Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
KADIKÖY MASAJ
İstanbul Butik Masaj
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Kadıköy Masaj Önerilerimiz

2,431 views

Published on

Kadıköy masaj arıyorsanız size önerilerimiz var, önce masaj türlerini bilin, sonra seçim yapın. Kadıköy'de hizmet veren uzman bulun, sitemize gelin, bekleriz.

Zamanın bütün yaraları iyileştirdiği söylenir. Gerçekten de öyledir. Yine de bu haftalarca evinize kapanıp somurtarak zamanın dış dünya ile tekrar uğraşmaya hazır olduğunuzu söylemesini beklemeniz anlamına gelmez! Bir ayrılık durumu ile başa çıkmanın pozitif yolları vardır.

Eşinizden, mümkünse, sırt üstü uzanmasını isteyin. Eğer bu mümkün değilse kişi yalnızca otursa da olur. Ondan dizini bükmesini talep edin. Kişinin ayağını tutun, yavaşça döndürün ve nazik bir biçimde ayak bileğini hareket ettirin. Bu işlemi diğer ayağa da uygulayın. Bu her bir ayak için yaklaşık 2 dakika olacak şekilde uygulanmalıdır.

Düzenli masaj uygulamasıyla kan dolaşımı artar ve dolaşım hızlanır. Bu kaslar üzerinde genel olarak harika bir etkiye sahip olmakla birlikte ek olarak iyileşmeyi de hızlandırır. Kireçlenme ya da iltihaplanma gibi durumların ya da sadece günlük aktivitelere bağlı olarak yorgun düşmüş olan kasların yarattığı ısrarcı ağrılar yaşayan kişiler, günlük olarak yaptırdıkları masajdan harika sonuçlar aldıklarını bildirmektedir.

#kadıköy #masaj #istanbul #butikmasaj #masöz #masör

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Kadıköy Masaj Önerilerimiz

  1. 1. KADIKÖY MASAJ İstanbul Butik Masaj

×