TÓTH NIKOLETT
6. HELY!
Tóth Niki 6. d osztályos tanulónk a
gödöllői megyei atlétikai döntőn
mind a négy versenyszámban első helyezést ért el (60 méteres síkfutás, 600 m, távolugrás, kislabda-hajítás). Ezzel
bejutott az országos döntőbe, amit Székesfehérváron az Alba Regia Atlétikai Központban rendeztek meg.
Ide az ország egész területéről érkeztek a III. korcsoportos lány és fiú versenyzők. Niki egyéniben indult, de volt
csapatverseny is iskolánként. (Az utazásunk kicsit izgalmasra sikeredett, dugóba keveredtünk s a sporttelepet is jól
eldugták előlünk, így épp odaértünk, és be tudtunk nevezni.)
Az első szám a kislabda-hajítás volt, sajnos nem volt idő kellőképpen bemelegíteni és a versenyszámra hangolódni.
Ezeket figyelembe véve a majd 46 méteres dobása felért azzal, mintha egyéni csúcsot dobott volna. Egy óra múlva
következett a 60 méteres síkfutás, ahol a rajtnál sajnos kicsit beragadt, időeredménye elmaradt legjobbjától, de
futamában 3. lett. A távolugrással folytatódott a verseny. Pihenő nélkül, kicsit fáradtan hajtotta végre az ugrásokat,
ahol 478 cm – t teljesített, ami kiváló eredmény. Niki rossz szájízzel hagyta el a távolugrógödröt, mert csúcsot akart
ugrani. Szerencsére velünk volt barátnője Petra és közös biztatásunkkal hamar túllépett elkeseredettségén.
Következett egy majd 2 órás szünet és a 600 méteres futás. Itt anyait - apait beleadva, lelkét kihajtva megszerezte a
gyönyörű 3. helyezést, a hosszú fárasztó napot méltóan lezárva.
Összetettben az egyéni versenyzők között országos 6. helyezést ért el. Ez az eredmény önmagában is elismerésre
méltó, mivel több igazolt atléta lány ellen érte el ezt a kimagasló teljesítményt.

Participantes Concurso Miradas DeGatitos 2013 Homenaje al Día del Animal
Participantes Concurso Miradas DeGatitos 2013 Homenaje al Día del AnimalParticipantes Concurso Miradas DeGatitos 2013 Homenaje al Día del Animal
Participantes Concurso Miradas DeGatitos 2013 Homenaje al Día del Animaldegatitos

Hubungan antara pertumbuhan ekonomi daerah
Hubungan antara pertumbuhan ekonomi daerahHubungan antara pertumbuhan ekonomi daerah

Selección de proveedores a base de concursos y negociaciones
Selección de proveedores a base de concursos y negociacionesSelección de proveedores a base de concursos y negociaciones
Selección de proveedores a base de concursos y negociacionesCandy Ruiz

What to do when Classic Google Maps Go Away?
What to do when Classic Google Maps Go Away?What to do when Classic Google Maps Go Away?

A hevesy gőték a kistérségi vetélkedő aranyérmesei
A hevesy gőték a kistérségi vetélkedő aranyérmeseiA hevesy gőték a kistérségi vetélkedő aranyérmesei

Táblagépes oktatás a galgamácsai Fekete István Általános Iskolában
Táblagépes oktatás a galgamácsai Fekete István Általános IskolábanTáblagépes oktatás a galgamácsai Fekete István Általános Iskolában

Diákolimpia - foci
Diákolimpia - fociDiákolimpia - foci

Justus
JustusJustus
Justus

2015 Atlétika Országos Döntő

• 1. ORSZÁGOS ATLÉTIKAI BAJNOKSÁG TÓTH NIKOLETT 6. HELY! Tóth Niki 6. d osztályos tanulónk a gödöllői megyei atlétikai döntőn mind a négy versenyszámban első helyezést ért el (60 méteres síkfutás, 600 m, távolugrás, kislabda-hajítás). Ezzel bejutott az országos döntőbe, amit Székesfehérváron az Alba Regia Atlétikai Központban rendeztek meg. Ide az ország egész területéről érkeztek a III. korcsoportos lány és fiú versenyzők. Niki egyéniben indult, de volt csapatverseny is iskolánként. (Az utazásunk kicsit izgalmasra sikeredett, dugóba keveredtünk s a sporttelepet is jól eldugták előlünk, így épp odaértünk, és be tudtunk nevezni.) Az első szám a kislabda-hajítás volt, sajnos nem volt idő kellőképpen bemelegíteni és a versenyszámra hangolódni. Ezeket figyelembe véve a majd 46 méteres dobása felért azzal, mintha egyéni csúcsot dobott volna. Egy óra múlva következett a 60 méteres síkfutás, ahol a rajtnál sajnos kicsit beragadt, időeredménye elmaradt legjobbjától, de futamában 3. lett. A távolugrással folytatódott a verseny. Pihenő nélkül, kicsit fáradtan hajtotta végre az ugrásokat, ahol 478 cm – t teljesített, ami kiváló eredmény. Niki rossz szájízzel hagyta el a távolugrógödröt, mert csúcsot akart ugrani. Szerencsére velünk volt barátnője Petra és közös biztatásunkkal hamar túllépett elkeseredettségén. Következett egy majd 2 órás szünet és a 600 méteres futás. Itt anyait - apait beleadva, lelkét kihajtva megszerezte a gyönyörű 3. helyezést, a hosszú fárasztó napot méltóan lezárva. Összetettben az egyéni versenyzők között országos 6. helyezést ért el. Ez az eredmény önmagában is elismerésre méltó, mivel több igazolt atléta lány ellen érte el ezt a kimagasló teljesítményt. Horváth Zoltán testnevelő tanár