferować tę technologię dla biznesu i instytucji publicznych." Kappa Data bvba: Value Added distributor in Network & Security Solutions Hoofdkantoor: Grote Steenweg 21,9840 De Pinte, BELGIUM, tel: +32 9 243 42 10, sales@kappadata.be Polish office: E. Kwiatkowskiego 9, PL 37-450 Stalowa Wola, POLAND, tel: +48 15 819 32 01, sales@kappadata.pl

×