Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Легенда про львів

7,376 views

Published on

http://multistas.tk/legenda-pro-lviv/
Презентации Станислава Молчанова, multistas, 2004 г. р.

Published in: Education
 • Dating for everyone is here: ❶❶❶ http://bit.ly/2F90ZZC ❶❶❶
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

Легенда про львів

 1. 1. Легенда про Львів 'ДТП ` ` / д; ч*
 2. 2. Старі літописи повідомляють, що місто Львів у 1256 році заснував князь Данило Галицький. Однак львів'яни про походження свого міста люблять розповідати романтичну легенду.
 3. 3. Давним-давно на місці майбутнього Львова, у високих гір тулилися маленькі села. Гори були вкриті великими лісами, і селяни успішно ховалися там від набігів ворогів.
 4. 4. Але одного разу відвернулася від них удача, стали пропадати люди. З'ясувалося, що краде їх цар звірів - лев. Він підстерігае тих, хто насмілюеться поодинці ходити по лісі, ударом могутньої лапи глушить і з'їдає в своїй печері. Паніка охопила всі села в окрузі.
 5. 5. Одного разу в корчмі з'явився хоробрий лицар, який пообіцяв убити хижака. Він попросив скувати йому лати і меч такої міцності, щоб жодна сила не змогла зламати або зігнути їх. , _„ й' `Ї "Чд Їїёі і
 6. 6. День і ніч працювали сільські ковалі, але безуспішно. Здавалося, що доля нещасливої місцевості вирішена. Про цю біду дізнався якийсь мандрівник, який заблукав підкріпитися в корчму біля кузні. Він сказав, що знає як перемогти звіра. Нехай всі юні дівчата вколють голками . . -' „а мізинець і крапнуть по дві - три краплі крові в загальний чан, куди потрібно буде занурити зброю та лати.
 7. 7. Так і зробили селяни. І нічого не змогли зробити левові ікла й пазурі з зачаклованими обладунками. І відрубав чарівним мечем лицар голову найлютішому і кровожерному левові, а потім посадив її на меч і показав людям. _ (Качай і »5455935 5' . . х д ъ - Ви вільні! і я і „ „М ' Ж д: " * і ч. , ъ і *В `
 8. 8. З тих пір і прозвали гору, де сталася ця історія, горою Лева, а місто, що виріс під горою, назвали Львів.

×