ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОНОВЛЕНОГО ВИДАННЯ “УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА”
Upcoming SlideShare
Loading in...5
×

Like this? Share it with your network

Share

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОНОВЛЕНОГО ВИДАННЯ “УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА”

 • 1,852 views
Uploaded on

 

 • Full Name Full Name Comment goes here.
  Are you sure you want to
  Your message goes here
  Be the first to comment
  Be the first to like this
No Downloads

Views

Total Views
1,852
On Slideshare
1,849
From Embeds
3
Number of Embeds
1

Actions

Shares
Downloads
1
Comments
0
Likes
0

Embeds 3

http://uamag.tumblr.com 3

Report content

Flagged as inappropriate Flag as inappropriate
Flag as inappropriate

Select your reason for flagging this presentation as inappropriate.

Cancel
  No notes for slide

Transcript

 • 1. “УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА”
  ВЕНЕЦІЯ, САН МАРКО
  ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОНОВЛЕНОГО ВИДАННЯ – 1 ЧЕРВНЯ, 13:00
  УКРАЇНСЬКИЙ ПАВІЛЬЙОН 54-Ї ВЕНЕЦІЙСЬКОЇ БІЄНАЛЕ
 • 2. 90
  РОКІВ
  “УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА” – всеукраїнське культурно-освітнє та літературно-мистецьке видання, що видається в Україні з 1921 року.
  У червні цього року видання святкує своє 90-річчя, це – унікальнийвипадок в історії вітчизняних медіа.
  І як найстарший український бренд,
  “Українськакультура” представлятиме державу на 54-й Венеційській бієнале у червні 2011 року в Італії. В Україні журнал виступить головним інформаційним партнером цього міжнародного арт-форуму.
 • 3. Видавець журналу
  Газетно-журнальне видавництво
  Міністерства культури України.
  Інші видання
  газета “Культура і життя”
  портал “КУЛЬТУРА”, www.uaculture.info
  Параметри “УК”
  кольорове, формат А4.
  Періодичність: раз на квартал.
  Кількість сторінок: 96 ст.
  Головний редактор оновленого журналу з 2011 року – відомий український
  арт-критикМарія Хрущак.
  У 1991 році видання беззаперечно ввійшло в історію обкладинкою, на якій вперше була представлена світу ще зовсім невідома тоді група “ВВ”. Впродовж багатьох років журнал залишався одним з провідних культурологічних видань, яке висвітлювало головні культурно-мистецькі події в Україні та світі, визначало тенденції та відрефлексовувало головні культурні явища, які варті того, щоб представляти Україну у світі. Цього року журнал вийде в оновленому форматі.
 • 4. Перший випусконовленого найстаршого культурного видання України присвячено українському проекту на 54-ій Венеційській бієнале, автором якого виступає широковідома у світі художниця Оксана Мась, її представляє легендарний світовий куратор, арт-критик, автор терміну “трансавангард”АкілеБонітоОліва.
  Оновлена“Українськакультура” буде репрезентована у Венеції, на відкритті українського проекту 1 червня 2011 року. Україна новий номер журналу побачить в середині травня в Українському Домі.
  Номер вийде в україномовній та англомовній версіях, та буде поширюватись як в Україні, так і в головних мистецьких центрах і галереях світу, які представляють українських художників.
   
  Оксана Мась. Гентський вівтар
  АкілеБоніто
  Оліва
 • 5. Оновлена “УК” має стати іміджевим виданням Міністерства культури, яке представлятиме сучасну українську культуру на міжнародному рівні. 
  Виданняпідтримуватиме головні українські події, що проходять за межами держави та формують реноме України та її культурну політику у світі.
  Рубрики“Кіно” і “Музика” у першому числі видання присвячені найголовнішим явищам у цих напрямках – режисерам і кінофільмам, що були представлені впродовж останнього року на головних кінофестивалях світу та провідному бренду вітчизняної експериментальної музики Kvitnu,добре відомому за межами держави, який святкує цього року 5-річчя своєї діяльності.
 • 6. Рубрику “Література”представлятимуть статті про найвідомішого в світі українського письменника нової хвилі Любка Дерешата український переклад на українську книг найактуальнішого філософа другої половини ХХ століття Жана Бодріяра.
  Саме цей француз сформулював у філософському дискурсі ідеї куратора АкілеБонітоОліви, а його книжка “Фатальністратегії” цього року вийшла друком українською на території Східної Європи першою, російською та польською цей твір ще не перекладено.
   
 • 7. У рубриці “Візуальнемистецтво”буде опубліковано ексклюзивне інтерв’ю із зіркою мистецтва Азії Лі Санданем, який побував з виставкою в Національному художньому музеї України, а минулого бієнале куратором його персонального проекту був АкілеБонітоОліва. Також в цьому розділі буде рецензія на виставку у легендарній паризькій галереї Альбера Бенаму Володимира Сидоренка, комісара українського проекту на 54-ій Венеційській бієнале, французького художника українського походження Антона Соломухи та одного з провідних українських митців Олега Тістола. Таким чином, у виданні будуть показані ті культурно-мистецькі зв’язки, які вводять нашу державу в міжнародний контекст.
   
  Також у цій рубриці будуть проанонсовані головні найближчі арт-події – перший український проект у Киргизії, який відбудеться в Національному художньому музеї Бішкеку, та арт-проект дизайнера Ольги Громової, присвячений виходу книги Жака Бодрійара“Фатальністратегії”в українському перекладі.
 • 8. Фотопроектномінанта на премію ПінчукАртЦентрОлексія Салманова– роботи одного з наймолодших представників української фотографії у світі, який представляє Україну у світі і має всі шанси стати ключовим фотографом початку ХХ століття.
  Салманов– автор декількох фотопроектів, присвячених тим явищам в українській культурі, які ще не піддаються визначенням сучасних критиків. Його проект “Шаргород” присвячено сучасному українцю, який свого часу залишив провінцію і повертається туди вигнанцем, він втратив зв’язок з минулим, але не може відмовитись від власної пам’яті.
  На світлинах, до речі, усі фото зроблені на плівку, ми бачимо трансформацію свідомості людини, яка намагається відшукати зв’язок з минулим і, в той же час, віднайти своє “Я” у актуальних часу знаках. У проекті задіяний московський стиліст та дизайнер, він відтворив графіті-простір, що ілюструє світовідчуття представника сучасної урбаністичної культури.
 • 9. КОМЕРЦІЙНА СПІВПРАЦЯ
  СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
  Розмір модуля        
  Вартість за 1 номер
  Розмір модуля        
  Вартість за 1 номер
  ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:
  розробка дизайну макету 800 грн.
  Ціни в гривнях, без врахування ПДВ 20%
  Ціни дійсні з 10 квітня до 15 травня 2011 року
  СПІВПРАЦЯ
  Бортніков Денис,
  (067) 34 13 000, (044) 498 23 60,
  pr.uaculture@gmail.com