Czy dobrze zaimplementowałeś zmiany w VAT?

10,946 views

Published on

Czy dobrze zaimplementowałeś zmiany w VAT? Od 1 stycznia 2014 r. weszły w życie przepisy, które radykalnie zmieniły zasady rozliczania podatku VAT.

Published in: Business
0 Comments
2 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
10,946
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
10,166
Actions
Shares
0
Downloads
8
Comments
0
Likes
2
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Czy dobrze zaimplementowałeś zmiany w VAT?

  1. 1. CZY DOBRZE ZAIMPLEMENTOWAŁEŚ ZMIANY W VAT?
  2. 2. Od 1 stycznia 2014 r. weszły w życie przepisy, które radykalnie zmieniły zasady rozliczania podatku VAT. Czy w związku z tym… uwzględniasz to, że obowiązek podatkowy powstaje z chwilą dostawy lub usługi? prawidłowo rozpoznajesz obowiązek podatkowy wystawiając refaktury? pamiętasz o tym, że termin wystawienia faktury nie przesuwa obowiązku podatkowego? zawsze musisz mieć potwierdzenie odbioru faktury korygującej? Twoje faktury odpowiadają nowym wymogom? odliczasz podatek naliczony w prawidłowym okresie? Dariusz Gałązka Partner Biegły rewident Departament Doradztwa Podatkowego jesteś pewien, że nie odpowiadasz za podatek swojego dostawcy?
  3. 3. W jaki sposób uzyskać odpowiedź na powyższe pytania? Wystarczy skorzystać z oferty Grant Thornton i spotkać się z doradcą.  Całodniowe spotkanie z doradcą Grant Thornton pozwoli Ci na ocenę prawidłowości zaimplementowanych zmian w podatku VAT.  W trakcie spotkania doradca przejrzy Twoje dokumenty i wskaże obszary ryzyka. Potwierdzi co robisz dobrze i gdzie należy dokonać korekt.  Będziesz mógł wyjaśnić wszystkie wątpliwości i poznasz najnowsze stanowiska Ministra Finansów, także w odniesieniu do nowych przepisów. Zapraszamy do skorzystania z takiej możliwości.
  4. 4. Celem ustalenia Państwa szczegółowych potrzeb prosimy o kontakt: Dariusz Gałązka Partner Biegły rewident T +48 61 625 1317 M +48 605 828 912 E dariusz.galazka@pl.gt.com www.GrantThornton.pl

×