Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Apie Svetaine.lt paslaugą

466 views

Published on

Published in: Technology, Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Apie Svetaine.lt paslaugą

  1. 1. Paslaugos pristatymas JUMS REIKIA INTERNETINĖS SVETAINĖS? profesionaliai atrodančios ... lengvai valdomos ... lengvai atnaujinamos ... greitai sukuriamos ... ir nor tum te gauti ją nemokamai? VADINASI, JUMS REIKIA SVETAINE.LT SVETAINE.LT sistemoje vos per kelias minutes susikursite efektyviai atrodančią ir patogiai valdomą internetinę svetainę ir tam užteks minimalių naršymo internete įgūdžių. Nuo šiol Jums nebereikia būti kompiuterių specialistu, kad tai padarytum te. Jei sugebate pasitikrinti elektroninį paštą - sugeb site susikurti ir internetinę svetainę. Mes pasisteng me, kad paprastai brangus, sud tingas ir daug laiko atimantis internetin s svetain s kūrimo procesas, taptų itin greitas, paprastas ir prieinamas kiekvienam. SVETAINE.LT sistemoje efektingą interneto svetainę susikursite GREITAI ir NEMOKAMAI !!!
  2. 2. Paslaugos pristatymas www.svetaine.lt Rinkdamiesi SVETAINE.LT svetainių susikūrimo paslaugas, NEMOKAMAI gaunate: profesionaliai atrodantį svetain s dizainą; WWW adresą (lt, eu, com, net, biz, org, info); elektroninį paštą (neribotas d žučių kiekis); patogią svetain s turinio valdymo sistemą. Kod l tai apsimoka? Svetain s Turinio valdymo Svetain s WWW adresas dizainas sistema (TVS) talpinimas Rinkos aritmetika: 30 Lt/metams + 500 Lt + 2500 Lt + 25 Lt/m n. = 30 Lt/m n Svetaine.lt aritmetika: 0 Lt/metams 0 Lt 0 Lt 30 Lt/m n. Kod l verta rinktis SVETAINE..LT ? SVETAINE LT • IKI MINIMUMO SUMAŽINSITE SVETAINĖS ĮSIGIJIMO IR PRIEŽIŪROS KAŠTUS: Jums visiškai nebereikės investuoti į svetainės kūrimo procesą - mokėti už dizaino kūrimo, programavimo, testavimo ir koregavimo darbus, nes ... ... SVETAINE.LT sistemoje iškarto gausite 100% veikiančią svetainę - NEMOKAMAI. • SUTAUPYSITE LAIKO: Jums nereikės gaišti brangaus laiko ieškant programuotojų ir grafinių dizainerių (kuriais dar nežinia ar galėsite pasitikėti) ir laukti savaičių savaites, kol gausite pirmuosius veikiančios svetainės pavyzdžius, nes ... ... SVETAINE.LT sistemoje per kelias minutes susikursite jau veikiančią svetainę, tad Jums liks pasirūpinti tik jos užpildymu reikiama informacija. • PAPRASTA TURĖTI: Paslaugos pristatymas Jums nebereikės atskirai rūpintis svetainės kūrimo, internetinio vardo pirkimo ar svetaines talpinimo niuansais, o iškilus klausimams - skambinėti skirtingiems paslaugų tiekėjams. SVETAINE.LT gausite vieną - visą apimantį - paslaugų paketą už vieną kainą ir iš vienų rankų. • PAPRASTA ATNAUJINTI: Atnaujinti svetainės informaciją galėsite kada tik sumanysite iš bet kurio kompiuterio, turinčio interneto ryšį ir interneto naršyklę. Mūsų sukurta Turinio Valdymo Sistema yra lengvai įsisavinama ir intuityvi – ją perprasite per kelias minutes, tad informaciją svetainėje atnaujinsite akimirksniu. 2
  3. 3. Kaip susikurti svetainę ? www.svetaine.lt – trumpa instrukcija Patekę į titulinį SVETAINE.LT puslapį, išsirinkite svetain s talpinimo planą, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius – ir paspauskite mygtuką „Bandyti“. Po mygtuko „Bandyti“ paspaudimo Jums atsivers dizaino šablonų ir jų atspalvių pasirinkimo langas. Paslaugos pristatymas 3 TUR TI INTERNETO SVETAINĘ DAR NIEKADA NEBUVO TAIP PAPRASTA !!!
  4. 4. 1 žingsnis - d izaino šablono pasirinkimas. Pasirinkite labiausiai patikusį dizaino maketą, kurio pagrindu bus suformuota pirmin svetain s išvaizda. Galite pasirinkti ne tik dizaino šabloną, bet ir atspalvius, kuriais remsis svetain s spalvin gama. Kiekviename dizaine yra palikta vieta Jūsų logotipui, taip pat galite keisti pagrindinę šablono nuotrauką į bet kurią kitą nuotrauką. Pasirinkus norimą svetain s išd stymo šabloną ir atspalvius, spauskite mygtuką „Tęsti“. Paslaugos pristatymas 4
  5. 5. 2 žingsnis – svetainės turinio pildymas, informacijos įvedimas . Po mygtuko tęsti paspaudimo, SVETAINE.L T sistema automatiškai sugeneruoja pavyzdinę svetain s struktūrą. Naudodamiesi patogiai išd stytais mygtukais gal site: sukurti naujus dviejų lygmenų meniu punktus, ištrinti nereikalingus meniu punktus, pervadinti jau esamus punktus, t.y. susikursite tiksliai tokią svetain s struktūrą, kokia yra reikalinga konkrečiai Jums. Susikūrus reikiamą svetain s meniu medį, pasinaudojant SVETAINE.LT tekstų redaktoriumi, ties kiekvienu meniu punktu gal site įvesti ir apipavidalinti tekstinę Paslaugos pristatymas informaciją, įkelti grafinius vaizdus, „flash“ bylas, internetines nuorodas ar netgi filmuota medžiagą iš youtube.com portalo. Teksto redagavimas šiuo įrankiu yra toks pat paprastas kaip ir su Microsoft Word programa. Tekstas, kurį jūs parašysite redaktoriaus lange, įterpsite ar suformatuosite, lygiai tokiu pačiu formatu atsiras ir interneto svetain je. 5 TUR TI INTERNETO SVETAINĘ DAR NIEKADA NEBUVO TAIP PAPRASTA !!!
  6. 6. 3 žingsnis - svetainės talpinimo užsakymas . S kmingai užbaigus pirmuosius du žingsnius, Jums bus automatiškai suteikiami prisijungimo duomenys, su kuriais bet kada gal site prisijungti prie sistemos ir tur site teisę redaguoti savo svetainę (slaptažodį gal site pasikeisti v liau). Kol neužsakytas svetain s talpinimas, susikurta svetain bus pasiekiama suteiktu laikinuoju adresu, pvz.: http://*******.svetaine.lt. Siekiant išvalyti sistemą nuo nebenaudojamų laikinųjų adresų - pra jus 14 dienų laikui - laikinasis adresas anuliuojamas, tod l per dviejų savaičių terminą, tur tų būti užsakomas susikurtosios svetain s talpinimas su Jūsų pageidaujamu internetiniu adresu pvz. www.pageidaujamasvardas.lt, kurį Jums suteiksime nemokamai. Nor dami užsisakyti susikurtos svetain s talpinimo paslaugą spauskite mygtuką „Užsakyti svetainės talpinimą Paspaudus mygtuką parodomas užsakymo langas, talpinimą“. kur pasirinksite laikotarpį, kuriam nor site užsisakyti talpinimą (kuo ilgesnis laikotarpis, tuo didesn nuolaida bus suteikta) bei įvesite pageidaujamą tur ti internetinį adresą (arba Jums jau priklausantį adresą). Paslaugos pristatymas 6
  7. 7. Po sąskaitos apmok jimo, per 24 valandas svetain s talpinimas pilnai aktyvuojamas ir svetain tampa pasiekiama jau nebe laikinuoju www.********.svetaine.lt adresu, bet Jūsų užsakytu internetiniu vardu, pvz. – www.pageidautasvardas.lt Sveikiname! Jūs sėkmingai susikūrėte savo internetinę svetainę. Nuo šiol gal site bet kada prisijungti prie svetain s turinio valdymo sistemos ir papildyti savo svetainę naujesne informacija, atnaujinti grafinius elementus, atlikti kitus korekcinius veiksmus ir t.t. Paslaugos pristatymas 7 TUR TI INTERNETO SVETAINĘ DAR NIEKADA NEBUVO TAIP PAPRASTA !!!

×