Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

огляд креативних заходівдодаток т.

102 views

Published on

огляд креативних заходів

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

огляд креативних заходівдодаток т.

  1. 1. Додаток Т Огляд заходів 2016 - Бібліофорсаж - Ерудит-шоу Інформаційний брифінг
  2. 2. 1 Бібліофорсаж – захід із вивчення правил дорожнього руху. Хід заходу Бібліотекар: Дорогі діти. Сьогодні у нас з вами дуже важлива зустріч. Усі ви ходите до школи, повертаєтеся додому, прогулюєтеся містом, нашими вуличками та дорогами. А чи всі ви дотримуєтеся правил дорожнього руху? (Діти відповідають, розмірковують). Ось перед вами мої помічники, які нагадають – як правильно поводити себе на дорозі та переходити її. (діти розповідають правила дорожнього руху) Бібліотекар: Так і тільки так ви повинні поводитися на дорозі. Адже якщо не дотримуватись правил - може трапитись біда. Подивіться ось на цю книгу (діти розгортають книгу із небезпечною поведінкою на дорозі), ви бачите, що трапляється із тими, хто не слухається. І це ще не все. До вашої уваги сценка про хлопчика, який не вивчав правил дорожнього руху.
  3. 3. 2 (діти показують сценку) Бібліотекар: У нашій бібліотеці є багато книг про правила дорожнього руху. Давайте познайомимося із ними. (бібліотекар показує книги) Бібліотекар: Діти, пам’ятайте, ваше здоров’я – у ваших руках. Будьте обачними на дорогах, не поспішайте. Адже від того як ви будете виконувати усі правила залежить ваше життя.
  4. 4. 3 Ерудит-шоу - гра у формі вікторини, конкурсу знавців з різних предметів. Хід заходу Бібліотекар: Сьогодні ми зібралися з досить цікавою метою. Ми дізнаємося, які учні найбільш ерудовані, всезнайки та всевмійки. Для цього нам необхідно поділитися на команди. Я буду зачитувати запитання. Після сигналу «Старт», команди розмірковують над поданим запитанням. Коли час для роздумів закінчується – звучить сигнал «Стоп». Та команда, знавці якої першими піднімуть руки – відповідає на запитання. Оскільки, це конкурс знавців, запитання будуть із усіх предметів, які ви вивчаєте у школі.Отож, розпочинаємо! (бібліотекар зачитує запитання) Національні символи України. Автор гімну «Ще не вмерла Україна». Про яку квітку йдеться: «…квітка ніжна, але смілива й нетерпляча». Чому?
  5. 5. 4 Головною думкою якого твору є таке речення: «Совість у людини – головне»? Як називаються слова, близькі за значенням? Що таке гномон? Поясни, звідки береться дощ. Плоди і насіння яких рослин розносяться вітром? Назвати перелітнього метелика. Які звірі відкладають запаси жиру? Для чого? Яку місцевість називають лукою? Які рослини можуть слугувати годинником? У якої комахи «вухо» на нозі? Бібліотекар: Діти, тепер для кожної команди будуть роздані картки із зображенням. За поданими зображеннями зашифровано прислів’я. Ваше завдання полягає у тому, щоб розгадати прислів’я за малюнком. Чия команда готова відповідати – піднімає руки. (діти працюють із картками) Бібліотекар: Наступне завдання полягає у тому, щоб відгадати, до якого оповідання, казки чи художнього твору належить зображення на екрані. (бібліотекар по черзі показує зображення на екрані) Бібліотекар: Ось і закінчилося наше ерудит-шоу. Бажаємо вам добре навчатися у школі, бути завжди ерудованими, розумними, творчими учнями. До нових зустрічей. (відзначення переможців та вручення нагороди)
  6. 6. 5 Інформаційний брифінг - у режимі прес- конференції можна не тільки відповідати на запитання користувачів стосовно пошуку інформації, а й проводити тематичні консультації. Хід заходу Бібліотекар: Дорогі діти! Уявіть, що ви присутні на справжній прес-конференції. Ви – журналісти, я – людина, яка повинна дати відповіді на всі ваші запитання. У кожного журналіста є посвідчення із назвою каналу чи видавництва, яке вони представляють. У вас – картки із назвою класу, представником якого ви є. Коли журналіст (учень) бажає поставити запитання до бібліотекаря він піднімає свою картку і отримує право поставити запитання. Отож, всі запрошені у залі, ми розпочинаємо. (до бібліотекаря були поставлені запитання) : Що таке ДБА бібліотеки? Які бувають каталоги і картотеки? У якій послідовності розташовуються картки у каталозі, картотеці? Як присвоюється інвентарний номер для книги? Що таке форзац у книзі? Що таке суперобкладинка? Хто заснував найпершу бібліотеку у Київській Русі? Яка найбільша бібліотека в Україні? Що таке бібліографічний покажчик? Як правильно складати бібліографічний опис до книги, до наукової роботи? Які книги Ви рекомендуєте для читання?
  7. 7. 6 Де віднайти художній твір у Інтернеті? Бібліотекар: Дякую усім за запитання. Наша конференція також передбачає тематичну консультацію із певної теми. Для вас темою консультації буде «Навіщо потрібно читати книги? Отже, я можу виділити головні висновки: Книга розвиває пам’ять. Збільшує словниковий запас. Розвиває вашу уяву, фантазію. Якщо вам сумно, невдалий день – у книзі ви завжди знайдете розраду, повеселитесь із головними героями, помандруєте у незвіданий світ пригод. Книга дасть вам поради. Навчить розрізняти добро від зла. Ознайомить із невідомими раніше країнами, містами, незвичайними людьми та окутає у чарівний, фантастичний світ природи. Бібліотекар: Підійшла до завершення наша зустріч. Дякую усім за увагу. Бажаю вам, щоб усе, про що ви сьогодні дізналися стало вам у нагоді. До побачення.
  8. 8. 7 Використана література: 1. Гільберг Т.Г. Природознавство: підручник для 2 кл. – К.: Генеза, 2012. – 160 с. 2. Савченко О.Я. Літературне читання: підручник для 2 кл. – К.: Видавничий дім «Освіта», 2012. – 160 с.

×