More Related Content More from ireportergr (20) πινακας βραδυ 21 06 2011κρητη και ροδος1. Ενδεικτικό πρόγραμμα περικοπών ηλεκτρικού ρεύματος το βράδυ της
Τρίτης 21ης Ιουνίου 2011 σε Κρήτη και Ρόδο
Α. ΚΡΗΤΗ
Ώρες
ΝΟΜΟΣ Προβλεπόμενες περιοχές με διακοπή ηλεκτροδότησης
Διακοπής
ΤΜΗΜΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΚΕΝΤΡ Ι - ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΠΑΧΙΑ ΑΜΜΟΣ - ΣΗΤΕΙΑ ΕΩΣ
19:45 - 20:45
ΓΟΥΔΟΥΡΑ
Λασιθίου 20:45 - 21:45 ΛΑΚΩΝΙΑ - ΠΟΤΑΜΟΙ - ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
21:45 - 22:45 ΤΜΗΜΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΕΩΣ Μ. ΓΥΑΛΟ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ, ΚΑΣΤΕΛΑΚΙΑ, ΞΗΡΟ ΧΩΡΙΟ, ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ, ΧΑΛΕΒΙ, ΡΟΥΣΣΟΣΠΙΤΙ,
19:45 - 20:45 ΜΥΛΟΙ,
ΧΡΩΜΟΝΑΣΤΗΡΙ, ΜΙΚΡΑ ΑΝΩΓΕΙΑ, ΚΑΠΕΔΙΑΝΑ, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, ΑΔΕΛΙΑΝΟΣ ΚΑΜΠΟΣ, ΠΗΓΙΑΝΟΣ ΚΑΜΠΟΣ, ΣΦΑΚΑΚΙ,
20:45 - 21:45 ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ, ΣΚΑΛΕΤΑ,
ΠΑΝΟΡΜΟ
Ρεθύμνου
ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ, ΓΑΛΛΟΣ, ΠΡΙΝΕΣ, ΒΑΛΣΑΜΟΝΕΡΟ, ΓΩΝΙΑ, ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑΣ,
ΜΑΛΑΚΙ, ΚΑΛΟΝΥΚΤΗΣ,
ΠΑΛΑΙΛΙΜΝΟΣ, ΚΟΥΦΗ, ΚΑΡΩΤΗ, ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΜΟΥΝΤΡΟΣ, ΡΟΥΣΤΙΚΑ,
21:45 - 22:45 ΒΕΛΟΝΑΔΟ, ΡΟΥΜΠΑΔΟ,
ΒΙΛΑΝΔΡΕΔΟ, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ, ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΑ, ΕΠΙΣΚΟΠΗ, ΑΡΧΟΝΤΙΚΗ, ΑΣΗ
ΓΩΝΙΑ,
ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗΣ, ΑΡΟΛΙΘΙ, ΑΛΩΝΕΣ
ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ - ΚΟΚ.ΠΥΡΓΟΣ - ΔΙΑΚΛΑΔΩΣΗ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙ - ΜΕΓΑΛΑ
ΧΩΡΑΦΙΑ - ΚΑΛΑΜΙ - ΚΑΛΥΒΕΣ - ΑΛΜΥΡΙΔΑ -ΤΕΡΜΑ ΛΕΝΤΑΡΙΑΝΑ - ΧΑΛΕΠΑ -
AΓΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΣΦΑΓΕΙΑ - ΚΑΤΩ ΣΟΔΥ - ΑΠΟ ΚΟΥΡΦΑΛΩΝΑ ΕΩΣ
ΠΛΑΤΑΝΟ - ΓΡΑΜΒΟΥΣΑ - ΦΑΛΑΣΣΑΡΝΑ - ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
19:45 - 20:45 ΛΕΝΤΑΡΙΑΝΩΝ - AΓΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ - ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ - ΣΟΔΥ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ -
ΚΟΥΜΠΕΛΗ - ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΟ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ -
ΚΟΡΑΚΙΕΣ - ΧΙΩΤΑΚΗΣ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ - ΆΓΙΟΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ - ΡΑΒΡΟΥΧΑ -
ΚΟΛΥΜΠΑΡΙ - ΡΟΔΟΠΟΥ - ΑΦΡΑΤΑ - ΣΠΗΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ - ΖΥΜΒΡΑΓΟΥ -
ΔΡΟΜΟΝΕΡΟ
ΠΕΛΕΚΑΠΙΝΑ - ΜΟΝΑΧΗ ΕΛΙΑ - ΚΟΜΒΟΣ ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ -
ΠΑΝΩ ΔΑΡΑΤΣΟ - ΓΑΛΑΤΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΑΛΟΥΔΙΑΝΑ - ΤΟΠΟΛΙΑ - EΛΟΣ -
ΕΝΝΙΑ ΧΩΡΙΑ - ΚΑΛΟΥΔΙΑΝΑ - ΠΑΝΩ ΒΡΥΣΣΕΣ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ -
ΕΜΠΡΟΣΝΙΕΡΟΣ - ΑΛΙΚΑΜΠΟΣ - ΚΡΑΠΗ - ΕΠΑΡΧΙΑ ΣΦΑΚΙΩΝ - ΠΟΤΙΣΤΗΡΙΑ -
20:45 - 21:45 ΦΥΛΑΚΕΣ ΑΓΥΙΑΣ - ΜΑΡΜΑΡΑΣ - ΌΑΣΗ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ - ΑΓΥΙΑ - ΑΛΙΚΙΑΝΟΣ -
ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΣ - ΣΚΟΝΙΖΟ - ΚΟΥΦΟΣ - ΣΚΗΝΕΣ - ΦΟΥΡΝΕΣ - ΜΕΣΚΛΑ -
ΖΟΥΡΒΑ - ΘΕΡΙΣΣΟ - ΛΑΚΚΟΙ - ΚΑΡΑΝΟΣΚΑΦΙΔΑ - ΟΜΑΛΟΣ - ΝΕΑ ΡΟΥΜΑΤΑ -
ΠΡΑΣΣΕΣ - ΣΕΜΠΡΩΝΑΣ - ΣΟΥΔΑ - ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΑ ΒΡΥΣΗ - ΟΑΔΥΚ
Χανίων ΜΕΓ.ΧΩΡΆΦΙΑ - ΜΕΤOΧΙ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΏΝ
ΚΑΜΠΑΝΙ - ΠΛΑΚΟΥΡΕΣ - ΚΑΛΑΘΑΣ - ΚΑΘΙΑΝΑ - ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ - ΣΧΟΛΗ
ΠΙΛΟΤΩΝ - ΜΟΥΖΟΥΡΑΣ - ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ
ΕΥΚΟΛΙΑ - ΠΕΡΒΟΛΙΤΣΑ - ΧΩΡΟΣ ΔΕΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ -
ΚΑΛΟΡΟΥΜΑ - ΧΟΡΔΑΚΙ - ΡΙΖΟΣΚΛΟΚΟ - ΣΚΛΟΚΑ - Π.Β.ΚΡΗΤΗΣ - ΛΥΓΙΔΕΣ -
ΒΑΡΥΠΕΤΡΟ - ΜΥΛΩΝΙΑΝΑ - ΟΑΔΥΚ ΜΥΛΩΝΙΑΝΩΝ - ΛΙΜΝΟΥΠΟΛΗ -
ΜΟΥΡΝΙΕΣ -
ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΛΦΑ ΜΠΕΤΟΝ - ΦΙΝΟ ΜΠΕΤΟΝ - ΠΕΡΒΟΛΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -
21:45 - 22:45
ΜΠΟΥΤΣΟΥΝΑΡΙΑ - ΦΟΝΕΣ - ΕΞΩΠΟΛΗ - ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΕΩΡΓΙΟΥΠΟΛΗ -
ΚΑΒΡΟΣ - ΚΟΥΡΝΑΣ - ΚΑΣΤΕΛΟΣ - ΠΑΤΗΜΑ - ΔΡΑΜΙΑ - ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ -
ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΥΠΟΤΡΟΠΙΚΩΝ - Κ.Ε.Γ.Ε. - ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ - ΛΕΙΒΑΔΙΑ ΧΑΝΙΩΝ -
ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΥΝΕΛΙΑ - ΜΕΡΑΡΧΙΑ - ΒΛΗΤΕΣ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ - ΤΕΡΜΑ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ
ΚΑΝΤΕΡΗΔΩΝ - ΜΟΝΤΕ ΒΑΡΔΙΑ - ΑΡΓΟΥΛΙΔEΣ - ΠΥΘΑΡΙ - ΑΡΩΝΙ - ΠΑΖΙΝΟΣ -
ΔΙΑΣΠΟΡΑ - ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ - 115 Π.Μ. - ΣΤΕΡΝΕΣ - ΜΑΡΑΘΙ
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΤΕΡΟΣ - ΚΟΚΚΙΝΙ ΧΑΝΙ - ΓΟΥΡΝΕΣ ΠΕΔ.
19:45 - 20:45
ΚΝΩΣΣΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΕΣ - ΑΓ. ΒΛΑΣΣΗΣ
ΑΘΑΝΑΤΟΙ - ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ - ΒΟΥΤΕΣ - ΑΣΙΤΕΣ - ΔΑΦΝΕΣ - ΑΥΓΕΝΙΚΗ
ΑΓΑΚΟΥ ΜΕΤΟΧΙ - ΓΑΖΙ
Ηρακλείου ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ
20:45 - 21:45
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΑΤΑΛΑ - ΚΑΛΟΙ ΛΟΙΜΕΝΕΣ
ΑΣΗΜΙ - ΛΑΡΑΝΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑ
ΑΝΑΛΗΨΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΓΟΥΒΕΣ
21:45 - 22:45 ΜΟΧΟΣ - ΚΑΣΤΕΛΙ
ΣΤΑΛΙΔΑ
Β. ΡΟΔΟΣ
ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ Δ. ΡΟΔΙΩΝ - Ν.Ο.Ρ. - ΚΑΖΙΝΟ "ΡΟΔΩΝ" - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ
ΠΑΡΑΛΙΑΣ "ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ"
ΟΔΟΣ ΚΑΝΑΔΑ - ΟΔΟΣ Θ. ΣΟΦΟΥΛΗ ΜΕΧΡΙ ΠΑΛΑΙΟ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
19:30 - 20:30 ΡΟΔΙΝΙ - ΚΑΡΑΚΟΝΕΡΟ
ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΧΡΙ ΟΔΟ Θ. ΣΟΦΟΥΛΗ
ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΟΔΩΝ ΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑΣ & Θ. ΣΟΦΟΥΛΗ
ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ - ΚΑΛΥΘΙΕΣ (ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΑ) - ΤΜΗΜΑ
ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ
Δήμος Ρόδου ΦΑΛΗΡΑΚΙ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΣΑΪΡΙ - ΚΡΕΜΑΣΤΗ - ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ ΠΡΟΣ ΦΙΛΕΡΗΜΟ - ΜΙΚΡΟ ΤΜΗΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (ΑΠΟ
20:30 - 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΕΩΣ
ΚΡΕΜΑΣΤΗ) - ΙΞΙΑ ΜΕΧΡΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ "MIRAMARE" - ΠΑΡΑΛΙΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΨΙΝΘΟ
ΘΕΟΛΟΓΟΣ - ΔΑΜΑΤΡΙΑ - ΜΑΡΙΤΣΑ - ΠΑΣΤΙΔΑ (ΜΕΓΑΛΟ ΤΜΗΜΑ) - ΚΑΛΑΜΩΝΑ
- ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ
ΜΕΧΡΙ ΨΙΝΘΟ - ΣΟΡΩΝΗ - ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ - ΑΡΧΙΠΟΛΗ -
ΕΜΠΩΝΑ - ΧΑΛΚΗ - ΣΙΑΝΝΑ - ΜΟΝΟΛΙΘΟΣ - ΑΠΟΛΑΚΙΑ - ΛΑΕΡΜΑ - ΙΣΤΡΙΟΣ -
21:30 - 22:30
ΠΡΟΦΥΛΙΑ - ΦΑΝΕΣ -
ΚΑΛΑΒΑΡΔΑ - ΚΑΜΕΙΡΟΣ - ΚΡΗΤΗΝΙΑ - ΣΑΛΑΚΟΣ ΜΕΧΡΙ ΈΜΠΩΝΑ - ΤΜΗΜΑ
ΑΦΑΝΤΟΥ - ΤΜΗΜΑ
ΦΑΛΗΡΑΚΙΟΥ