Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

2 motorlu elektrikli lazımlıklı hasta karyolası

Ahşap başlıkları ve duba korkulukları ile şık bir görünüme sahip 2 motorlu lazımlıklı hasta karyolası 2 adet 4500 N gücündeki dual aktüatör motor sayesinde sırt ve ayak kısmı hareketlerini bir kumanda vasıtası ile gerçekleştirmenize olanak sağlar.
Karyola ile birlikte satın alabileceğiniz 4 parçalı lazımlıklı hasta yatağı, hastanın tuvaleti geldiğinde kolayca çıkartabileceğiniz ve tuvalet ihtiyacı bittikten sonra yerine kolaylıkla takabileceğiniz sünger parçasına sahiptir.
Sırt kısmını 0 dereceden 85 dereceye kadar ayak kısmını ise 0 dereceden 35 dereceye kadar kolaylıkla kaldırıp indirebileceğiniz kumandalı en ucuz tuvaletli hasta karyolası modelidir.
2 Motorlu En Ucuz Lazımlıklı Hasta Karyolası (Ahşap Başlık - Duba Korkuluk) MS1636 başta olmak üzere tüm lazımlıklı hasta yatakları modelleri hakkında bilgi almak için (0232) 484 55 66 ve (0553) 567 27 57 nolu çağrı merkezimizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi en uygun ürünler ve çözümler hakkında bilgilendireceklerdir.
https://medikalsaglikurunleri.com/ucuz-elektrikli-lazimlikli-hasta-karyolasi-ahsap-baslik-duba-korkuluk-1636.html
http://evtipihastakaryolasi.com/lazimlikli-hasta-karyolasi/ucuz-elektrikli-lazimlikli-ev-tipi-hasta-karyolasi-ahsap-baslik-duba-korkuluk-139
http://elektriklihastakaryolasi.com/lazimlikli-hasta-karyolasi/ucuz-elektrikli-lazimlikli-hasta-karyolasi-ahsap-baslik-duba-korkuluk-139
http://lazimliklihastakaryolasi.com/lazimlikli-hasta-karyolasi/ucuz-elektrikli-lazimlikli-hasta-karyolasi-ahsap-baslik-duba-korkuluk-139

  • Login to see the comments

×