Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Як виробити та застосувати біологічне паливо?

Презентація з фізики "Як виробити та застосувати біологічне паливо?"

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Як виробити та застосувати біологічне паливо?

 1. 1. Міні проект : як виробити та застосувати біологічне паливо Підготували: Іваніченко Марина, Нагнибіда Андрій, Кіптенко Юрій
 2. 2. Мета • Дізнатися як виробити та застосувати біологічне паливо
 3. 3. Біопаливо • Біопаливо — органічні матеріали, такі як деревина, відходи та спирти , що використовуються для виробництва енергії. Це — поновлюване джерело енергії, на відміну від інших природних ресурсів, таких як нафта, вугілля і ядерне паливо. Офіційне визначення біопалива — будь-яке паливо мінімум з 80% вмістом (за об'ємом) матеріалів, отриманих від живих організмів, зібраних в межах десяти років перед виробництвом. Одна перевага біологічного палива — те, що воно повністю розкладається мікроорганізмами, і тому відносно безневинне для навколишнього середовища.
 4. 4. Біопаливо і в Україні • Біопаливо сьогодні розглядається в Україні як вагома альтернатива традиційному пальному. Вважається, що його виготовлення в найближчі роки буде максимально вигідним для української економіки. Виготовленням біопалива в Україні займеться профільна асоціація "Укрбіоенерго".
 5. 5. Біопаливо в світі • Світовими лідерами з використання рідкого біопалива є три країни: Бразилія, США і ЄС.
 6. 6. Біопаливо в Бразилії • Бразилія використовує етанол з дешевої цукрової тростини.
 7. 7. Біопаливо в США • У США, щоб підтримати аграрний сектор усередині країни, та, одночасно, поліпшити стан навколишнього середовища - поширюється етанол з кукурудзи.
 8. 8. Біопаливо в ЄС • Європейський Союз, впроваджуючи біопаливні технології, переслідує відразу кілька цілей: ліквідація залежності від імпорту нафти, запобігання глобальному потеплінню клімату, виконання зобов'язань за Кіотським протоколом щодо викидів вуглекислого газу в атмосферу, а також розвиток аграрного сектора.
 9. 9. Використання біопалива в Україні Середовище використання:
 10. 10. Використання твердого біопалива в Липовій Долині За угодою із "Заводом Кобзаренка"За угодою із "Заводом Кобзаренка" цього року гілля зібрано тацього року гілля зібрано та перероблено силами цьогоперероблено силами цього підприємства. Окремі виробничіпідприємства. Окремі виробничі потужності заводу опалюютьсяпотужності заводу опалюються котлами, що використовують щепу.котлами, що використовують щепу. Угода є взаємовигідною. СелищеУгода є взаємовигідною. Селище впорядкувується, зменшуютьсявпорядкувується, зменшуються фінансові витрати з бюджету, афінансові витрати з бюджету, а "Завод Козаренка" отримує паливо"Завод Козаренка" отримує паливо для власних потреб.для власних потреб.

×