Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Mbleseri.com

19,839 views

Published on

Ne pak caste mesoni me shume mbi mbleseri .com

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Mbleseri.com

 1. 1. Per me shume se 20 vjet,Znj.Uku ka zhvilluar njohurite esaja psikologjike ne ambientetme progresive & prestigjoze neBote, permes punes ne terren,konsultimeve individuale dhegrupeve akademike.Tani ajo bjen tek Ju…MBLESERI.COMAGJENSI NJOHJEDHE PSIKOLOGJI
 2. 2. Ne ofrojme ne menyre profesionale:AGJENSI MARTESASHNjohje, Lidhje, Dashuri, MarteseKONSULENCE PSIKOLOGJIKEKonsultoni Falas Ekipin Tone Te Psikologeve
 3. 3. JA PERSE NE JEMI TE PARETNE TREGUN SHQIPTAR:
 4. 4. 1 PER NE PRIORITET JENI JU
 5. 5. JENI TE NGARKUAR ME PUNE E DETYRIME SA NUK KENI KOHE TE MERRNI FRYME?
 6. 6. PA PROBLEM!NA LEJONI NE TE BIEM DASHURINE NE JETEN TUAJ
 7. 7. 2 SHERBIM ME DHE SHUME
 8. 8. BLAH KAOS NE SITET E TJERA ... BLAH BLAH BLAH B BLAH BLAH
 9. 9. ... NDERSA NE MBLESERI.COM ...
 10. 10. CANS FUNKSIONONRECYCLED… = 1000 CANS JANUARY FEBRUARY MARCH
 11. 11. VESHTIRESI3
 12. 12. KU QENDRON PROBLEMI?
 13. 13. LEJONI PSIKOLOGET TANE TE PUNOJNE ME JU DHE TI JAPIN ZE SHQETESIMEVE TUAJA
 14. 14. www.mbleseri.com info@mbleseri.comna kontaktoni pa hezituar per cfaredo ideje, shqetesimi apo pyetje qe mund te keni

×