Green Awards

749 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
749
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Green Awards

 1. 1. Про Green Awards Ukraine - 2011 Премія Green Awards Ukraine - перший український незалежний конкурс, в ході якого оцінюються ділові та соціальні «зелені» проекти в Україні. Премія Green Awards Ukraine - визнання професіоналізму організацій і компаній в проектах з екологічно чистих технологій, охорони навколишнього середовища, демонстрації «зеленої» політики, екологічного менеджменту, ініціатив задля збереження навколишнього середовища компаній та організацій. Премія покликана продемонструвати важливість розвитку ділових та соціальних «зелених» проектів для розвитку не тільки українського, а й міжнародного ринку якісних проектів та послуг, сприяти просуванню кращих «зелених» проектів та практик – для розвитку «зеленої» економіки в Україні та кращому позиціонуванню українських проектів на світовому ринку.Премія Green Awards Ukraine – конкурс, де журі представлене провідними експертами у сфері екологічних технологій тапрактик європейського рівня, відомими носіями громадської думки та представниками авторитетних міжнароднихорганізацій та установ. Журі оцінює проекти у два етапи та обирає кращі шляхом інтерактивного голосування та зарезультатами публічного захисту проектів.Мета Премії Green Awards Ukraine - визначити кращі ділові та соціальні «зелені» проекти в Україні.Конкурс оцінює саме проекти, а не компанії або окремих осіб. Номінанти конкурсу визначаються за рахунок пошуку тазапрошення організаторами, а також за можливості самостійного подання проекту для участі.
 2. 2. Основні завдання → Оцінити рівень «зелених» проектів, реалізованих в Україні в 2009-2011 роках._ → Оцінка рівня розвитку екологічно чистих технологій, «зелених» проектів, продуктів і послуг, екологічних програмукраїнських підприємств, а також виявлення і визначення основних тенденцій розвитку галузі.- → Створення та розвиток унікальної платформи для діалогу, обміну досвідом, презентації технічних ноу-хау,генерації ідей екологічно чистих рішень.- → Визначення найбільш важливих професійних і комерційних, споживчих і соціальних точок зору в Україні.- → Створення прецеденту для подальшого якісного розвитку і реалізації національного потенціалу в області«зелених» рішень, проектів, товарів, послуг і програм.- → Стимулювання сталого розвитку української економіки.- → Переможці визначаються шляхом незалежного голосування журі.
 3. 3. Про Green Awards Ukraine - 2011 → Проекти до участі в Конкурсі приймаються з 15-го серпня, останній день подачі проекту - 15 листопада 2011 р. →17 листопада, після закінчення терміну подання проектів на номінування, всі члени журі отримують анкети, в яких вони повинні проставити свої оцінки проектам в діапазоні від 0 до 10 (за десятибальною шкалою). Члени журі надають заповнені анкети до 1 грудня. →Оргкомітет Премії за отриманими оцінками виводить середній бал проекту (рахується як середнє арифметичне шляхом ділення загальної суми балів, виставленої проекту на кількість членів журі). У кожній з номінацій визначається по три проекти- номінанта, які отримали найвищу оцінку журі. → До 10 грудня учасники отримують повідомлення про список номінантів. →15 грудня у рамках проекту GreenTrends номінанти публічно захищають свої проекти. На підставі публічного захисту члени журівиставляють бал по захисту проекту за 3-бальною шкалою.
 4. 4. Номінації – 2011_1. Найкращий проект у сфері відновлюваної енергетики2. Найкращий проект у сфері енергоефективності3. Найкращий проект в галузі водопостачання та очищення стічних вод4. Найкращий проект в сфері управління відходами5. Найкраща «зелена» програма для підприємства6. Найкращий проект у сфері «зеленого» туризму7. Найкраща «зелена» реклама8. Найкращий проект «зеленого офісу»9. Найкращий «зелений» товар10. Найкраща «зелена» інвестиція11. Найкраща «зелена» технологія / інновація12. Найкращий «зелений» обєкт інфраструктури13. Найкращий «зелений» соціальний проект14. Найкращий «зелений» освітній проект15. Найкращий «зелений» арт-проект
 5. 5. Суддівська колегія – 2011Андреас Бекман Сергій Орленко Тарас ВанкевичДиректор Дунай- Голова Національного Засновник, КеруючийКарпатскої програми агентства екологічних Директор Horizon FuelWWF інвестицій України Cell Technologies, Сингапур Зі своєю технологією мікро паливних елементів (для гібридних авто двигунів) компанія є неодноразовим переможцем багатьох світових премій та конкурсівД-р Рольф Волтер Проф. Адам Антоніо Ферейра ГонопольськийРегіональний Власник компанійМенеджер Програми Член Вищої VALORSABIO,ЄБРР з фінансування Екологічної Ради ENVIRONEXT іальтернативної Державної Думи ENERCLEAN, Португаліяенергетики USELF Російської Федерації Винахідник низкиМає понад 20 років досвіду Професор МГУ РФ та зав. технологій у сфері водоробота у міжнародних Кафедрою; один із очистки та власних низкипроектах в енергетичному найавторитетніших патентів. Досвід веденнясекторі, особливо в галузі експертів Росії у питаннях бізнесу практично на всіхенергоефективності та переробки та утилізації континентахвідновлюваних джерел відходівенергії.
 6. 6. Суддівська колегія – 2011 продовженняДжон Мак Квін Ігор Сергєєв Рафал ШурмаУправляючий Головний редактор Президент і Засновникдиректор Jaspen газети "Бізнес" польського Green BuildingCapital Partners Council (PLGBC)Рікарда Рігер Пиндус Василь Олена Бакум-Рамола ВасильовичДиректор ПРООН в Директор РА Saatchi&SaatchiУкраїні Голова правління міжнародної громадської організації Асоціації учасників органічного виробництва «БІОЛан Україна»
 7. 7. Суддівська колегія – 2011 продовженняД-р Ханс Гюнтер Клев Юрко Гуцуляк Наталія ЗадерейКеруючий директор та Графічний дизайнер, арт- Редактор проектів рейтингівголовний розпорядник директор, співзасновник та рубрики «Інвестиції»Міністерства Економіки, Студії графічного дизайну української редакціїЗахисту клімату та Енергетики Юрка Гуцуляка журналу Forbesземлі Rhineland-PalatinateФедеративної Республіки За період існування студії Наталія закінчила КиївськуНімеччини Школу Економіки та удостоєний більше 50 протягом міжнародних нагород у сфері багатьох років є одним із дизайну та реклами, у тому найавторитетніших ділових числі і за проекти екологічного журналістів України дизайнуКрістіна Турілова Йоханнес Берг Сергій КрівозьорцевКерівник діяльності Керівник офісу Керуючий директорПрограми інвестицій у Брюссельского відділення національного Бюроресурсоефективність в TUV NORD Group, Екологічних Стандартів таУкраїні, Міжнародна Бельгія Рейтингів Росії та СНДФінансова Корпорація (IFC),РФ Багаторічних досвід . роботи з проектами у Повний список членівБагаторічний досвід роботи з сфері чистих технологій, у журі буде представлено 15проектами у сфері чистих т.ч. в Україні серпня 2011 ртехнологій в СНД
 8. 8. Суддівська колегія – 2011 продовженняСемен Ксенія Агапова Андрій ПтічніковГордишевський Директор напрямку Директор представництва FSCГолова правління НП екологічних послуг, NAI для Росії і країн СНГ. Працював«Екологічний союз» У Becar. Брала участь у у Всесвітньому фонді дикої2008 році створенні Ради з природи (WWF Росії), денагороджений екологічного очолював лісову програму.медаллю «За будівництва і була впрофесіоналізм та лавахпочесну ділову співзасновників.Учасникрепутацію» і орденом міжнародної робочої«Екологічний щит групи і допомагала вРосії». адаптації стандарту BREEAM In Use по всьому світу.
 9. 9. Про роль Green Awards Ukraine – 2011Про діяльність у напрямку реалізації екологічних програм напідприємстві та у власному офісі, проектів у сфері чистихтехнологій та відновлювальної енергетики іенергоефективності, зокрема, - найкрасномовніше свідчать неслова, а дії.Green Awards Ukraine обирає кращі ділові та соціальні«зелені» проекти, які уже було втілено в життя, задля тогощоб дати імпульс для скорішої реалізації нових екологічних ідейта кращих практик, - для підвищення рівня життя та Юлія Березовськабудівництва «зеленої» економіки в Україні. Директор Green Awards Ukraine – 2011Для нас буде честю назвати компанії та організації, якібудують «зелену» економіку майбутнього уже сьогодні.
 10. 10. Про роль Green Awards Ukraine у розвитку «зеленої» економіки«Крім державної підтримки, для реалізації проектів кращим імпульсом є поєднання приватного капіталу і нових бізнес-ідей у напрямкуекономії енергії та створення продуктів «чистої енергетики», які будуть комерціалізовані новим поколінням місцевих підприємців. Країнапотребує гарних прикладів втілення «зелених» проектів та історій успіху, які можна наслідувати.А взагалі конкурс веде до появи нових рівнів продуктивності досягнень і, отже, до прогресу. Green Awards Ukraine може не тільки стативеличезним поштовхом для розвитку зеленого сектору промисловості, а й стимулювати підприємницьку та інвестиційну діяльності, а ще -допомогти вибрати правильні ідеї та почати будувати свою власну історію успіху», - Тарас Ванкевичзасновник, керуючий директор Horizon Fuel Cell Technologies, Сингапур. «На мій погляд, Green Awards Ukraine може зіграти дві різні ролі у стимулюванні розвитку «зеленого» ринку України. По-перше,Конкурс привертатиме ще більше уваги громадськості до екологічно чистих технологій в Україні.А по-друге, конкуренти матимуть можливість представити і порівняти свої проекти з іншими українськими прикладами, і можливонавіть отримати зворотній звязок про те, чого вони вартують у порівнянні з проектами, реалізованими за межами України. Ці двааспекти будуть відігравати величезну роль, щоб штовхати і розвивати ринок ще далі», - Йоханнес Берг, директор Брюсельського офісуTUV NORD, Бельгія«Зелена» економіка України та країн СНД може відігравати роль «двигуна» економічного розвитку. Очікується, що «зелена» економікабуде рости щорічно з відривом на не менше ніж на 3-5% вище від середнього економічного зростання. Грунтється «зелена» економіка наальтернативні джерела енергії та палива, технології екологічно чистого виробництва, екологічно чисті технології у веденні сільськогогосподарства, а також програми очистки повітря, води та ґрунту від забруднень, переробку та утилізацію відходів тощо.Більшість екологічних проектів та інноваційних рішень є витворами сучасних підприємців, які намагаються розвивати «зелені» проектичастіше не «завдяки», а «усупереч». Участь у таких конкурсах як Green Awards Ukraine – це один ізспособів виходу на ринок для таких проектів та визнання їх високої вартості. Для підприємцяперемога у такому конкурсі – це двері для виходу на міжнародний ринок, можливості для зростаннявласного бізнесу», - Антоніо Ферейра, власник компаній VALORSABIO, ENVIRONEXT і ENERCLEAN, Португалія.
 11. 11. Церемонія Green Awards Ukraine - 201115 грудня 2011 року у Київському Гольф-Центрі відбудетьсясвяткова церемонія нагородження переможців Премії Green Awards Ukraine 2011.Церемонія Премії Green Awards Ukraine 2011 збере представників «зеленого» бізнесу, екологічновідповідальних компаній, провідних експертів європейського рівня, представників міжнародних таукраїнських організацій, журналістів.Її проведення – це потужний імпульс для розвитку «зеленої» економіки в Україні.
 12. 12. «Background» КонкурсуМи розвиваємо проект незалежного конкурсу оцінки кращих бізнес- та соціальних «зелених» проектів Премія Green AwardsUkraine 2011 як окремий проект міжнародного професійного журналу СleanTech, видавцями якого ми є.У квітні 2011 р. видавництво СleanTech за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України провело вКиївському Міжнародному Виставковому Центрі 1-й Міжнародний Форум Чистих Технологій в Україну ECOSMART-2011(виставка і конференція).На Форумі був вперше реалізований проект мінімізації та підрахунку карбонових викидів, а також їх повний оффсетінг.Форум отримав значне міжнародне визнання, а в червні 2011 р. був визнаний Ukrainian Event Awards 2011 Кращоюміжнародною подією року в Україні.Серед спікерів ECOSMART-2011 - визнані світові експерти у сфері екології, чистих технологій і «зелених» проектів. Середучасників - ключові гравці ринку.Реалізуючи проект Премія Green Awards Ukraine 2011, ми маємо намір продовжувати слідувати найвищим стандартам,сприяючи ефективному розвитку «зеленої» економіки в Україні.Премія Green Awards Ukraine 2011 - задля сталого розвитку та зростання!Сайт премії - www.greenawards.info
 13. 13. Організатор Генеральний медіа-партнер Офіційний медіа-партнер Для отримання додаткової інформації щодо Green Awards Ukraine, організації інтерв‘ю із журі, останніх новин підготовки Конкурсу, будь-ласка, звертайтеся: +38 044 362 03 69 info@greenawards.info www.greenawards.info

×