Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
WAGON SERVICE travel s.r.o.
Založenie v roku 2000
Vlastník lôžkových a ležadlových vozňov RIC
Touroperátor z oblasti želez...
Ležadlové vozne rady Bcmh
Segmenty v osobnej železničnej
doprave
Turistické
nostalgické jazdy
vyhliadkové jazdy
eventy na koľajniciach
párty vlaky
p...
Party vlaky
BenátkyOktoberfest
O
K
T
O
B
E
R
F
E
S
T
K
A
R
N
E
V
A
L
B
E
N
Á
T
K
Y
Pútnické vlaky
TOP RAIL
Europe Simplon Orient Express
Spain El Transcantabrico Gran Lujo
Al Andalus
Africa Rovos Rail (JAR)
Blue Train (J...
Rovos Rail
Transibírska magistrála: Moskva -
Peking
16 dní zo západu na východ
Eastern and Oriental Express
1001 noc v Turecku a Perzii
Istanbul - Isfahan
Toronto - Vancouver
Wagon Service
Wagon Service
Wagon Service
Wagon Service
Wagon Service
Wagon Service
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Wagon Service

Sme skúsenou a zabehnutou spoločnosťou, ktorá už 14 rokov poskytuje na slovenskom, ale i celoeurópskom trhu špecializovanú železničnú dopravu, mimoridne, turistické ale i exkluzívne prepravy po železniciach Európy, komplexné služby cestovnej kancelárie. Pre fajnšmekrov sprostredkujeme exotické vlakové zájazdy po celom svete.

Naša spoločnosť vlastní ležadlové vozne typu Bcmh a klimatizované lôžkové vozne typu WLABmee.

Poskytujeme kompletný servis od prípravy vozňov, prepravu, služby personálu a sprievodcov, catering a zábavu počas cesty vlakom, ale aj turistické služby na mieste určenia.

Pre klientov na objednávku zabezpečujeme i vozne reštauračné, salónne a spoločenské. Môžete si vybrať aj zo širokej ponuky salónnych, tanečných a reštauračných vozňov z čias bývalej rakúsko-uhorskej monarchie, od autentických historických vozňov až po vozne rekonštruované, respektíve repliky historických salónnych vozňov.

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Wagon Service

 1. 1. WAGON SERVICE travel s.r.o. Založenie v roku 2000 Vlastník lôžkových a ležadlových vozňov RIC Touroperátor z oblasti železničnej dopravy Cestovná kancelária, predajca vlakových zájazdov Člen UIC, SACKA, UDPT, FTE
 2. 2. Ležadlové vozne rady Bcmh
 3. 3. Segmenty v osobnej železničnej doprave Turistické nostalgické jazdy vyhliadkové jazdy eventy na koľajniciach párty vlaky pútnické vlaky zájazdové vlaky vo svete A B
 4. 4. Party vlaky BenátkyOktoberfest
 5. 5. O K T O B E R F E S T
 6. 6. K A R N E V A L B E N Á T K Y
 7. 7. Pútnické vlaky
 8. 8. TOP RAIL Europe Simplon Orient Express Spain El Transcantabrico Gran Lujo Al Andalus Africa Rovos Rail (JAR) Blue Train (JAR) Euroasia Moskva – Peking Istanbul - Isfahan Asia Maharajas´ Express (India) Eastern and Oriental Express Canada Rocky Mountainer Canadian – VIA Rail Canada Australia Indian Pacific
 9. 9. Rovos Rail
 10. 10. Transibírska magistrála: Moskva - Peking 16 dní zo západu na východ
 11. 11. Eastern and Oriental Express
 12. 12. 1001 noc v Turecku a Perzii Istanbul - Isfahan
 13. 13. Toronto - Vancouver

  Be the first to comment

  Login to see the comments

Sme skúsenou a zabehnutou spoločnosťou, ktorá už 14 rokov poskytuje na slovenskom, ale i celoeurópskom trhu špecializovanú železničnú dopravu, mimoridne, turistické ale i exkluzívne prepravy po železniciach Európy, komplexné služby cestovnej kancelárie. Pre fajnšmekrov sprostredkujeme exotické vlakové zájazdy po celom svete. Naša spoločnosť vlastní ležadlové vozne typu Bcmh a klimatizované lôžkové vozne typu WLABmee. Poskytujeme kompletný servis od prípravy vozňov, prepravu, služby personálu a sprievodcov, catering a zábavu počas cesty vlakom, ale aj turistické služby na mieste určenia. Pre klientov na objednávku zabezpečujeme i vozne reštauračné, salónne a spoločenské. Môžete si vybrať aj zo širokej ponuky salónnych, tanečných a reštauračných vozňov z čias bývalej rakúsko-uhorskej monarchie, od autentických historických vozňov až po vozne rekonštruované, respektíve repliky historických salónnych vozňov.

Views

Total views

59,222

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

54,987

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×