Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ            П О С Т А Н О В А         від 27 квітня 2011 р. N 557      ...
2) становлять можливу небезпеку для більш як 10000 осіб,      якіперебувають поза обєктом;   3) у разі  аварії аб...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

УСТАРЕЛО!!! постанова кму по 4 5 кат

2,658 views

Published on

УСТАРЕЛО!!! смотри http://www.slideshare.net/YegorShulyk/ss-27997942

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

УСТАРЕЛО!!! постанова кму по 4 5 кат

 1. 1. КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 27 квітня 2011 р. N 557 Київ Про затвердження Порядку віднесення обєктів будівництва до IV і V категорій складності Відповідно до статті 32 Закону України "Про регулюваннямістобудівної діяльності" ( 3038-17 ) Кабінет Міністрів Українип о с т а н о в л я є: Затвердити Порядок віднесення обєктів будівництва до IV і Vкатегорій складності, що додається. Премєр-міністр України М.АЗАРОВ Інд. 70 ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. N 557 ПОРЯДОК віднесення обєктів будівництва до IV і V категорій складності 1. Цей Порядок визначає механізм віднесення обєктівбудівництва різного функціонального призначення до IV і Vкатегорій складності. 2. Віднесення обєкта будівництва до відповідної категоріїскладності здійснюється проектувальником і замовником. 3. Категорія складності обєкта будівництва визначаєтьсявідповідно до будівельних норм та державних стандартів на підставікласу наслідків (відповідальності) такого обєкта будівництва. 4. Клас наслідків (відповідальності) обєкта будівництвавизначається згідно з вимогами ДБН В.1.2-14-2009 "Загальніпринципи забезпечення надійності та конструктивної безпекибудівель, споруд, будівельних конструкцій та основ" за рівнемможливих економічних збитків і (або) інших втрат, повязаних зприпиненням експлуатації або втратою цілісності обєкта. 5. До IV категорії складності відносяться обєктибудівництва, які мають хоча б одну з таких ознак: 1) розраховані на постійне перебування більш як 300 осіб та(або) періодичне перебування більше 500 осіб;
 2. 2. 2) становлять можливу небезпеку для більш як 10000 осіб, якіперебувають поза обєктом; 3) у разі аварії або неможливості (недоцільності) подальшоїексплуатації: можуть спричинити збитки в обсязі понад 15000 мінімальнихрозмірів заробітних плат; можуть призвести до припинення функціонування обєктівтранспорту, звязку, енергетики та інженерних мереж регіональногорівня; можуть призвести до втрати обєктів культурної спадщинимісцевого значення. 6. До V категорії складності відносяться обєкти будівництва,які мають хоча б одну з таких ознак: 1) згідно із Законом України "Про обєкти підвищеноїнебезпеки" ( 2245-14 ) є обєктами підвищеної небезпеки; 2) розраховані на постійне перебування більш як 400 осіб та(або) періодичне перебування понад 1000 осіб; 3) становлять можливу небезпеку для більш як 50000 осіб, якіперебувають поза обєктом; 4) у разі аварії або неможливості (недоцільності) подальшоїексплуатації: можуть спричинити збитки в обсязі понад 150000 мінімальнихрозмірів заробітних плат; можуть призвести до припинення функціонування обєктівтранспорту, звязку, енергетики та інженерних мережзагальнодержавного значення; можуть призвести до втрати обєктів культурної спадщининаціонального значення. 7. Під час проведення державного архітектурно-будівельногоконтролю на обєктах самочинного будівництва (у разі відсутностіпроектної документації) категорія складності таких обєктіввизначається посадовими особами Держархбудінспекції та їїтериторіальних органів, а в разі необхідності - шляхом проведенняекспертизи експертною організацією чи експертом, що маєвідповідний сертифікат. 8. Юридичні та фізичні особи, які беруть участь у визначеннікатегорії складності обєктів будівництва, несуть відповідно дозакону відповідальність за порушення вимог цього Порядку. 9. Контроль за дотриманням вимог цього Порядку здійснюєтьсяспеціально уповноваженими органами у сфері містобудування таархітектури.

×