Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Голосування 16 січня: як це було [Рух ЧЕСНО Волинь]

307 views

Published on

Рух ЧЕСНО фокусується на тому, що до парламенту не повинні потрапити люди, які голосували за «диктаторські» закони 16 січня, а також ті кандидати, які причетні до корупційних схем.
Не забуваємо й про шість критеріїв ЧЕСНО до кадидатів, які не відміняються.
Аби розібратися із голосуванням 16 січня координатор громадського руху ЧЕСНО презентувала деталі голосування карколомного голосування за ЗУ «Про статус суддів та судоустрій Марія Доманська». Вияснилося, що цей Закон ВРУ приймала двічі. Перший раз – електронною системою «Рада», другий раз – руками. Чому відбувалося – запитання.
«У них не вистачало голосів, і тоді Калетнік сказав, щоб всі голосували руками. (таке голосування мало супроводжувати підписними листами – авт.) Підписних листів не існує. Ті підписні листи, які мали стати свідченнями в справі проти Калетніка (нардеп, який головував на засіданні 16 січня – авт.) за перевищення службових повноважень – вони зникли з Верхоної Ради. Це вже питання до Зайчука (Валентин Зайчук - керівник Апарату ВРУ). Він каже, що цих листів – в нього немає. Ті регіонали, з якими ми спілкувалися вже потім, вони казали, що вони ті листи бачили. Вони казали, що нарахували там не більше 160-ти підписів, включаючи голоси комуністів», - заявив Денис П’ятигорець, помічник Степана Івахіва - кандидата у нардепи по 21-му виборчому округу № 21.
За відомостями руху ЧЕСНО, який базується на результатах голосування, що оприлюднені на сайті ВРУ, за цей закон голосували нардепи:
Степан Івахів - позафракційний
Сергій Мартиняк - позафракційний
Ігор Єремеєв - позафракційний
Катерина Ващук - регіоналка
Григорій Смітюх - регіонал
Василь Демедюк - комуніс

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Голосування 16 січня: як це було [Рух ЧЕСНО Волинь]

 1. 1. Браковані депутати: хто вони? Як відбувалося голосування 16 січня?
 2. 2. Голосування 16 січня Найкричущішим був проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян ( №3879)
 3. 3. Голосування 16 січня [Голосування № 1.Системою «Рада»]
 4. 4. Голосування 16 січня [Голосування № 2.Системою «Рада»]
 5. 5. Голосування 16 січня [Голосування № 3. Руками]
 6. 6. Голосування 16 січня [Голосування № 4. Руками]
 7. 7. Голосування 16 січня Руками [неоднозначне]
 8. 8. ГОЛОСУВАЛИ [системою «Рада»] Степан Івахів - позафракційний Сергій Мартиняк - позафракційний Ігор Єремеєв - позафракційний Катерина Ващук - регіоналка Григорій Смітюх - регіонал Василь Демедюк - комуніст Адам Мартинюк - комуніст
 9. 9. Браковані кандидати • Адам Мартинюк (№ 2 у списку КПУ)
 10. 10. Під контролем громадськості [У зоні ризику] • Ігор Єремеєв (виборчий округ № 23, Маневичі). • Відкликав свій голос у жовтні 2014 року
 11. 11. Під контролем громадськості [У зоні ризику] • Сергій Мартиняк (виборчий округ № 20, Горохів) • Відкликав свій голос у жовтні 2014 року
 12. 12. Під контролем громадськості [У зоні ризику] • Степан Івахів, виборчий округ № 21, Ковель • Відкликав голос у жовтні 2014 року
 13. 13. Дякуємо за увагу! Фільтруйте РАДУ!

×