Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

квест. додаток ц.

189 views

Published on

бібліотечний квест

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

квест. додаток ц.

  1. 1. Додаток Ц КВЕСТ В БІБЛІОТЕЦІ «У СВІТІ КНИГ»
  2. 2. КВЕСТ В БіБЛІОТЕЦІ Хід гри Мета: знайомство з бібліотекою; поглиблення знань про літературу; популяризація книжкового фонду, бібліотечних послуг і навиків інформаційного пошуку . Завдання : навчити учні думати, розуміти суть речей, осмислювати ідеї та концепції, а вже потім шукати потрібну інформацію, трактувати її та застосовувати в конкретних умовах, формулювати та відстоювати власну думку; відбувається згуртування колективу — в кожного члена команди відчуття власної значущості.Саме цьому сприяє квест як вид сучасної гри. який дає змогу в цікавій для молоді формі популяризувати книгу і читання, а відтак – підвищить статус бібліотеки, як соціального інституту. Бібліотекар. Доброго дня! Сьогодні ми зібралися в нашій шкільній бібліотеці, щоб провести захоплюючий бібліотечний квест «В світі книг». Квест – це розважальна і інтелектуальна гра, під час якої команди змагаються одина з одною за перемогу та головний приз. Це гра–випробування учасників на ерудованість, начитаність та уміння змагатися у команді! Як Ви уже здогадалися присвячений наш квест, звичайно, книзі і бібліотеці. Ми хочемо, щоб сьогодні Ви дізналися більше про нашу бібліотеку, про її можливості, про її фонди, про життя бібліотеки. Участь у нашому конкурсі беруть 2 команди . (Команди представляють себе)
  3. 3. Бібліотекар. Переможцем стає та команда, учасники якої першими пройдуть усі «зупинки», виконають завдання, якомогашвидше дістануться фінішу та зачитають своючастину вислову. Команда, яка другоюприйде до фінішу, також має зачитати свою частину вислову. Кінцева мета квесвту – скласти вислів вцілому. Учасники: команди — учні 6-8-х класів у кількості 6 - 8 чоловік. Відкриття. По сигналу бібліотекаря команди шикуються. Капітани отримують стартові завдання та маршрутний лист зі схемою руху команди. Бібліотекар дає команді дозвіл для старту та записує час виконання завдань. Кожна з них рухається у напрямку заданої точки. На кожній зупинці команда виконує практичне завдання і відповідає на теоретичні запитання. Зупинка займає не більше 7 хв. За кожну правильну відповідь на запитання нараховується 1 бал. Виконання практичного завдання оцінюється в 2 бали. Скласти і прочитати відомий вислів про книгу італійського поета і гуманіста Франческо Петрарки, який ми поділили на 10 частин: по 5 частин кожній команді. Щоб отримати 5 частин вислову команди мають пройти 5 зупинок. На кожній зупинці команди виконують різноманітні завдання, за правильне виконання яких отримують одну частину вислову. Книги мають/ особливу чарівність;/ книги викликають/ у нас насолоду:/ вони розмовляють з нами,/ дають нам/ добру пораду,/вони стають/ живими друзями/ для нас. (Ф. Петрарка) Завдання 1: Хто є хто? Підбери до слів з лівої колонки відповідніслова: Мийдодир Лікар Цокотуха Кінь Колобок Крокодил Айболить Хлібобулочний виріб Гена Умивальник Сивко-бурка Муха
  4. 4. Завдання2: Знайдив фонді шкільної бібліотеки книгу Т. Г. Шевченка «Кобзар», «Орфографічнийсловник» Завдання 3: Підберіть до прізвищ письменників, розташованихв лівій колонці, пару – назва твору, який написав цей письменник: В. Скотт «ПригодиТомаСойєра» М. Твен «ПригодиЧиполліно» Е.Портер «Айвенго» І.Франко «РобінзонКрузо» Д. Дефо «Полліанна» Л.Керролл «Лис Микита» Р. Кіплінг «Острів скарбів» Д. Родарі «Аліса в країнічудес» Дж. Свіфт «Подорож Гуллівера» Р. Стівенсон «Снігова королева» Г.Андерсен «Кобзар» Т.Шевченко «Мауглі» Завдання4: Розстав на полиці книги за алфавітом авторів. Завдання5 : Обери словникі знайди значення слів: «портмоне», «трек», «трюфель», «волонтер». Фініш. Бібліотекар. Слово має команда № ___ (команда, яка першою прийшла до фінішу зачитує своючастину вислову) Слово має команда №____(команда, якадругою прийшла до фінішу зачитує своючастину вислову) Бібліотекар. Отже наша сила в єдності (бібліотекар зачитує вислів вцілому)
  5. 5. Книги мають особливу чарівність; книги викликають у нас насолоду: вони розмовляють з нами, дають нам добру пораду, вони стають живими друзями для нас. (Ф. Петрарка) Відзнака переможців. Бібліотекар. Тож давайте привітаємо команду-переможця. (Нагородження) Щире спасибі всім, хто приймав участь у нашому квесті. Друзі, ви сьогодні проявили кмітливість, показали знання і любов до книг. Сподіваємося, що ви залишитесь штурманами для своїх друзів у величезному морі книг. І хай завжди вам на допомогу приходить книга. Спасибівсім, хто сьогоднібув разом із нами. До нових зустрічей у нашій бібліотеці.

×