Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Ми проти СНІДу! Ми за життя!

114 views

Published on

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується усіма регіонами земної кулі.

Published in: Health & Medicine
 • Be the first to comment

Ми проти СНІДу! Ми за життя!

 1. 1. КВНЗ «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ» БІБЛІОТЕКА КОЛЕДЖУ Виставка-застереження
 2. 2. • Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується усіма регіонами земної кулі. Саме такі спільні дії служать справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з ВІЛ/СНІДом. • ВІЛ-інфекція – це проблема не лише медична. Нині масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу. • На жаль, не оминуло воно і нашу країну. Сьогодні Україна займає перше місце в Європі та шосте — в світі за швидкістю розповсюдження ВІЛ і хворих на СНІД. • ВІЛ/СНІД — це проблема, яка стосується кожного. І кожен для себе повинен запам’ятати: єдина зброя проти СНІДу — це знання і власна обережність. • Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Проект «Червона стрічка» (перевернуте «V») - символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.
 3. 3. Шерман Ж.К. СНІД. Правда, яку повинен знати кожен / Жан-Клод Шерман, Олів'є Гальзі; [Пер. з фр. Д.К. Мозель]. – Москва : Метафора, 2016. - 248 с. Потрібно весь час перебувати в пошуку. Потрібно мати сміливість досліджувати галузі, які знаходяться поза сферою інтересів інших людей... Саме завдяки такому підходу 25 років тому Жан-Клод Шерман зі своїми колегами з Інституту Пастера відкрив вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), що викликає СНІД. В продовження даного підходу, ґрунтуючись на результатах досліджень, які він проводить, можливо, буде розроблено першу в світі універсальну вакцину від ВІЛ інфекції. Це історія про "мисливця за вірусами", якому довелося протистояти, по-перше, часу; по- друге, системі, тобто людям, грошам і праву сильного. Ця історія несе в собі надію. Надію для тих, хто вважає, що народився не в той час і не в тому місці; для тих, у кого є мрія; для тих, хто не впадає у відчай. Цю історію має знати весь світ.
 4. 4. Павлова Т. СНІД і ВІЛ, або Час прийшов подивитися на життя по- новому / Т.Павлова. - СПб. : Діля, 2013. - 128 с. Нова книга з цієї серії присвячена ще одному грізному в наші дні захворювання - СНІДу. Автор книги - психолог і фахівець з тілесно- орієнтованої терапії, запевняє, що перемогти цю хворобу можна: треба встановити контакт зі своїм тілом і провести роботу по очищенню і енергетичної розблокуванні організму. Книга для тих, хто готовий працювати, змінювати себе, своє мислення, поведінку і навіть тілесність на генному рівні, для того щоб побачити світло в кінці тунелю, вийти з темряви невідання і почати жити по-новому.
 5. 5. Скачко, Борис Глібович. ВІЛ/ СНІД : Профілактика. Лікування. Реабілітація / Б.Г.Скачко. - К.: Медицина, 2006. - 192 с. У книжці наведено основні шляхи зараження вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), можливості запобігання інфікуванню в разі неінтенсивного зараження, подовження періоду безсимптомного носійства вірусу і максимально можливого відстрочення різноманітних проявів власне СНІДу — синдрому набутого імунодефіциту. Описано методику лікування з використанням засобів рослинного походження. Комплексна підготовка стану імунної системи ВІЛ- інфікованих дозволить зменшити вірогідність розвитку запальних захворювань, прояви різноманітної наявної патології, поліпшити якість життя.
 6. 6. Кірсанов Ф. СНІД - найбільша фальсифікація нашого часу / Ф. Кірсанов. - М. : Алгоритм, 2015. - 144 с. Коли медицина міцно комерціалізована, турбота про здоров'я йде на другий план. Фармацевтичні компанії разом з Всесвітньою організацією охорони здоров'я були неодноразово викриті дослідницькими групами в обмані людей. А теорія ВІЛ / СНІДу - ймовірно, найбільший обман на ринку сучасної медицини. Те, що називають СНІДом (імунодефіцитом) - це симптом (а не хвороба), який може виникнути під впливом багатьох факторів (традиційних хвороб, наркотиків, несприятливих екологічних умов і т. Д.), І вірус тут ні при чому. Вірус імунодефіциту людини ніколи не був виділений. В цьому зізналися його «першовідкривачі» - Люк Монтаньє і Роберт Галло. Як сказав американський біохімік, лауреат Нобелівської премії Кері Мулліс, «Гіпотеза ВІЛ-СНІДу - це пекельна помилка». І це бізнес на смерті. Книга сформована з статей інтернет- розсилки Ф. Кірсанова, що виходять періодично (відповідно до частин книги), тому в ній присутні відгуки читачів, які автор отримував після виходу кожної статті.
 7. 7. Величенко В. ВІЛ & СНІД - Червоні Книги людства? / В. Величенко. - М.: Алгоритм, 2017. - 272 с. У Книзі I викладено математичну теорію ВІЛ-інфекції, досліджується її катастрофічний розвиток в організмі людини і запропоновано метод її лікування налаштуванням імунної системи хворого штучним інтелектом комп'ютера. Модельний аналіз вказує на можливість значного збільшення тривалості життя ВІЛ-інфікованих хворих кібернетичними засобами. У Книзі II будується математична теорія епідемії СНІДу, досліджуються порівняльні сценарії її розвитку, що прогнозують її катастрофічні демографічні наслідки, і пропонуються практичні заходи по локалізації і стримуванню епідемії СНІДу.
 8. 8. Мархоцький Я.Л. Профілактика ВІЛ-інфекції : навч. посібн. / Я.Л. Мархоцький. - 2-е вид., випр. - Мінськ : Вишейшая школа, 2004. - 110 с. В посібнику представлені основні відомості про збудника СНІДу, шляхи передачі, клінічних проявах, заходи захисту, а також висвітлені соціально-психологічні, морально-правові та моральні аспекти профілактики ВІЛ-інфекції серед різних верств населення.
 9. 9. Азбука СНІДу [Текст] / Пер. з англ. А.Т.Тіхоненко; Під ред. М.Адлера; Худож. В.Г.Прохоров. - М .: Світ, 1991. - 69 с. У книзі англійських авторів в доступній і надзвичайно наочній формі викладено всі основні аспекти проблеми СНІДу: біологія вірусу - збудника захворювання, епідеміологія, діагностика та клінічні прояви хвороби, соціальні питання, тактика попередження зараження.
 10. 10. Брайант-Моул К. СНІД: Поговоримо про СНІД / Брайант-Моул, Керен; Пер. з англ. Ю. Соловйової. – Москва : Махаон, 1998. - 32 с. Не всі в повному обсязі уявляють, в чому полягає головна небезпека цієї страшної хвороби. З книги ви дізнаєтеся, що СНІД - це не окрема хвороба, а цілий комплекс різних симптомів і захворювань. СНІД викликається крихітним живим організмом - вірусом, який називається вірусом імунодефіциту людини, або ВІЛ. Приймаючи відповідні запобіжні заходи, можна захистити себе від ВІЛ та уникнути СНІДу. До сих пір вченими, не знайдено засіб проти ВІЛ та СНІДу. Автор книги Керен Брайант-Моул наводить багато справжніх фактів і розповідає про людей різного віку, інфікованих ВІЛ.
 11. 11. Заєць В.А. Азбука СНIДу / В.А. Заєць. - К.: Молодь, 1998. - 96 с. Що треба знати кожному про СНІД? Як уберегтися від нього? Що робити, коли найстрашніше сталося? Книжка розповідає про вірус, особливості його впливу на клітини імунної системи, шляхи розповсюдження та засоби боротьби із загрозливою хворобою.
 12. 12. Юнак В.Ю. Наркоманія - дорога в безодню / В.Ю. Юнак. – Київ : Здоров'я, 2001. - 192 с. У книзі описана історія виникнення та поширення наркоманії. Розглянуто соціальні та соціально-психологічні передумови наркоманії. Подані основні дані про наркотичні речовини, механізм розвитку звикання до них. Наведені клінічні прояви різних видів наркоманії, їх ускладнення. Дана характеристика соціального та психічного розпаду особистості. Відмічено тісний зв'язок наркоманії зі СНІДом. Велику увагу приділено питанням профілактики та лікування наркоманії.
 13. 13. Пам’ятайте, Ваше здоров’я у ваших руках!!! Звертайтесь до бібліотеки, де ви зможете отримати запропоновані книги та ще багато корисного для вас та ваших близьких.

×