Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

бібліофреш.

250 views

Published on

бібліофреш, новинки бібліотеки, книги

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

бібліофреш.

 1. 1. Додаток П Нетішинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бібліотека 2016
 2. 2. 1 Дорогі наші читачі! Ми раді повідомити вам про новинки художньої літератури, які надійшли до нашої бібліотеки. Світ літератури надзвичайно цікавий, захоплюючий, різноманітний. Тож бажаємо вам приємного читання рекомендованих книг. Анотації допоможуть ознайомитися із змістом, передати головну сюжетну лінію твору. Бібліофреш буде цікавим для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку, усім, хто бажає відпочити, подорожуючи із героями книг.
 3. 3. 2 Роальд Дал «Матильда». - К. : А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га, 2008. – 272 с. Матильда – це дівчинка, яка прагне перевиховати своїх родичів та вчительку, адже для них вона зайвий клопіт та головний біль. А чи дівчинка геніальна дитина – вирішувати вам, читачам. Сашко Дерманський «Чудове чудовисько». – К. : А-Ба-Ба- Га-Ла-Ма-Га, 2008. – 272 с. У повісті Сашка Дерманського розповідається про дівчинку Соню та чудовисько Чу. Чи заробить чудовисько сім подяк від людей? Адже якщо цього не станеться, його закинуть у Країну жаховиськ. Для обережного читання (щоб не надірватися від сміху)
 4. 4. 3 Винник Т.А. «Відлуння нашої хати». – Чернівці:Букрек, 2015. – 72 с. Дівчинка Даринка дуже хотіла братика, але коли він народився вона засумувала, адже вся увага для нього. Дівчинка знайомиться із хлопчиком-відлунням Талалайком. Які цікаві пригоди чекають на них ви дізнаєтеся, коли прочитаєте повість. Лондон Дж. «Жага до життя». – К., 2015. – 448 с. До книжки увійшли оповідання зі збірки «Північні історії». У творах письменника розповідається про виживання людини у суворих умовах Півночі. Описано дружбу і безкорисливість, підступність і зраду, мужність і відвагу, величезну силу волі і любов до життя.
 5. 5. 4 Зірка Мензатюк «Таємниця козацької шаблі». – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 160 с. Ця книга про небезпечні мандрівки українськими замками. Книга вчить любити свій рідний край і його дивовижнуісторію, багату на героїчні вчинки та містичні події. Після прочитання хочеться теж вирушити на пошуки нових реліквій і таємниць, які залишилися нам від предків. Вітчер, Муні. «Джено і біла руна Золотого Кречета». – К.: Махаон- Україна, 2012. – 560 с. Юний маг вирушає на пошуки своїх батьків та брата. Після небезпечних випробувань він потрапляє до Ірландії, де друїд вручає йому рятівний магічний предмет. Але у вирішальну мить Джено допоможе Золотий Кречет.
 6. 6. 5 Галина Малик «Злочинці з паралельного світу». – Вінниця: Теза, 2008. – 220 с. Хлопчик Хроня бажає знайти батьків. Він відправляється у Чорнобильську зону. Там Хроня знайомиться із псом Рексом, круком Гаєм, вівчаркою Доллі, котом Ратом. Хлопчика чекає голод, розчарування, переслідування Ацетонової банди. Книга захоплює та зацікавлює читача із перших сторінок і до останніх. Чарська Л.О. «Князівна Джаваха». – Х.: Ранок, 2013. – 496 с. У романі розповідається про пригоди дівчинки Ніни на Кавказі. Потрапивши у інститут шляхетних дівчат Ніні потрібно зробити вибір – підкоритися правилам колективу або діяти за власними принципами. Що чекає на Ніну читач дізнається, прочитавши роман.
 7. 7. 6 Керролл Л. «Аліса в Дивокраї». – Харків: Фоліо, 2015. – 124 с. Цікава книга ознайомить читача із яскравими пригодами Аліси та її друзями: Білим Кроликом, Чеширським Котом, Грифоном, Березневим Зайцем. Гарріс Дж. «Казки дядечка Римуса…». – Х.: ВД «ШКОЛА», 2012. – 176 с. Дядечко Римус розкаже дітям про відомі пригоди Братика Кролика, Братика Лиса та всю їхню компанію. Оповідки будуть цікавими, захоплюючими та веселими.
 8. 8. 7 Іан Вайброу «Школа привидознавства Малого Вовчика». – Львів: Видавництво Старого Лева, 2015. – 128 с. Це третя книга автора. Малий вовчик, Репетун, Чухля-Нюхля та Гаврик започатковують школу, де навчають фокусів та привидознавству. Друзі стають на хвіст лісовій злочинності, переживаючи загадкові зникнення, нові знайомства. Казки доброї феї: зб. казок. – Х.: Видавничий дім «Пегас», 2013. – 64 с. У книзі зібрані казки Європи. На сторінках казок читач зустрінеться із ельфами, гномами, відьмами, феями. Відібрані найкращі казки для того, щоб читачі були задоволені та ознайомились із казками, які не читали раніше.
 9. 9. 8 Книги "Тачки", «Літачки», «Вольт», «Пітер Пен». (Серія "Класика Уолта Діснея"). Блискавка МакКвіна – супершвидкий гоночний автомобіль, який марить лише одним – виграти перегони і здобути славетний Кубок Поршня. Що трапиться із ним читачі дізнаються, мандруючи разом із тачками. Іншим читачам будуть цікавими і пригоди Літачок. Цікаві, веселі, кумедні історії чекають на дітей. Головний герой Літачок Пилюк – маленький літак- кукурудзяк, що прагне швидких польотів і великих перемог. Єдине, що перешкоджає йому на шляху до мети, це… страх висоти.
 10. 10. 9 Книга «Вольт» розповідає захоплюючу історію про справжню кінозірку – песика Вольта, який не розуміє, що його «надзвичайні сили» – це просто кіношні спецефекти. Пітер Пен – веселий і хоробрий вигадник, ватажок загублених хлопчиків, улюбленець фей і смертельний ворог капітана Гака. На сторінках книги Пітер Пен відкриє маленьким читачам незвичайнукраїну Небувалію.
 11. 11. 10  Заведіть щоденник читача. Всі книги, які ви прочитали – записуйте до нього.  Читайте уважно, при доброму освітленні.  Читайте не відволікаючись. Спокій та тиша – найкращі для читання.  Перерва під час читання повинна бути 1 година.  Обмінюйтеся книгами із друзями.  Виділіть собі певний час для читання.  Складіть список книг, які б ви бажали ще прочитати.

×