Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

план роботи учнівського самоврядування 17 18

503 views

Published on

план роботи учнівського самоврядування

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

план роботи учнівського самоврядування 17 18

 1. 1. План роботи учнівського самоврядування Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 на І семестр 2017/2018н. р. Місяць Центр «Освіти і науки» Центр «Дозвілля та спорту» Центр «Піклування» «Прес-центр» Центр «Прав та обов’язків» «Фінансово – господарський» центр Організаціята аналіз роботи Вересень2017р. 1.Залучення учнів до гуртків, курсів за вибором, секціях МАН. 2.Допомога проведенні конференції учнівського самоврядування. 3.Організація участі в роботі обласних конкурсів. 1.Допомога в організації та проведенні Учнівської конференції. 2.Підготовка святкової програми до Дня народження школи та до Дня працівників освіти. 3.Проведення анкетування «Я- лідер» 4.Організація флешмобу до Дня Миру та Дня Смайлу. 1. Організувати роботу волонтерського загону (за окремим планом). 2.Підготовка та проведення благодійної акції до Дня людей похилого віку. 1.Випуск газети «Віддзеркалення». 2.Розробити план-графік випуску стіннівок до кожного свята. 3.Робота над підготовкою святкового випуску газети до Дня народження школи та Дня працівників освіти. 1.Рейд « Шкільна форма» Рейд «Ні – запізненням!» 2.Рейд Перевірка щоденників. 3.Рейди-перевірки чергування по школі учнів 7-11-х класів. 4.Випуск газети «Блискавка» (за результатами чергування по школі та рейдів- перевірок) 1.Організація чергування по школі (за окремим графіком). 2.Допомога в організації поїздки та матеріальної допомоги пристарілим Старокривинського інтернату. Провести установчі збори учнівської організації шкільного самоврядування: -розподіл обов’язків між членами учнівської організації, -планування роботи на навчальний рік, -коригування планів роботи центрів.
 2. 2. Жовтень2017р. 1.Участь у шкільних олімпіадах,МАН. 2. Розробка: 1.Сценаріїв інтелектуально- розважальних конкурсів та ігор; 2. Правил учня ЗОШ №1; 3. Тексту Гімну школи. 3. Організація та проведення виставки до дня Бібліотекаря. 4. Акція «Подаруй книгу бібліотеці» 1. «Осінні візерунки» - допомога в організації виставки робіт декоративно- прикладного мистецтва . 2.Підготовка до святкування Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни. 3.Підготовка та проведення конкурсу «Міс школи». 1.Поїздка в Кривинський будинок – інтернат. 2.Організація та проведення благодійної ярмарки- продажу домашньої випічки «Від серця до серця». 1.Випуск тематичних стінгазет по класах . 2.Випуск газети «Віддзеркалення». 1.Контроль за роботою чергових. Перевірка класних куточків. Рейд - перевірка «Ні – запізненням!». Рейд – перевірка самообслуговування кабінетів. 2.Випуск газети «Блискавка» (за результатами чергування по школі та рейдів- перевірок) 1.Створення благодійного фонду для шкільних потреб учнівського самоврядування. 2.Огляд класних кімнат «Красу і затишок – нашому дому» Оперативна нарада Засідання центрів учнівського самоврядування.
 3. 3. Листопад2017р. 1.Участь учнів навчального закладу у шкільних олімпіадах та конкурсах шкільного та міського рівнів. 2. Виставка до дня української письменності та мови. 3.Виставка плакатів «Голодомор - трагедія нашого народу» 1.Організація та прведення флеш-мобу «Україна – єдина!!!» 2.Організація та проведення тематичних годин - «Голодомор на Україні: незабутні сторінки історії» 3.Підготовка уроку «Ми проти СНІДу» 1.Організація та проведення благодійної акції «Діти дітям». 1.Випуск газети «Віддзеркалення» 2.Виставка плакатів «Голодомор - трагедія нашого народу» 3.Виставка плакатів до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом 1.Рейд «Мій підручник» 2.Профілактика шкідливих звичок. Рейд «Ні - палінню!» 3.Випуск газети «Блискавка» (за результатами чергування по школі та рейдів- перевірок) 1.Організація трудових справ(шкільні толоки). Операція «Чисте подвір’я» 2.Допомога у підготовці до свят Центру "Дозвілля і спорту". Оперативні наради центрів. Анкетування членів учнівського парламенту з метою визначення ефективності їх роботи.
 4. 4. Грудень2017р. 1.Підведення підсумків олімпіад, висвітлення результатів у шкільній пресі. 2. Організація конкурсу листівок «Збройні сили України» 1.Підготовка та проведення розважальної програми для старшокласників «Містер школи» 2.Підготовка та проведення новорічних ранків та дискотек «Різдвяні дива». 3. Підготовка до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 4. Флешмоб до Дня Обіймів. 1.Благодійна акція «Новий рік без самотності». 1.Випуск газети «Віддзеркалення» 2.Виставка новорічних газет. 3. Виставка листівок «Збройні сили України» 1.Засідання членів центру та підведення підсумків по проведеним рейдам за I семестр. 2.Випуск газети «Блискавка» (за результатами чергування по школі та рейдів- перевірок) 1.Організація благодійної акції "Новий рік без самотності" 2. Допомога в підготовці святкової зали до новорічних свят. Оперативна нарада Звіти класних органів самоврядування учнів 8-11-х класів. Засідання парламенту. Анкетування членів парламенту «Підсумки роботи за І півріччя» Планування роботи на ІІ півріччя.
 5. 5. План роботи учнівського самоврядування Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 на ІІ семестр 2017-2018 н. р. Місяць Центр «Освіти і науки» Центр «Дозвілля та спорту» Центр «Піклування» «Прес-центр» Центр «Прав та обов’язків» «Фінансово – господарський» центр Організація та аналіз роботи Січень2018р. 1.Допомога в роботі ШЕКу. 2.Організація виставки фотографій до вечора-зустрічі з випускниками. 1.Підготовка та проведення Вечора-зустрічі з випускниками «Дитинства світ, чарівний світ» 2. Допомога в організації тематичних годин до Дня вшанування пам’яті полеглих за незалежність України під Крутами 1.Допомога ветеранам Великої Вітчизняної війни, одиноким людям похилого віку. 2.Організація та проведення різдвяного ярмарку «Усе своїми руками» 1.Випуск газети «Віддзеркалення ». 2.Висвітлення у газеті інформації до Дня Соборності України та Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту України 2.Конкурс малюнків «Героям Крут присвячено» 1.Рейд « Шкільна форма» Рейд «Ні – запізненням!» Рейди-перевірки чергування по школі учнів 7-11- х класів. 2.Допомога у проведенні Тижня профілактики правопорушень та пропаганди здорового способу життя 3.Випуск газети «Блискавка» (за результатами чергування по школі та рейдів- перевірок) 1.Рейди «Бережи своє майно» 2.Рейд – перевірка «Стан кабінету» Засідання парламенту, обговорення плану роботи на ІІ півріччя. Підсумки роботи шкільного парламенту за І семестр; Звіт президента школи та комісій
 6. 6. Лютий2018р. 1.Допомога у навчанні відстаючим та слабо встигаючим учням та учням, схильних до правопорушень. 2.Організація конкурсу стіннівок до Дня Святого Валентина 1.Підготовка та проведення Вечора відпочинку до Дня Валентина. 2. Підготовка тематичних годин до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні 1.Організація та проведення акції «З любов’ю в серці» 1.Випуск газети «Віддзеркалення ». 2.Допомога в проведені конкурсу стіннівок до Дня Святого Валентина 3.Висвітлення інформації у газеті про Героїв Небесної Сотні. 1.Контроль за роботою чергових. Рейд - перевірка «Ні – запізненням!», «Літера «Н» у класному журналі». 2.Допомога у проведенні Місячника правовихзнань. 3. Випуск газети «Блискавка» (за результатами чергування по школі та рейдів- перевірок) 1.Допомога у підготовці до Дня самоврядування Центру "Дозвілля та спорту". 2.Рейд – перевірка «Стан кабінету» Засідання комісії дозвілля та спорту з питань підготовки до 8-го Березня, Дня самоврядування.
 7. 7. Березень2018р. 1.Участь у конкурсах шкільного та міського рівнів. 2.Допомога у проведенні Тижня вшанування пам‘яті Т.Г.Шевченка. 3.Допомога у проведенні Тижня профорієнтації. 1.Підготовка та проведення Святкової програми до 8 Березня «Жінка – одвічна загадка природи» 2.Допомога в організації та проведенні Дня учнівсько- батьківського самоврядування . 1.Організація та проведення акції «Шануймо жінку» 2.Організація та проведення ярмарку домашньої випічки «З любов’ю від мами» 1.Тематичний випуск газети «Віддзеркалення » 2.До Міжнарод- ного дня жіночої солідарності та миру Фотовиставка «Доньки України що змінили світ» 3. Проведення Виставки малюнків «Безпека дорожнього руху» 1.Рейд «Мій підручник» 2.Профілактика шкідливих звичок. Рейд «Ні палінню!» 3. Випуск газети «Блискавка» (за результатами чергування по школі та рейдів- перевірок) 1.Рейд – перевірка «Стан кабінету» 2.Допомога в організації та прикрашання зали до Дня Жінки. Оперативні наради центрів.
 8. 8. Квітень2018р. 1.Підведення підсумків олімпіад, висвітлення результатів у шкільній пресі. 2. Організація Фестивалю писанок та конкурсу Великодніх листівок 1.Допомога у проведенні Тижня здоров‘я та пропаганди здорового способу життя. 2.Допомога у підготовці Єдиного тематичного уроку «Чорнобильська трагедія» 1.Природоохорон на акція «Довкілля» 1.Проведення Виставки малюнків та стінгазет «Свято гумору» 2.До Всесвітнього дня здоров’я Виставка плакатів «Мої – улюблені заняття» 3.Конкурс малюнків «Дзвони Чорнобиля» 1.Тиждень профілактики правопорушень. Рейд - перевірка «Ні – запізненням!», «Літера «Н» у класному журналі», «Живи, книго» 2. Випуск газети «Блискавка» (за результатами чергування по школі та рейдів- перевірок) 1.Рейд – перевірка «Стан кабінету» 2. Допомога в організації Фестивалю писанок Оперативні наради центрів.
 9. 9. Травень2018р. 1.Допомога центру Дозвілля у підготовці та проведенні Вечора - спогаду для старшокласників «Незабудка». 2.Звіт роботи центру за рік. 3.Допомога в проведенні тематичних годин - Урок мужності «Мужність та відвага крізь покоління» 1.Допомога в організації свята Останнього дзвоника 2. Підготовка та проведення Вечора для старшокласників «Незабудка» 3. Підготовка та проведення звітно-виборчої конференції учнівського самоврядування. 4. Допомога у підготовці до випускних вечорів 9-х та 11- х класів. 5.Організація флешмобу до Дня Вишиванки Парад національних костюмів 4.Звіт роботи центру за рік. 1.Вітання ветеранів Великої Вітчизняної війни. Зустрічі з ветеранами війни. 2.Допомога у організації та проведенні Тижня сім’ї. 3.Звіт роботи центру за рік. 1.Випуск газети «Віддзеркалення » Звіт роботи центру за рік. 1.Рейд - перевірка «Ні – запізненням!», «Літера «Н» у класному журналі» 2. Випуск газети «Блискавка» (за результатами чергування по школі та рейдів- перевірок) 3.Звіт роботи центру за рік. 1.Рейд – перевірка «Стан кабінету» 2.Звіт роботи центру за рік. Звітно – виборча конференція учнівського парламенту Засідання парламенту. Підсумки роботи за ІІ півріччя, за рік
 10. 10. ЗАТВЕРДЖЕНО Директор Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 _____________________ Т.А.Соболик План роботи учнівського самоврядування Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 на І та ІІ семестри 2017 – 2018 н. р.

×