Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Masöz Ela Kadıköy İstanbul

3,347 views

Published on

Masöz Ela Kadıköy İstanbul'da kendine ait yerde klasik özel masaj hizmetleri sunuyor, arayın, tanışalım, hizmet alın. Profesyonel masöz servisi için doğru seçim, telefonla iletişim kurabilirsiniz.

Zaman geçtikçe, masaj terapilerinin önemi hakkında daha çok bilgiler okuyarak deneyim kazandım. Mesela spa masajının terapötik masajlardan daha farklı olduğunun farkına vardım. Günlük bir masaj (profesyonel masajdan daha acemi) bile size huzurlu, rahat ve sakinleşmiş hissettirecktir. Öğrendiklerim arasında mevcut pek çok çeşitli masaj, pek çok farklı teknik ve hatta hamileler için masaj teknikleri bile var.Bazen Keşke daha önce öğrenebilseydim diye düşünüyorum.

Size neyin uygun olduğunu öğrenmek için çok sayıda türü denemeniz gerekir. Farklı türleri denemek emin olun sadece araştırmaktan daha iyidir! Yağ ile yapılan masaj yöntemlerini araştırabilirsiniz! Lomi Lomi masajını Hawaii’de, Samoan’da, Shiatsu’da, Tayland’da hatta Çin’de bile bulabilirsiniz. Eğer bulamazsanız, İsveç’in klasik masajı olarak bilinen İsveç masajını deneyebilirsiniz.

#masöz #ela #hanım #kadıköy #istanbul

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Masöz Ela Kadıköy İstanbul

  1. 1. İstanbul Butik Masaj

×