Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

мультимедійна презентація зміни та навички.додатокф.

197 views

Published on

мультимедійна презентація зміни та навички.додатокф.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

мультимедійна презентація зміни та навички.додатокф.

 1. 1. «Ми стираємо грань між науковою фантастикою і дійсністю. Те, що ми сьогодні бачимо в кіно, може стати частиною вашої кар'єри. Це стає можливим завдяки науці, але нові професії зовсім не будуть вимагати високого рівня наукових знань» Британська дослідницька компанія Fast Future.
 2. 2. 20 найбільш перспективних професій майбутнього 1. Фахівець з виробництва органів. 2. Фахівець з наномедицини. 3. Фахівець із вирощування генномодифікованих сільськогосподарських культур і розведення худоби із застосуванням генної інженерії. 4. Велнес-консультант для літніх людей. 5. Хірург зі збільшення пам'яті. 6. Фахівець з етики «нової науки». 7. Космонавт, космічний гід та космічний архітектор. 8. Фахівець вертикальних ферм. 9. Фахівець із боротьби зі зміною клімату. 10. Фахівець із карантину. 11. Працівник погодної поліції. 12. Віртуальний юрист. 13. Менеджер аватарів/віртуальний учитель. 14. Розробник альтернативних видів транспорту. 15. Фахівець з адресного мовлення (narrowcaster). 16. Фахівець з утилізації непотрібної інформації. 17. Фахівець з упорядковування віртуального простору. 18. Часовий брокер/трейдер банку часу. 19. Соціальний працівник у соціальних мережах. 20. Фахівець із персонального брендингу.
 3. 3. Фахівець з виробництва органів Вчені знайдуть спосіб "вирощувати" живі частини тіла, які з часом замінять протези і штучні органи. Тому знадобляться професіонали у цій сфері.
 4. 4. Фахівець з наномедицини Нанотехнології дозволять легко створювати субатомні механізми - крихітних роботів, які будуть допомагати лікувати пацієнтів і проводити профілактичні обстеження. Фахівці по роботі з таким обладнанням будуть затребувані у всьому світі.
 5. 5. Фахівець із вирощування генномодифікованих сільськогосподарських культур і розведення худоби із застосуванням генної інженерії Генетично модифіковані продукти обіцяють стати не тільки смачними, але і корисними. Наприклад, у майбутньому з'являться фахівці, які зможуть виростити помідори з вакциною від різних хвороб, або вивести нову породу корови із, збагаченим білком, лікувальним молоком.
 6. 6. Велнес-консультант для літніх людей Завдяки досягненням науки і медицини термін життя звичайної людини збільшиться на пару десятків років - а значить, кількість старіючого населення значно зросте. Літнім людям знадобляться помічники та консультанти, які подбають про їхнє здоров'я. Вони маютимуть чудово розумітися в останніх досягненнях сучасної медицини, мати запас знань у сфері лікарських засобів, протезування, психології, природних препаратів, дієти та фітнеса.
 7. 7. Хірург зі збільшення пам'яті Людська пам'ять стане схожа на комп'ютерний ресурс - її можна буде збільшувати, стирати або переносити частину спогадів на різні носії. Очікується, що одним з основних завдань хірургів стане допомога тим, у кого пам'ять "переобтяжена" і заважає засвоювати нову інформацію.
 8. 8. Фахівець з етики «нової науки» Фахівцям у цій області доведеться приймати важливі для всього людства рішення - чи варто продовжувати досліджень в тій чи іншій області, чи не занадто висока ціна наукового відкриття для всієї планети.
 9. 9. Космонавт, космічний гід та космічний архітектор Освоєння космосу принесе колосальний дохід і створить масу робочих місць. У сфері космічного туризму будуть затребувані пілоти і гіди, а для нових готелів на Марсі чи Місяці знадобляться сміливі і рішучі архітектори.
 10. 10. Фахівець вертикальних ферм Сільське господарство через десять років знайде собі новий будинок - хмарочоси у великих містах. Ідея "вертикальних ферм" дозволить впоратися з проблемою продовольства, а також суттєво розвантажить основні дорожні магістралі. Фермери нової формації будуть фахівцями в інженерії, ботаніки і торгівлі.
 11. 11. Фахівець із боротьби зі зміною клімату Фахівцям належатиме реалізувати досить сміливі проекти - наприклад, встановлювати гігантські парасольки для відбиття сонячних променів, або покривати дно океану залізними тирсою, які допоможуть розмноженню планктону і морських водоростей, які забирають вуглекислий газ з атмосфери.
 12. 12. Фахівець із карантину На жаль, людство не застраховане від глобальних катастроф. На випадок епідемії небезпечного вірусу вчені розроблять особливі програми ізоляції по районах і містах, за виконанням яких будуть стежити фахівці з карантину.
 13. 13. Працівник погодної поліції У майбутньому з'являться справжні погодні пірати і контрабандисти, які зможуть незаконним чином змінювати клімат на замовлення забезпечених персон. Для боротьби з нелегальними змінами погоди буде створений особливий загін поліції, який регулює кількість хмар або сонячного світла - всім всього порівну.
 14. 14. Віртуальний юрист Міжнародний бізнес - річ складна і заплутана. Розібратися в хитросплетіннях і протиріччях законів різних країн допоможе віртуальний фахівець у галузі права, який надає юридичні послуги on-line.
 15. 15. Менеджер аватарів/віртуальний учитель У ролі викладачів незабаром будуть виступати не реальні люди, а особливі персоніфіковані навчальні програми. У ролі інтерактивного вчителя в даному випадку виступить віртуальний персонаж або аватар. Слідкувати за їх роботою будуть менеджери-куратори.
 16. 16. Розробник альтернативних видів транспорту Бензиновий автомобіль адаптований для роботи на природному газі. Циліндри зберігання СПГ, як правило, розташовані в багажнику автомобіля. «Нуна» — автомобіль на сонячних батареях, який розвивав швидкість до 140 км/год (84mph). Автобус, який працює на соєвому біодизелі. Літаючі й плаваючі засоби пересування на альтернативному паливі стануть реальністю через якихось 5-10 років. Автопром отримає масу нових фахівців і величезну кількість робочих місць, а наша планета - чисту атмосферу без шкідливих вихлопів.
 17. 17. Фахівець із адресного мовлення У майбутньому над широким асортиментом індивідуального контенту будуть працювати фахівці з адресного віщання, які вкупі з продюсерами та психологами зможуть розробляти безліч нових інформаційних продуктів персональної спрямованості.
 18. 18. Фахівець з утилізації непотрібної інформації Гарантовано знищити непотрібну інформацію про свою персону чи бізнес допоможуть фахівці- утилізатори. Вони подбають про те, щоб жоден файл не опинився в руках ваших конкурентів або недругів.
 19. 19. Фахівець з упорядкування віртуального простору В майбутньому у вас з'явиться помічник, який швидко впорядкує віртуальну частина вашого життя, допоможе розібратися з листами та повідомленнями, а також управлінням on-line-профілями.
 20. 20. Часовий брокер/трейдер банку часу Трейдер (від англ. trade — торгувати) — в області фінансів, людина, що здійснює операції (спекуляції) з цінними паперами (облігаціями, акціями), та іншими фінансовими інструментами, з метою отримання прибутку. Час обіцяє стати найбільш цінною валютою. Ви зможете заробляти і витрачати її в банку часу - це спільнота, учасники якого надають один одному послуги і розплачуються одиницями часу. Наприклад, ви можете вимити машину або вигуляти собаку, отримати натомість "валюту" і оплатити нею ті послуги, в яких потребуєте ви. Брокер є організатором операцій на цій біржі.
 21. 21. Соціальний працівник у соціальних мережах Спілкування в соціальних мережах деколи може вивести з себе або заподіяти серйозної шкоди душевному здоров'ю, особливо якщо ви - особистість творча і популярна. Сварки і конфлікти між учасниками віртуальних спільнот можуть перерости у справжню війну, уникнути якої допоможуть кваліфіковані психологи. Ці соціальні працівники стануть своєрідною службою порятунку для жителів мережі.
 22. 22. Фахівець із персонального брендингу Ваш особистий бренд розкрутять за лічені хвилини - кращі фахівці з PR та маркетингу докладуть всіх зусиль, щоб ваш блог або персональний сайт придбав популярність у всьому світі. Мережеві іміджмейкери будуть стежити за цілісністю вашого способу і підігрівати інтерес публіки до яскравої персони.
 23. 23. Навчальні та інноваційні навички 1. Творчість і інноваційність 2. Критичне мислення і вміння вирішувати проблеми 3. Комунікативні навички та навички співробітництва
 24. 24. Уміння працювати з інформацією, медіа - та комп’ютерні навички 1. Інформаційна грамотність 2. Медіа грамотність 3. IКT – грамотність (грамотність у галузі інформаційно- комунікаціних технологій)
 25. 25. Життєві та кар’єрні навички 1. Гнучкість та пристосовуваність 2. Ініціатива та самоспрямованість 3. Соціальні навички та навички, пов’язані зі співіснуванням різних культур 4. Продуктивність та вміння з’ясовувати та враховувати кількісні показники 5. Лідерство та відповідальність
 26. 26. «Неписьменною людиною завтрашнього дня буде не той, хто не вміє читати, а той, хто не навчився вчитися». Е. Тоффлер
 27. 27. Дякую за увагу!

×