Prezentācija Pasaules lielākajai mācību stundai "Veselīgs uzturs - mūsu dzīve...liela_stunda
Prezentācija Pasaules lielākajai mācību stundai "Veselīgs uzturs - mūsu dzīves pamats" Liepājas A. Puškina 2. vidusskolā. Autori: Vita Jausukaite un Laila Jaunskalže
Prezentācija Pasaules lielākajai mācību stundai "Veselīgs uzturs - mūsu dzīve...liela_stunda
Prezentācija Pasaules lielākajai mācību stundai "Veselīgs uzturs - mūsu dzīves pamats" Liepājas A. Puškina 2. vidusskolā. Autori: Vita Jausukaite un Laila Jaunskalže
Šeit apkopotas dažas šobrīd aktuālas starptautiskās iniciatīvas, kā arī UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas izstrādāti materiāli, kurus iespējams iekļaut mācību procesā arī attālināti
Prezentācija Jelgavas Valsts ģimnāzijas Pasaules lielākajai mācību stundailiela_stunda
This document provides instructions for an activity where students will watch a video about hunger, discuss in groups the causes of hunger in Belgium, Latvia, and worldwide, brainstorm solutions to hunger on post-its, create a poster presenting their chosen solution, present their poster to another group, and then create an online meme about solving hunger problems.
Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Atvasīte" 5 – 6 gadus veco bērnu grupiņā "Bitītes" īstenoja Pasaules lielāko mācību stundu „Katram šķīvim savs stāsts”. Autores: Karīna Gavriļčenko un Ilze Cakule.
Šeit apkopotas dažas šobrīd aktuālas starptautiskās iniciatīvas, kā arī UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas izstrādāti materiāli, kurus iespējams iekļaut mācību procesā arī attālināti
Prezentācija Jelgavas Valsts ģimnāzijas Pasaules lielākajai mācību stundailiela_stunda
This document provides instructions for an activity where students will watch a video about hunger, discuss in groups the causes of hunger in Belgium, Latvia, and worldwide, brainstorm solutions to hunger on post-its, create a poster presenting their chosen solution, present their poster to another group, and then create an online meme about solving hunger problems.
Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Atvasīte" 5 – 6 gadus veco bērnu grupiņā "Bitītes" īstenoja Pasaules lielāko mācību stundu „Katram šķīvim savs stāsts”. Autores: Karīna Gavriļčenko un Ilze Cakule.
4.kl. mantojuma glabataji. Pasaules lielākā mācību stunda Ābeļu pamatskolā
Atskats uz Pasaules lielāko mācību stundu "Veselīga uztura pamatprincipi"
1. MĀJTURĪBAS UN TEHNOLOĢIJU SKOLOTĀJA:
RITA OSTAPKO
21.09.17.
Daugavpils Vienības pamatskola
Veselīga uztura pamatprincipi.
Klases stunda 8.kl.
2. Mērķis Uzdevumi
Izglītojamie pilnveido
zināšanas par veselīgu
uzturu un izvērtē vai tā
priekšnosacījumus grūti
ievērot ikdienā
Skolēni gūst priekšstatu
par institūcijām valstī,
kuras rūpējas par
iedzīvotāju veselību
Skolēni veic izvērtējumu
saviem uztura
ieradumiem, kā arī
apkopo viņuprāt
svarīgākos piecus
ieteikumus veselīgam
uzturam
Izglītojamie izveido
kopdarbu, kuru izvieto uz
klases sienas
Iepazīstoties ar mācību materiālu
3. Sagaidāmie mācīšanās rezultāti
Zina veselīga uztura pamatprincipus
Prot pamatot un paust savu viedokli par to
ievērošanas nepieciešamību
Zina institūcijas valstī, kuras rūpējas par iedzīvotāju
veselību
Izvērtē veselīga uztura nozīmi cilvēka veselības
saglabāšanā
4. Nepieciešamie materiāli
Līmlapiņas, vārda «veselība» atsevišķi izdrukāti
burti A4 lapās, tāpat mazi burti, lai izlozētu
pārinieku, katram A4 krāsaina papīra lapa, līmmasa
Grāmatas, žurnāli un citi informācijas avoti ar
veselīga uztura ieteikumiem, internetresursi
5. Stundas gaita
2min. Ienākot klasē skolēni izlozē vienu no
mazajiem burtiem, vienādu burtu īpašnieki apsēžas
kopā- sadalās pāros.
6. 3min. Atbilstoši mazajiem burtiem, skolotājs
katram pārim iedala arī lielo A4 lapas burtu,
kuru pāris izgriež no lapas un noformē
7. 2min. Paceļot burtus izglītojamie cenšas salikt no
tiem vārdu, kas arī ir atslēgas vārds stundas tēmai.
Izveidoto vārdu «veselība» pieliek pie sienas
8. 1min. Skolotājs iepazīstina ar stundas tematu un
ierosmei noskatās nelielu video
https://www.youtube.com/watch?v=D0_nHFDqtfE
9. 5min. Skolēni uz līmlapiņām uzraksta faktorus,
kas ietekmē cilvēka veselību, iepazīstinot
citus,tās tiek pieliktas uz sienas zem virsraksta,
10. 1min. Secina, ka ikviens pieminēja veselīgu uzturu
kā vienu no veselību veicinošiem faktoriem.
2min. Skolēni no krāsainas A4 lapas apvelk un
izgriež savu plaukstu
14. 5min. Skolotājs izglītojamos uzvedina uz domu,
kas tad rūpējas par mūsu veselību. «Prāta vētras»
rezultātā iegūto saraksta uz tāfeles
15. Refleksija
4min. Izvērtē, kas būtu jāmaina savos vai ģimenes
ēšanas ieradumos
Katrs skolēns pabeidz turpinājumu teikumam,
(redzams uz ekrāna) «Es aizdomājos par......»