Latvija.lv talsi 03_07_2012

414 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
414
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Latvija.lv talsi 03_07_2012

 1. 1. Vienotais valsts unpašvaldību pakalpojumu portāls www.latvija.lv Valsts reģionālās attīstības aģentūra
 2. 2. Kas ir www.latvija.lv ?www.latvija.lv ir plašākais un ērtākais informācijasavots internetā par Latvijas valsti, par valsts unpašvaldību sniegtajiem pakalpojumiemiedzīvotājiem.Tas ir portāls, kur iedzīvotājiem vienuviet irpieejami valsts un pašvaldību sniegtie e-pakalpojumi.Apmeklējumu statistika – vidēji 25 tūkstošiskatījumi dienā.
 3. 3. Publisko pakalpojumu katalogs:• Informācija par 1970 valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumiem!Interneta resursi
 4. 4. E-pakalpojumi 46 e-pakalpojumi Autentifikācija Maksājumi
 5. 5. E-pakalpojumiKas ir e-pakalpojums? Pakalpojums, kura pieprasīšanas vai sniegšanas veids nodrošina tā pieejamību attālināti - ar informācijas un komunikācijas tehnoloģiju palīdzību.Kādi ir e-pakalpojumu veidi? Informatīvie pakalpojumi – e-pakalpojumi, ar kuru palīdzību Jūs variet iegūt informāciju tiešsaistē – visu Jūs interesējošo informāciju Jūs saņemiet uzreiz pēc izvēlētā pakalpojuma pieprasīšanas. Transakciju pakalpojumi – e-pakalpojumi, kuru rezultāts ir līdzvērtīgs klātienes pakalpojuma rezultātam, t.i. – pieprasa pakalpojumu elektroniski, bet pakalpojuma rezultāts (izziņa, lēmuma noraksts u.c.) ir pieejams pēc kāda laika (atbilstīgi konkrētās iestādes un pakalpojuma saņemšanas nosacījumiem).
 6. 6. Iedzīvotāju visvairāk izmantotie e-pakalpojumi 2012. gada 6 mēnešos «Dzīvesvietas deklarācijas iesniegšana» (47 274) «Mani dati iedzīvotāju reģistrā» (41 447) « Informācija par prognozējamo vecuma pensijas apmēru » (33 273)
 7. 7. Šobrīd populārākie e-pakalpojumi « Elektroniskā pieteikšanās studijāmpamatstudiju programmās»«Mani valsts apmaksātie veselības aprūpespakalpojumi»«Dzīvesvietas deklarācijas iesniegšana»«Mani dati iedzīvotāju reģistrā»«Mana prognozētā vecuma pensija»
 8. 8. E-pakalpojumu demonstrācija www.latvija.lv
 9. 9. Aicinām: Ielūkoties www.latvija.lv Sekot Portāla aktivitātēm @PortalsLV Ierosinājumus, novērojumus, komentārus sūtīt mums uz e-pastu portals@vraa.gov.lv!
 10. 10. PALDIES PAR UZMANĪBU! Ilze Magrica Valsts reģionālās attīstības aģentūra Ilze.Magrica@vraa.gov.lv portals@vraa.gov.lv

×