GEORGE ZIMMERMAN'S RE-ENACTMENT (czech)

122 views

Published on

Tento dokument je návrh dokument (y), které jsou připravovány pro překlady: GRATULUJEME do Egypta, ukazuje světu, jak je demokracie má fungovat přes Revolutionary proces a svržení TERORISTICKÝM režimy - prostě říct "ne" miliardový BLOOD THE peněz SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ platí, aby jeho teroristické buňky kořeny v Blízkého východu a nepokoje!

Pro ty, kteří může být právě k nám v na following věci Trayvon Martin, stejně jako ostatní RACIST / bílého rasistu Acts zahrnující Spojené státy americké vládě je, doufejme, že bude tyto informace vrhnout více světla, o trestním jednání a korupce TOP / klíčových pracovníků ve Spojených státech amerických teroristický režim, který, zdá se, vést soukromý advokátní kancelář Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitz - tedy zodpovědný za exekutiva / Americký prezident Barack Obama / Hillary a Bill Clinton / George W. Bush a George HW Bush. . ., Moc zákonodárná, soudní Členové Branč / Nejvyšší soud Spojených států a mnohé další z jeho rasistických kohort / teroristické buňky. Stejně jako se zdá, Spojené státy teroristický režim Ameriky byl za rámování bratrů (Dzhokhar a tamerlan TSARNAEV) pro Boston bombových útoků MARATHON a pak se chladnokrevné vraždě Dzhokhar v úsilí o zakrývání své rasistické PRAKTIK, aby jim TALKING, George Zimmerman ohledu na to, zdá se týká jedné ze Spojených států amerických je teroristický režim'S Stážisté! Doufáme, že najdete tento dokument vzdělávacích a informačních a předat jej žádné další osobě tak, že jsou si vědomi toho, co se děje, proč je důležité, aby se Spojené státy americké ZE ZAHRANIČNÍCH VĚCÍ!

Hodláme také použít Trayvon MARTIN Trial podporovat, jak Spojené státy amerického prezidenta Baracka Obamy a jeho právní tým S PODPOROU Kongresu používá vládní zdroje - tedy, jak se zdá, to udělali v domácím teroristických útoků z 11. září 2001, 11.09.2012 Benghází útoky, 15.dubna 2013 Bostonský maraton bombových útoků. . . - Zahájení WARS za účelem vzdělávání svých bílého rasistu chráněnci / Members:


http://www.slideshare.net/VogelDenise/czech-040412

http://www.slideshare.net/VogelDenise/czech-11788910

http://www.slideshare.net/VogelDenise/obama-us-wars-used-to-train-white-supremacist-czech


http://www.slideshare.net/VogelDenise/072712-usa-ku-klux-klan-runned-government-czech

Published in: News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
122
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

GEORGE ZIMMERMAN'S RE-ENACTMENT (czech)

 1. 1. GEORGE Zimmerman Zopakování Trayvon MARTINFOTOGRAFOVÁNÍ/ MURDER K sledování a poslechu prezentace vytvořené George Zimmerman zopakování, může opis získat: https://www.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8b6a698759656eab73a3 Pro prezentace vytvořené ze 911 CALL GEORGE Zimmerman (26.února 2012), prosím, neváhejte a stáhněte si z: https://www.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8b6a6987596570aa72a1 Pochopení toho, jakse zdá, BAKER Donelson Bearman CALDWELL & Berkowitz Využití zdrojů vládních agentur na zakrývání trestné činy svých klientů BAKER Donelson je Legal Counsel pro svobodu vzájemná pojišťovna, a zdá se, Liberty Mutual klienti jsou: Retreat na Twin Lakes, Sanford policejního oddělení a George Zimmerman - Tj. pochopení, jak zdá se, Vládní agentury / Zdroje jsou využívány k zakrývání trestných činů (např. změnou Fotografie - Poznámka: Toto je důvod, proč tam nebyly žádné EXPERTI přinesli napadat fotografií (tj. v Discovery GOOD právník bych se zeptat na výrobu negativy, atd., ze kterého byly vyrobeny obrázky / vytvořena pro analýzu), protože je to všechno v rámci výkonu / GAME kladen na pro veřejnost / SVĚTĚ!)
 2. 2. W. Lee Rawls - Managing partner Baker Donelson Bearman Caldwell a Berkowitz, sloužil jako senior poradce / náčelník štábu k ředitel FBI Robert Mueller .. ., Spojené státy americké prezidenta Baracka Obamy, a Federální úřad pro vyšetřování režisér Robert Swan Mueller III. Prokurátor John Guy řekl tučným písmem lžou, když řekl, že George Zimmerman řekl: "F ***** g punks. . "Protože George Zimmerman řekl" F @ cking negry "Je zřejmé, která se přece nemůže mýlit! https://www.filesanywhere.com/fs/v.aspx?v=8b6a6987596570aa72a1 DETEKTIVNÍ Dnešní datum je 27. února je nyní 5:20 odpoledne (17:20 hodin) a to je v odkazu na Sanford věci policejního č. 2012 do 5000. . . (Přerušeno) NEZNÁMÝ 1136. . . DETEKTIVNÍ 1136. Ženský hlas To je místo, kde se poprvé mi řekl, že ho vidí. DETEKTIVNÍ Poprvé uvidí ho sem? . . . Další hlas Přímo tady. . . DETEKTIVNÍ Takže jsme zastavit v ohybu. . . To je Retreat Ženský hlas To je ještě Retreat Zobrazit Circle. . . DETEKTIVNÍ Retreat Zobrazit kruh, jo. . . Takže v tomto bodě se nedostal z auta? Spatří ho a on se dívá mu to? Všimněte si, jak některé domy vypadají a kde adresu Čísla jsou! Ženský hlas Ano, je to o tom, kde 1440 je, že se zobrazí na mapě. . . Je o tom, kde ho viděl. . . DETEKTIVNÍ Dobře Ženský hlas Kde on nejprve si ho všiml. . . DETEKTIVNÍ Ale chodí, v jakém směru?
 3. 3. Ženský hlas Osoba je chůze směrem. . . GEORGE Zimmerman Zopakování Trayvon MARTIN FOTOGRAFOVÁNÍ / MURDER Zeptat na tuto otázku - Od vlastními slovy Zimmerman: KDO JE Stalking KDO? DETEKTIVNÍ Což je otvorem přímo tam? . . . Ženský hlas Um hukot. . . Snažím se zjistit. . . (Neslyšitelný) DETEKTIVNÍ Dobře, takže otvorem tady? Ženský hlas Ne, ne, ne, on chodí po ulici zde. DETEKTIVNÍ Dobře. Ženský hlas On pokračuje dolů Retreat Zobrazit Circle. . . DETEKTIVNÍ Proč se do toho pusťte a jezdit s nimi, aby se zvuk z tam uvnitř? Chcete-li zjistit o čem to mluví. . . . Ženský hlas Chystá se znovu zastaví tam. . . Proto, že je. . . DETEKTIVNÍ Dobře. . . Ženský hlas (Neslyšitelný) DETEKTIVNÍ Jo, proč si to udělal? ŽENA SPÍNAČE CARS Zimmerman Namíchaný LIE Po noci REST a PLÁNOVÁNÍ DETEKTIVNÍ 2 . .. Kde jsi ho vyzvednout u? ZIMMERMAN Přímo tady. . . Právě tady před tímto domem. DETEKTIVNÍ 2 Dobře. Přímo před 1460? ZIMMERMAN Ano, pane. DETEKTIVNÍ 2 Dobře .. . A to, co on. . . kráčel mezi budovami? ZIMMERMAN Kráčel jako v travnaté ploše. . . Jako směrem. . . Trochu mezi těmito dvěma póly a. . . DETEKTIVNÍ 2 Um hukot. . ZIMMERMAN Jak jsem řekl, pršelo. . . a on se jen zvolna při pohledu na dům. . ach, jak jsem řekl, moje žena. . . Nechal jsem na obchodu s potravinami a já jsem cítil, jako něco, co byl pryč s ním. . . DETEKTIVNÍ 2 Právo ZIMMERMAN . .. Tak jsem si řekla, že to už HISTORIE vloupání v tomto domě, a zavolal jsem DŘÍVE o tomto domě. DETEKTIVNÍ 2 Přesně tak. ZIMMERMAN Když dorazila policie, v tomto domě, když jsem volal poprvé, okna byla otevřít d dveře byly odemčené. A přišla policie a zajistit, tak jsem řekl: "Víš co? Je to jen lepší jen zavolat. " . . A. . . DETEKTIVNÍ 2 Dobře. ZIMMERMAN Pořád jsem jízdy. . . Jsem mu podal. . ., A byl. . . Pořád na mě zíral. . . . a dívá se kolem sebe. . . Rozhlížet. . . . DETEKTIVNÍ 2 No jo. ZIMMERMAN . .. Vidět, kdo další byl. . . Nevím, proč se dívá, ale. . . DETEKTIVNÍ 2 Řekl odejít odtud, nebo se přestal tam minulou noc? ZIMMERMAN Zarazil se. . . a rád se rozhlédl. . . . A proto. . . To je to co mě hodil OFF. . . Prší. . .. Nechápala jsem, proč by někdo být jen ZASTAVENÍ v dešti! Zvlášť, když to nebylo, jako by se snažil běžet, aby se před deštěm. . ., A nikdy jsem ho neviděl. . . Nevypadalo to, jako by byl CVIČENÍ! DETEKTIVNÍ 2 Kde byl. . . Pokud byl stál u Když. . . Když. . . ZIMMERMAN Přesně tam .. . . DETEKTIVNÍ 2 . .. Když jste zastavil? ZIMMERMAN Přímo před 1460. DETEKTIVNÍ 2 Na chodníku, nebo v trávě. . . ZIMMERMAN No .. . no. . . Ve travnatá plocha. . . DETEKTIVNÍ 2 V travnaté ploše?
 4. 4. ZIMMERMAN Ano. DETEKTIVNÍ 2 Dobře. . . Právo o tom, kde je auto? ZIMMERMAN Ano, pane. DETEKTIVNÍ 2 A pak stačí. . . ZIMMERMAN Jel jsem ho předjet. . . DETEKTIVNÍ 2 Ok .. . . ZIMMERMAN . .. A já jsem šel do klubovny. . . DETEKTIVNÍ 2 Dobře. ZIMMERMAN . .. Tady na pravé straně. . . . DETEKTIVNÍ 2 . . . A zaparkoval tam nahoře? ZIMMERMAN Ano, pane. DETEKTIVNÍ 2 A co bylo jeho. . . Přirozeně. . . jsi dobrý. . . Přirozeně odešel. . . Chytil až sem nahoru nebo. . . ZIMMERMAN . . . Ano, zavolal jsem NON-tísňovou linku. . . UPOZORNĚNÍ: George Zimmerman obvinění z použití NON- tísňovou linku - Jeden ve kterém věděl, že by pravděpodobně za následek vyšší chyba v čase reagovat a využít více času na zorganizování jeho první Nároky na "STAND-vaše-země", obrany a od té doby se změnil na sebeobranu! S zdůraznění využití NON-tísňovou linku může být způsobeno tím, že Zimmerman nevěřil NON-Tísňová volání bylo zaznamenáno vůbec (tj. i když říkal, že on byl zaznamenán) a jeho rybářství, jestli tam to bude mohl vyvrátit jeho zopakování! DETEKTIVNÍ 2 Um hukot. . . ZIMMERMAN . .. A když jsem se dostal přes Zaparkoval jsem u klubovny. DETEKTIVNÍ 2 Dobře. ZIMMERMAN . . . A ptali se mě. . . Víte ", kde jsem byl." . . Řekl jsem jim klubovně. . . ., A MYSLÍM, ŽE JSEM DAL ADRESU DO KLUBOVNY .. . DETEKTIVNÍ 2 Kde jsi na parkování? ZIMMERMAN Přímo tady. . . Vedle toho zeleného náklaďáku. . . DETEKTIVNÍ 2 Dobře. . . ZIMMERMAN Nemyslím si, že to auto tam byl, jen jsem vytáhl. . . DETEKTIVNÍ 2 Dobře. . . Tak jste právě vytáhl tady? ZIMMERMAN Ano, pane. DETEKTIVNÍ 2 To je místo, kde ses dostal ven? ZIMMERMAN Ne, je to, kde jsem přestal volat. . . volat. . . Pak šel kolem mě, a on se díval na moje auto. . . STILL rozhlédl se domů a tak. . . Pak dispečer řekl: "Kam šel?" "Jakým směrem se mu jít?". . . a já jsem řekl: "NEVÍM" .. . Protože jsem ztratil. . . přerušil ji sem a udělal dobře. . . A to je ___ Lane a udělal právo tam. . . A oni řekli, jakým směrem šel a řekl jsem: "Já nevím, nemůžu ho vidět!" Poznámka: Toto je tučným písmem LIE George Zimmerman. 911 Provozovatel NIKDY se zeptal: "Kam odešel?" Poznámka: Nemá poskytnout název ulice v zopakování! DETEKTIVNÍ 2 Dobře. ZIMMERMAN A oni řekli: "Dostanete se někam, kde ho můžete potkat" a já jsem řekl: "Jo, já CAN" a já jsem vycouval. . . Je důležité si povšimnout: 911 Provozovatel se nikdy neptal, "můžete se dostat do někam, kde ho můžete potkat"
 5. 5. DETEKTIVNÍ 2 Dobře. UPOZORNĚNÍ: POSLANÉ Ulice Přihlásit kde George Zimmerman tvrdí, obrátil přímo na! Jak to, že George Zimmerman vrátit na toto místo, aby se název ulice? Protože podle 911 volání, on byl ven lovu "F @ @ král mývalí!" ZIMMERMAN A udělal jsem to přímo tady .. . . A zde vlevo. . . Zaparkoval jsem a pravdu o tom, kde je toto označení ve dvoře. . . DETEKTIVNÍ 2 V přední části vozu Ford? ZIMMERMAN . . . Ano. A já jsem ho viděl (neslyšitelné). . . Pravdu tam. . . A viděl jsem, jak kráčí zpět takhle a pak prořízl zadní části domů. Ohlédl se a on si mě všiml a on seškrtá přes domy. Byl jsem pořád na telefonu s NON-tísňovou linku. . . DETEKTIVNÍ 2 Um hum ZIMMERMAN Um .. .. a pak se vrátil a vykročil směrem k trávě a pak sestoupil a kroužil moje auto. Řekl jsem, že operátor, "že on byl OKRUHEM auta!" Neslyšela jsem, jestli něco řekl. . . Je důležité si povšimnout: George Zimmerman nikdy neřekl, 911 operátor, který Trayvon Martin Ani Operator "kroužil auta!" Nikdy neříkej, "Musíme adresa. . . DEJTE USA NÁVOD k vám dostat. . .! " DETEKTIVNÍ 2 Přesně tak. ZIMMERMAN Měl svou ruku za opasek .. .. A myslím, že jsem řekl, že operátor. . . A říkali: "Kde jsi?" A nemohl jsem si vzpomenout na jméno ulici! DETEKTIVNÍ 2 Um hum ZIMMERMAN Protože nebydlím na této ulici! DETEKTIVNÍ 2 Přesně tak. ZIMMERMAN Retreat Zobrazit Circle jde do kruhu .. . . POZNÁMKA: V okolí WATCHMAN George Zimmerman NENÍ povědomý s ulicích v jeho sousedství, v němž jako okolí hlídač on hlídky a má dobře zavedenou historii výroby 911 CRYING- WOLF hovory - tj. volání, které mohou být kontrolovány k určení obtížnosti (pokud existuje) při vykazování adresy do 911 Provozovatelem! DETEKTIVNÍ 2 Pravá .. . . ZIMMERMAN . .. A já jsem řekl NEVÍM. . ., A on jde, "Potřebujeme ADRESY!" ... a já jsem řekl: "Já neznáte adresu!" Myslím, že jsem jim dal svou adresu. . . a řekli: "Dej USA NÁVOD, aby tě" . . . a já jsem řekl, "když řeknete policii jít rovnou do klubovny a dělat doleva, můj náklaďáček se tam" a znovu se mě zeptal: "kam šel, jakým směrem šel IN". . ., A já řekl: "Já nevím!" Pak mě napadlo, dostat ven a podívejte se na ulici znamení. " DETEKTIVNÍ 2 Dobře. ZIMMERMAN Tak jsem se dostal z auta a začal chodit. . . George Zimmerman TVORBA lží, když jde ruku v ruce - tedy RYCHLE myšlení a pravděpodobně duchovních s použitím jeho trestní Major třídy UPOZORNĚNÍ: JAK! Zimmerman je velmi opatrný zopakovat Chodil - spíše než RAN, protože on byl JÍZDĚ PO Trayvon Martin na té osudné noci PODPORA George Zimmerman byl agresor a osoba v patách zabít / Vražda se "F @ @ KING COON tu noc ! "
 6. 6. DETEKTIVNÍ 2 Jen do toho. . . ZIMMERMAN Pořád jsem na telefonu s NON-tísňovou linku a začal jsem šel po Tudy! A protože jsem neviděl znamení ulice ZDE Ale věděl jsem, že když jsem šel rovnou přes to, že to je Retreat Zobrazit Circle a já mohly dostat adresa. A oni řekli: "Dej mi adresu DŮM jste v poli" .. ., A tam žádná adresa, protože jsou v zadní části domů. Tak jsem šel rovně a já sem ho neviděl vůbec. . . Jsem šel. . ., A já jsem byl ještě na telefonu s NON-tísňovou linku. . . UPOZORNĚNÍ: George Zimmerman body na zadní straně domů, aby lež za to, že ulice! Nicméně, on PARKY před domy, které by měly adresa Ulice - tj. pokud si nepamatuje na ulici všechno, co musel udělat, bylo jet zpátky k místu, kde se obrátil na dostat název ulice a první číslo domu při otáčení se! DETEKTIVNÍ 2 Dobře. ZIMMERMAN Dostal jsem se kolem. . . Jsem asi tady a já jsem měl baterku. DETEKTIVNÍ 2 Dobře ZIMMERMAN Ale moje baterka byla mrtvá t Hough. . . A já jsem se rozhlédl a neviděl jsem nikoho .. . . A řekl jsem NON-tísňovou linku, "Víš, kde je pryč!" On to není ani tady! DETEKTIVNÍ 2 Přesně tak. ZIMMERMAN Tak jsem pořád myslel, že jsem mohl použít svou adresu. Tak jsem šel celou cestu přes a vlastně šel celou cestu do ulice a chtěl jsem jim dát tuto adresu a řekli: "No, pokud tam není, Pořád chceš policista?" A já jsem řekl: "Ano!" Řekli: "Pořád chceš policista?" A já jsem řekl: "Ano!" A oni řekli: "Ty jsi ho sledoval?" .. . Oh, omlouvám se, tam, řekli: "ARE YOU za ním?" A já jsem řekl: "Ano", protože jsem byl v této oblasti. . .. a řekl: "Nepotřebujeme abyste si, že". . . a já jsem řekl: "Dobře!" Tak to je, když jsem šel rovně sem dostat adresu, takže jsem mohl potkat policistu. . . Je důležité si povšimnout: 911 Operátor nikdy neřekl? "No, pokud tam není, si přesto chcete policista" Ani byl George Zimmerman WALKING - tj. od 911 záznamu, běžel v závislosti na větru, tryskající z rychlostí ve kterém se pohyboval (Také zněl těžce dýchal / out-of-dech). a pak řekl. . . Řekl jsem, "tady není." . . Řekli: "Kde chceš, aby se vrátil?" Řekl jsem, "víte co, řekněte mu, ať mě v autě. . . DALŠÍ ke klubovně. . . Pokud půjdete rovnou do klubovny a dělá levá, MÁM Hondě. . . MÁM stříbrnou HONDA hřebeni, byl jsem zaparkoval přímo tam. Mějte na paměti, to vymyslel Verze událostí se údajně děje mezi 4-5 minut po 911 NON-Tísňové volání - při které Zimmerman uvádí operátor byl stále na telefonu s ním na tomto místě! Podle této rekonstrukce, George Zimmerman vozík není na klubovně - vysvětluje, jak daleko se RAN ve snaze Trayvon Martin! Tak jsem vyrazil zpátky. Když jsem se dostal do. . . Prošel jsem tady, jsem se podíval. . . Já nic neviděl znovu! Vracel jsem se do mého auta. . . a pak, když jsem se dostal do prava asi tady, zakřičel za mnou. . . Vedle mě. . . Říká: "Hele, máš problém?" A já řekl: "Ne, to neměl být problém člověče!"
 7. 7. DETEKTIVNÍ 2 Kde byl v? ZIMMERMAN Byl asi tam. . . Ale WALKING ke mně! UPOZORNĚNÍ: Vzdálenost, o kterou George Zimmerman tvrdí, byla mezi ním a Trayvon Martin a kde údajné hádce začal - tj. vzdálenost pryč kde bylo nalezeno Trayvon Martin tělo! DETEKTIVNÍ 2 Takže přichází v tomto směru tady? ZIMMERMAN Ano, pane. Jak jsem řekl, byl jsem už prošel, že, takže jsem neviděl přesně, odkud přišel. . . Ale byl o tom, kde jste. UPOZORNĚNÍ: Jak kdo se stěhoval Trayvon Martin tělo kdyby se údajný boj se místo, kde se říká, že George Zimmerman to udělal a on je lícem nahoru! DETEKTIVNÍ 2 Dobře. ZIMMERMAN A já jsem řekl: "NEMÁM PROBLÉM" a já jsem šel t o GRAB můj mobil. . . Nechal jsem ho v jiné kapse. . . A já jsem šel. . . Podíval jsem se dolů na své kapsy u kalhot a řekl: "Máte problém teď?". . .. A byl tady a on mě praštil do obličeje. DETEKTIVNÍ 2 Právě tady? ZIMMERMAN Pravý tady kolem. DETEKTIVNÍ 2 Dobře. ZIMMERMAN Chcete-li být upřímný, nepamatuji si přesně, .. . . Narazil jsem, spadl jsem a on mě tlačil dolů a nějak se dostal na mě! UPOZORNĚNÍ: George Zimmerman, ve kterém tvrdí, že je zprávy vyškoleni v bojových umění! UPOZORNĚNÍ: Při sledování videa, jak George Zimmerman VÁHÁ jak on se dívá na místo, kde FOTOGRAFOVÁNÍ těla Trayvon Martin AKTUÁLNĚ může se konaly - tj. VENKU z této oblasti! DETEKTIVNÍ 2 Na trávě nebo na cement? ZIMMERMAN Bylo to víc než. . . sem. . . Myslím, že jsem se snažil odstrčit ode mě. . . a pak se
 8. 8. na první místo dostal ze mě tu někde a. . . To je, když jsem začala křičet o pomoc. . . Začal jsem křičet pomoc, pomoc. . . Tak hlasitě, Jak jsem mohl. .. A uh. . . Pak to je, když. . .. Oh. . . Oh. . . Jsem se pokusila posadit. . ., A to je, když mě chytil za hlavu a snažil se SLAM hlavou skloněnou! . . . UPOZORNĚNÍ: George Zimmerman tvrdí, že jeho jediným hovory byly o pomoc. . . HELP. . . Pomoc. Svědci říkají, že plakala a SCREAM před osudným výstřel, který skončil Trayvon Martinův život a oni se zastavili OKAMŽITĚ PO výstřel! George Zimmerman, Criminal Justice Major, vzdělávali v bojových umění. . . Jasně a zdá se, úkladné zabíjení / vražda Trayvon Martin. Říká policista má střelnou zbraň, ale záměrně se Odepře informace od provozovatele 911! DETEKTIVNÍ 2 Byli jste na cement? ZIMMERMAN Ne, moje tělo na trávě. . . Moje hlava byla na cement. . . DETEKTIVNÍ 2 Protože jste oba byli postaveni před tímto způsobem? ZIMMERMAN Ano, pane .. . To je to, jak nejlépe jsem mohl cítit když moje bunda! Protože jsem pocit, že moje tělo bylo na trávě a moje hlava byla na cement. On pořád jen kritizovat a kritizovat. . . A já jsem křičel "HELP", "HELP", "HELP". . . tak dlouho, jak to jen šlo. Položil ruku na nose. . . na nose. . . A druhou ruku na puse. Řekl: "Drž" F @ CK UP! ". . . Snažil jsem se kroutit znovu, protože vše, co jsem mohl myslet bylo, když zasáhla hlavu proti němu, bylo to, jako by mi hlava exploduje a myslel jsem, že ztratí vědomí. Tak jsem se snažil vykroutit, takže jsem mohl dostat. . . Protože měl jen malou část mé hlavě na beton. Tak jsem se snažil vykroutit mimo beton. . ., A když jsem to udělal, NĚKDO ZDE otevřel dveře a já jsem řekl: "Pomoz mi, pomoz mi." . . A řekli, zavolám 911. . . a já jsem řekl: "Ne, pomoz mi!" Potřebuju pomoc. . . a já nevím, co oni dělali. . . Ale to je, když moje bunda posunul A měl jsem zbraně na MY pravé strany a kyčle. . . Bundu posunul i viděl. . . Mám pocit, že to viděl. . . Podíval se na ni. . . řekl: "Budeš zemřít dnes v noci matka F @ cker". . . a on po ní sáhl. . . ale dorazil. . . jako bych cítil, že jeho paže jde dolů na mé straně .. . ., A já ji popadl, a já jsem popadla střelnou zbraň a já ho střelil - One Time! S vědomím, že tato osoba v nedalekém domě bylo volání 911, se zdá, že George Zimmerman (vyprávění člověka "NO, pomoz mi!", Aby osoby Z volat policii) chladnokrevně zastřelil / zavražděného Trayvon Martin umlčet ho a pokusit se udržet pravdu o jeho kriminální policie a rasistických skrytých zákonů! S policií na cestě, PROČ to George Zimmerman SHOOT / MURDER Trayvon Martin! DETEKTIVNÍ Poté, co ho zastřelil, co říkal? ZIMMERMAN Poté, co jsem ho zastřelil. . . Má rád posadil! DETEKTIVNÍ A ty jsi. . . Jsi stále v této pozici zde v podstatě. ZIMMERMAN Ano, pane. DETEKTIVNÍ . . (Neslyšitelný), že ponorky čelí trávu. ZIMMERMAN Ano, pane. Byl na mě takhle. . ., A já ho střelil. . . A já jsem si nemyslel, že jsem ho praštil. . . Protože se posadila řekl: "Dostal jsi mě." . . "Máš to". . . "Dostal jsi mě." . . "Máš to". . . Něco takového! Tak jsem si myslel, že se jen říká: "Já vím, že máš zbraň teď jsem to slyšel, vzdávám!" Tak nevím, jestli jsem ho strčil ze mě nebo jestliže on spadl na mě. Ať tak či onak, mám na něj a já jsem tlačil ARMS APART .. . . A já. . .
 9. 9. UPOZORNĚNÍ: George Zimmerman - Syn soudce Robert Zimmerman, trestní Justice / Politologie Major, POJIŠTĚNÍ upisovatel, Client Svobody vzájemné pojišťovny, které na oplátku je klient Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitz, který je právní zástupce Spojených států amerických prezidenta Baracka Obamy v Kongresu poslanci, soudci, soudci /-federální soudci, asociace , Federální úřad pro vyšetřování (FBI), Sanford policejní oddělení, Retreat At Twin Lakes. . . . Pitevní zpráva tvrdí, Trayvon Martin byl zastřelen na středního doletu (NOT Zblízka) - smrtelně zraněný - Jak by Trayvon Martin řekl a udělal? Už mrtvý, George Zimmerman než zmatky s rukama Trayvon Martinovi se zdá, že etapa to, co tvrdí, že bylo FIGHT! DETEKTIVNÍ Věděli jste FLIP ho? ZIMMERMAN Nevzpomínám si, jak jsem se dostal na něj, je mi líto! Ale mám na záda a přestěhoval jsem se náruče APART, protože když byl opakovaně zasáhla mě do obličeje a hlavy, jsem si myslel, že něco v jeho rukou! Tak jsem se pohnul RUCE APART. Selektivní AMNESIA - George Zimmerman byl velmi podrobně o událostech, dokud se "přetočením TĚLA" - Zdá se, při zakrývání jeho museli zapínat Trayvon Martin tělo OVER protože to byl George ZIMMERMAN který byla na vrcholu, stejně jako ukazovala ve směru domu (na zádech) s cílem podpořit co se zdá být na ZIMMERMAN TOP! DETEKTIVNÍ Takže jsi ho nechal lícem dolů PAK? ZIMMERMAN Ano, a já jsem ležel na zádech. . . a pak někdo přišel s baterkou a já jsem myslel, že to byl policista. Tak jsem řekl: "Ty jsi policii?". . ., A já ještě moje ruka OUT. . a řekl jsem mu. . . JSTE policii?. . . A moje zbraň je tady! . . . A on na to, "volám policii!" Řekl jsem: "nevolejte policii, HELP ME krotit ten chlap." . . a on říká, "volám policii!" Řekl jsem: "Já už vyzval. JEJICH na cestě. Jejich příchod! Potřebuji vaši pomoc! ". . . Tak to je, když policejní důstojník obešel. . . Viděl jsem policistu a tak jsem vstal a zasunul svou zbraň a řekl: "Kdo ho zastřelil?" A já jsem řekl: "Já jsem" a dám ruce nahoru! Položil jsem ruce nahoru. . . . Jsem Nevím, jestli Řekl mi, prostě se automaticky zapne zády k němu a zvedám košili a řekl: MY GUN přímo tam. . . a já mu řekl několikrát, moje zbraň přímo tam! A on na to: "Dobře, já to chápu!" "Potřebuju jen, aby se vaše ruce nad hlavu." Položil pouta na mě a pak mě vzal zbraň ode mě. UPOZORNĚNÍ: George Zimmerman tvrdí, museli krotit Trayvon Martin, který byl smrtelně střílel a nemohla odolat! George Zimmerman UZNÁVAJÍCE, že řekl osobu "nevolejte policii!" Osoba, patrně vidí, že tam byl žádný život nebo pohyb z těla Zimmerman byl chtěl bránit! Stejně jako Zimmerman s pistolí v ruce a neozbrojené osoby na zemi bez života!
 10. 10. DETEKTIVNÍ Jakékoliv dotazy. DETEKTIVNÍ 2 Nemám žádné. . . Něco jiného. Střelné zbraně analytik AMY SIEWERT z Florida Department of Law Enforcement - Siewert zkoumal pistoli a řekl Zimmerman měl jedna kulka připravena ke střelbě v komoře, stejně jako plně naložené časopis, když střelbě došlo. ALEXIS CARTER, - Carter učil trestního sporu třídu, která Zimmerman dokončena a svědčil, že třída součástí rozsáhlé pokrytí sebeobrany zákonů Floridy. GEORGE ZIMMERMAN byl trénink v MMA (rodinného ARTS), v týdnech před Trayvon natáčení Martin!
 11. 11. Pochopení toho, jakse zdá, BAKER Donelson Bearman CALDWELL & Berkowitz Využití zdrojů vládních agentur na zakrývání trestné činy svých klientů Bradley S. Clanton je akcionářem Jackson Baker Donelson je, Mississippi a Washington, DC úřady -. Koncentrované praxe ve vládních sporů, cenné papíry a jiné vyšetřování podvodů a sporů, volebních zákonů a odvolání předsedy Mississippi poradního výboru. . . Mississippi Poradní výbor "pomáhá Spojené státy Komisi pro občanská práva (USCCR) s zjišťovací, vyšetřovací a šíření informací aktivit. Funkce USCCR patří prošetřování stížností vycházející, že občané jsou zbaveni svého práva z důvodu ... jejich rasy, barvy pleti, náboženství, pohlaví, věku, zdravotního postižení nebo národnostního původu, nebo z důvodu podvodných praktik, studiu a shromažďování informací týkajících se diskriminace nebo popření "stejnou ochranu zákonů pod ústavou;" posuzování federální zákony a politiky týkající se diskriminace nebo popření "stejnou ochranu zákonů" z důvodu rasy ... výkonu spravedlnosti; "sloužící jako národní středisko pro informace ve vztahu k diskriminaci nebo popření" stejnou ochranu zákonů, "podávání zpráv , zjištění a doporučení prezidentovi a Kongresu, a vydávání oznámení ve veřejném zájmu, aby odrazovaly od diskriminace nebo popření "stejnou ochranu zákonů.". . . Jako nejvyšší poradce na dům Spojených států Soudnictví Výbor. . . Součástí jeho odpovědností poradenství předsedu a republikánských členů Výboru pro legislativu a soudnictví kongresových dohled nad zaplétat občanského a ústavního práva, KONGRESOVÉ orgánu. . . Navrhl dodatky k ústavě a dohled nad nimi občanských práv divize ministerstva spravedlnosti a Komisí USA o občanských právech. SENIOR Poradce výkonného úřadu prezidenta Spojených států. Radu náměstek generálního tajemníka Spojených států ministerstvem zdravotnictví a sociálních služeb. ŽIDLE Federální zdravotní politiky Skupina na Baker Donelson Bearman Caldwell & Berkowitz.

×