Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

B102 B103 K2 Plastic Doctor klej do tworzyw sztucznych

6,495 views

Published on

K2 PLASTIC DOCTOR to szybkowiążący klej epoksydowy do różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Trwale łączy większość plastików, metali a także ceramikę, porcelaną, włókno szklane, szkło, PCV, skórę, drewno i wiele innych materiałów. Klej jest wodoodporny i doskonale wypełnia drobne szczeliny. Korekty w klejeniu można wprowadzać w ciągu 3-5 minut po nałożeniu. Wiąże trwale w ciągu 10 minut. Przedmiot jest gotowy do użytku po 2 godzinach, natomiast pełną wytrzymałość spoiny osiąga po 24 godzinach.

Przy niższych temperaturach czas wiązania może się wydłużyć. W pełni związana spina wytrzymuje od -40°C do 121°C. Nie wiąże plastików wykonanych z polietylenu i polipropylenu.

Published in: Automotive
 • DOWNLOAD FULL. BOOKS INTO AVAILABLE FORMAT ......................................................................................................................... ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. PDF EBOOK here { https://tinyurl.com/y8nn3gmc } ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. EPUB Ebook here { https://tinyurl.com/y8nn3gmc } ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. doc Ebook here { https://tinyurl.com/y8nn3gmc } ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. PDF EBOOK here { https://tinyurl.com/y8nn3gmc } ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. EPUB Ebook here { https://tinyurl.com/y8nn3gmc } ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. doc Ebook here { https://tinyurl.com/y8nn3gmc } ......................................................................................................................... ......................................................................................................................... ......................................................................................................................... .............. Browse by Genre Available eBooks ......................................................................................................................... Art, Biography, Business, Chick Lit, Children's, Christian, Classics, Comics, Contemporary, Cookbooks, Crime, Ebooks, Fantasy, Fiction, Graphic Novels, Historical Fiction, History, Horror, Humor And Comedy, Manga, Memoir, Music, Mystery, Non Fiction, Paranormal, Philosophy, Poetry, Psychology, Religion, Romance, Science, Science Fiction, Self Help, Suspense, Spirituality, Sports, Thriller, Travel, Young Adult,
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

B102 B103 K2 Plastic Doctor klej do tworzyw sztucznych

 1. 1. Indeks produktu: B102, B103 K2 PLASTIC DOCTOR Dwuskładnikowy klej do plastików i tworzyw sztucznych
 2. 2. WŁAŚCIWOŚCI www.K2.com.pl K2 PLASTIC DOCTOR 28g to szybkowiążący klej epoksydowy do różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Trwale łączy większość plastików, metali a także ceramikę, porcelaną, włókno szklane, szkło, PCV, skórę, drewno i wiele innych materiałów. Klej jest wodoodporny i doskonale wypełnia drobne szczeliny. Korekty w klejeniu można wprowadzać w ciągu 3-5 minut po nałożeniu. Wiąże trwale w ciągu 10 minut. Przedmiot jest gotowy do użytku po 2 godzinach, natomiast pełną wytrzymałość spoiny osiąga po 24 godzinach. Przy niższych temperaturach czas wiązania może się wydłużyć. W pełni związana spina wytrzymuje od -40°C do 121°C. Nie wiąże plastików wykonanych z polietylenu i polipropylenu. Dostępny w kolorze Czarnym (B103) Białym (B102)
 3. 3. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl Przed użyciem klejone powierzchnie nie wymagają specjalistycznego przygotowania, wystarczy, że będą suche, czyste lekko zmatowione. Specjalny typ dozownika (3) pozwala na precyzyjne odmierzenie obu składników. Końcówka strzykawki – po odłamaniu i zakończeniu klejenia, należy ją nałożyć, by zamknąć strzykawkę i zapobiec wysychaniu kleju. Łopatka – po wyłamaniu służy do wymieszania dwóch składników kleju. 1 2 1 2 3
 4. 4. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl W celu przygotowania kleju do użycia, należy wycisnąć odpowiednią ilość obu składników, a następnie wymieszać za pomocą łopatki, aż do uzyskania jednobarwnej mieszaniny.
 5. 5. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl Nałożyć odpowiednią ilość kleju na sklejane powierzchnie, a następnie docisnąć i pozostawić do wyschnięcia. Po zakończeniu klejenia należy cofnąć tłoczek strzykawki i zamknąć jej końcówkę, aby nie dopuścić do wysychania kleju.
 6. 6. GDZIE KUPIĆ? www.K2.com.pl
 7. 7. POWIĄZANE PRODUKTY K2 TAPIS Płyn do czyszczenia tapicerki Indeks: K207 Przenika w głąb i usuwa brud nawet z najgłębszych warstw tkaniny. Przywraca czyszczonym powierzchniom ich naturalny kolor, by znowu wyglądały jak nowe. K2 TAPIS ma postać pianki, dzięki czemu pozostaje w miejscu użycia, co dodatkowo zwiększa jego możliwości czyszczące. Może być stosowany do profesjonalnego czyszczenia tapicerki, tworzyw sztucznych, dywanów, butów, powłok chromowanych, opon i felg, zderzaków, deski rozdzielczej, tworzyw sztucznych i wielu innych. www.K2.com.pl K2 KLIMA FRESH Odświeżacz klimatyzacji Indeks: K222 K2 KLIMA FRESH to niezwykle skuteczny i łatwy w użyciu środek do odświeżania klimatyzacji. Usuwa nieprzyjemne zapachy, które powstają na skutek zanieczyszczeń i wilgoci w układzie wentylacyjnym. Cały proces nie zabiera więcej niż kilkanaście minut. Nadaje się do każdego typu klimatyzacji. Po użyciu pozostawia świeży zapach.
 8. 8. GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE www.K2.com.pl
 9. 9. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@melle.com Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe! Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta.

×