Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Jõhvi Kooliolümpiamängud
Projektijuht
Viktor Predbannikov,
kehalise kasvatuse õpetaja
Jõhvi Kooliolümpiamängud
 Jõhvi Vene Gümnaasium korraldas
2005.aastal esimesed kooliolümpiamängud
Ida-Virumaal ja pärast ...
Jõhvi Kooliolümpiamängud
 Sellel aastal toimuvad juba V
kooliolümpiamängud .
 Mängudest võtsid osa lapsed vanuses 6-10
a...
Talvise spordipäev
 Kooli spordikomitee korraldas Vancouveri
Taliolümpiamängude auks talvise
spordipäeva, kus osalesid õp...
Olümpiateemaline mälumäng
 Kooliolümpiamängude raames toimus
ka olümpiateemaline mälumäng.
Peale selle tehti igast osalev...
Joonistusvõistlus
 Samal ajal korraldati lasteaias
„Sipsik“ sporditeemaline
joonistusvõistlus, mille parematest
töödest p...
Õpetaja spordipäev
 Olümpiamängude raames korraldati
ka spordipäev nii gümnaasiumi kui ka
lasteaia õpetajatele.
Jõhvi Kooliolümpiamängud
 Algas kõik väga toreda ja kireva rongkäiguga mööda
Jõhvi linna alates lasteaiast Sipsik kuni ko...
Jõhvi Kooliolümpiamängud
 Kooliolümpia spordivõistluste kava sisaldas enamuses
kergejõustikuvõistlusi, mille sisu ja läbi...
Jõhvi Kooliolümpiamängud
 Uued lastele mõeldud alad ja eriilmelised
liikumismängud, millest võivad korraga osa võtta palj...
Jõhvi Kooliolümpiamängud
 Jõhvi kooliolümpiamängude 2. ja 3. koha
omanikud said diplomi ning olümpiamängude
sümboolikaga ...
 Suur tänu!
Kõik pildid
http://picasaweb.google.ru/vpredbannikov/
Olumpiamangud#
Johvi kooliolümpiamängud 2
Johvi kooliolümpiamängud 2
Johvi kooliolümpiamängud 2
Johvi kooliolümpiamängud 2
Johvi kooliolümpiamängud 2
Johvi kooliolümpiamängud 2
Johvi kooliolümpiamängud 2
Johvi kooliolümpiamängud 2
Johvi kooliolümpiamängud 2
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Johvi kooliolümpiamängud 2

1,422 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Johvi kooliolümpiamängud 2

 1. 1. Jõhvi Kooliolümpiamängud Projektijuht Viktor Predbannikov, kehalise kasvatuse õpetaja
 2. 2. Jõhvi Kooliolümpiamängud  Jõhvi Vene Gümnaasium korraldas 2005.aastal esimesed kooliolümpiamängud Ida-Virumaal ja pärast sai veel kolm olümpiaadi läbi viidud.
 3. 3. Jõhvi Kooliolümpiamängud  Sellel aastal toimuvad juba V kooliolümpiamängud .  Mängudest võtsid osa lapsed vanuses 6-10 aastat Jõhvi Vene Gümnaasiumist, lasteaiast Sipsik ning külalistena õpilased Pärnu Ühisgümnaasiumist, seega kokku 90 last ja 25 kohtunikku.
 4. 4. Talvise spordipäev  Kooli spordikomitee korraldas Vancouveri Taliolümpiamängude auks talvise spordipäeva, kus osalesid õpilased 1.-7. klassini. Lastel oli võimalus uisutada liuväljal ja osaleda erinevatel suusavõistlustel. Lumelinnas kerkisid lisaks lumeskulptuuridele ka lumest olümpiarõngad.
 5. 5. Olümpiateemaline mälumäng  Kooliolümpiamängude raames toimus ka olümpiateemaline mälumäng. Peale selle tehti igast osalevast klassist üks olümpiast osavõttev riik. Iga „riik“ pidi ennast tutvustama esitluse kaudu. Lapsevanemate kaasabil õmmeldi ka igale klassile vastava riigi lipp.
 6. 6. Joonistusvõistlus  Samal ajal korraldati lasteaias „Sipsik“ sporditeemaline joonistusvõistlus, mille parematest töödest pandi üles näitus.
 7. 7. Õpetaja spordipäev  Olümpiamängude raames korraldati ka spordipäev nii gümnaasiumi kui ka lasteaia õpetajatele.
 8. 8. Jõhvi Kooliolümpiamängud  Algas kõik väga toreda ja kireva rongkäiguga mööda Jõhvi linna alates lasteaiast Sipsik kuni kooli staadionini. Selle rongkäigu marsruudil on ka sümboolne tähendus, sest eks paljud lapsed tulevad Jõhvi Vene Gümnaasiumisse õppima just sellest lasteaiast.  Olümpiamängud avati pidulikult olümpia hümni ja lipu heiskamisega.  Olümpiamängude avamisel pidas kõne Jõhvi Vene Gümnaasiumi direktor Mare Lihtsa, Jõhvi valla haridusnõunik Katrin Tamme, Olümpiaakadeemia esindaja Darja Saar.  Olümpiamängude aukülaliseks oli kümnevõistleja Erki Nool.  Olümpiamängude avamisel esinesid nii tantsijad kui lauljad Jõhvi Vene Gümnaasiumist.
 9. 9. Jõhvi Kooliolümpiamängud  Kooliolümpia spordivõistluste kava sisaldas enamuses kergejõustikuvõistlusi, mille sisu ja läbiviimise vormi on välja töötanud Rahvusvaheline Kergejõustikuföderatsioon. See organisatsioon veab projekti, mille ülesandeks on organiseerida laste kergejõustikualaseid mänge ja võistlusi. Jõhvi Vene Gümnaasium osaleb selles rahvusvahelises projektis juba mitmendat aastat, rakendades seda programmi nii kehalise kasvatuse tundides kui tunnivälises tegevuses. Selle projekti jaoks on välja töötatud spetsiaalne spordivarustus, mille võimaldas Jõhvi Vene Gümnaasiumil soetada Eesti Kergejõustikuliidu toetus.
 10. 10. Jõhvi Kooliolümpiamängud  Uued lastele mõeldud alad ja eriilmelised liikumismängud, millest võivad korraga osa võtta palju lapsi isegi väikesel platsil, tekitasid lastes kohe suurt huvi ja hasarti ning rahulolu võistlustega. Järgides IAAF laste kergejõustiku põhimõtteid eeldasid kõik mängud ning ülesanded meeskonnatööd. Kõik jooksualad kujutasid endast kas teatevõistlust või võistkonna ühist ülesannet. Samuti kõigi tehniliste alade (hüpped ja visked) võistkonna üldtulemus saadi kõigi osalejate tulemuste liitmisel. Nii oli igal lapsel, isegi vähevõimelisel, võimalus anda oma panus ühistulemusse ning tunda ennast võistkonna väärilise liikmena.
 11. 11. Jõhvi Kooliolümpiamängud  Jõhvi kooliolümpiamängude 2. ja 3. koha omanikud said diplomi ning olümpiamängude sümboolikaga T-särgi, võitjad aga lisaks sellele ka olümpiamedali.  Olümpiavõitja Erki Noole sõnul toimusid antud mängud tõelises olümpiavaimus ning ei jäänud milleski alla täiskasvanute olümpiale. Lõpetuseks soovitas Erki Nool noortele sportlastele mitte karta seada endale esmapilgul ehk saavutamatult kõrgeid eesmärke ning sihikindlast, uskudes võitu, saavutada neid.
 12. 12.  Suur tänu! Kõik pildid http://picasaweb.google.ru/vpredbannikov/ Olumpiamangud#

×