E gramata.lv platformas iespējas

477 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
477
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
13
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

E gramata.lv platformas iespējas

 1. 1. E-grāmatas iespējas
 2. 2. Galvenie satura izplatīšanas un virzīšanas palīgrīki  apraksts un atsauksmes,  priekšskatījums,  grāmatas logrīks,  sociālo tīklu un komentāru funcija,  lapas baneru vietas.  mazumtirgotāja modulis,
 3. 3. Apraksts un atsauksmes
 4. 4. Priekšskatījums
 5. 5. Grāmatas logrīks
 6. 6. Sociālo tīklu integrācija
 7. 7. Tiešsaistes komentāri un atbalsts
 8. 8. Pircēju ierosinājumi un serviss
 9. 9. Citāts no grāmatas teksta
 10. 10. Grāmatas sagatavošana un popularizēšana. Faila sagatvošana, birkas (meta tags) - grāmatas atrodamībai interneta meklētājos. Augšupielāde, anotācija, prezentācijas video, atsauksmes un komentāri - iespēja izdevējam/autoram/recenzentam/lasītājam sniegt un saņemt grāmatas informāciju un dalīties ar to tieši pie katras individuālās grāmatas. Tumblr bloga automātiska piesaiste grāmatas informācijas pievienošanai. Izdevēja blogs > eGrāmata blogs > veikals Iespēja virzīt eGrāmatas satura jaunumus un sekot tiem no jebkuras sev pierastākās soc.tīklu vietnes. Logrīks grāmatas skatlogs jebkurā blogā vai mājas lapā. Kopīgots komentārs, citāts tieši no grāmatas teksta. Atbilstošas opcijas izvēle sagatavojot grāmatas failu. Saišu apmaiņa un affiliate tīkls - grāmatas atrodamības veicināšanai.
 11. 11. Lasītāja ērtības Priekšskatījums - iespēja novērtēt vai grāmata patiks palielina grāmatas pirkuma iespējamību. Palīdzība lietotājam un dialogs tiešsaistē, Videopamācības. Iespēja saņemt eGrāmatas satura jaunumus un sekot tiem no jebkuras sev pierastākās soc.tīklu vietnes. Iespēja pierakstīties uz jaunumiem e-pastā par noteikta žanra, profila jaunumiem. Logrīks tava iecienītā grāmata tavā blogā vai mājas lapā. Kopīgots komentārs, citāts tieši no grāmatas teksta. Ja izdevējs to ir paredzējis.
 12. 12. Nākotne Aplikācija un mobilā vietnes versijas. Pirkums tieši no planšetdatora vai mob. tālruņa. Grāmatas pieejamību uz jebkuras platformas, jebkurā veikalā. Reklāma atbilstošai mērķa grupai. Bibliotēkas modulis. Iespēja pārdot grāmatu lietošanā uz laiku, pa daļām.

×