Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Open Up Call Sanal Ofis Sunumu

615 views

Published on

Open Up Call | Sanal Ofis Hizmetleri

Sanal Ofis için 3 Sebep

Şirketinizin İmajını Geliştirebilirsiniz
İş dünyasında imaj herşedir. Sanal ofis parçası olacağınız iş dünyasında güçlü bir imajınızın olması için gerekli altyapıları size sağlar. Örneğin size özel atanmış sekreteriniz arayan müşterilerinizin çağrılarını profesyonelce karşılayacaktır. Unutmayın ilk intiba çok önemlidir.
Sanal ofis firmanıza büyük fark yaratacak, yeni müşteriler kazandıracak imkanı sağlamaktadır.

Verimliliğe Odaklanabilirsiniz
Bir işletme sahibi olarak, ofis personeli ile uğraşmak verimliliğinizi etkileyecektir. Sanal ofis, personelinizin yapması gereken işleri sizin adınıza yapar. Sanal ofis hizmeti alarak, idari tarafta personel ile ilgili tüm endişelerinizi ortadan kaldır, memnun müşterilerinizle birlikte verimliliğe odaklanır, para kazanırsınız.

İşinizi Büyütebilirsiniz
Sanal ofis, size işiniz için yasal adres gösterme, toplantı odaları, görüşme odaları, ofis ekipmanları, internet erişimi veprofesyonel çalışma alanlarına erişme imkanı da sağlar. Bir sanal ofis kullandığınızda, personel alımı ve istihdamı veya ofisin bakımı, elektrik, su vb giderleri, taşınma konularında endişelenmenize hatta düşünmenize dahi gerek olmayacaktır. Düşünmeniz gereken tüm işler yapılırken siz işinizi büyütürsünüz.

 • Be the first to comment

Open Up Call Sanal Ofis Sunumu

 1. 1. Sanal Ofis’e mi İhtiyacın Var? Open Up Call Kozyatağı İSTANBUL 0216 706 1147 info@openupcall.com www.openupcall.com
 2. 2. Evini ofis gibi kullanmak dikkat dağıtıcı olabilir. Ya prestijli bir adres? Telefonlarınıza kendiniz mi bakıyorsunuz?
 3. 3. Çözüm Bizde Buradan çalışmak istiyorsun Ama burada çalışıyorsun
 4. 4. Sanal Ofis Paketleri  Telefonlarınzı karşılama.  Kargo ve kuryelerinizi teslim alma.  İstediğiniz kişiye telefon aktarma.  Tüm çağrıları kayıt altında tutulması, istendiğinde iletme.  Görüşme odasını kullanımı.  Voice Mail ile gelen sesli mesajların iletimi.  Telefon santral karşılama anonsu.  Ortak faks numarası kullanımı.  Yasal adres kullanımı.
 5. 5. Şaka Gibi Gerçek! • Sizin için tarafınıza gelen kargo ve kuryeleri teslim alıyoruz. • Size evinizle işinizi ayırma imkanı veriyoruz. • Prestijli adresimizi; kartvizitinizde, web sitenizde ve diğer bütün pazarlama materyallerinizde kullanabilirsiniz. • Sadece ayda 45TL Adres Paketi
 6. 6. Şaka Gibi Gerçek! Çağrılarınız şirket unvanınız ile karşılanması, İstediğiniz müşterinin size bağlanması, Müşterinizin ilgili kişinin cep telefonuna aktarılması, Çağrı sonrasında arayan bilgisinin gönderilmesi, Arayan bilgilerinin düzenli olarak raporlanması, Müşterilerin bilgilerinin alınması, Müşterilerin bilgilendirilmesi, Sadece ayda 125TL Telefon Paketi
 7. 7. ÜCRETSİZ Görüşme Odası? Evet, ÜCRETSİZ. BEDAVA!!! Sanal Ofis hizmetlerimizden yararlananlar, Lokasyonumuzda görüşmelerinizi yapabileceğiniz, ücretsiz WiFi olan görüşme odamız mevcuttur. Görüşme odasını Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Maalesef yalnızca bizde… Çay ve kahve servisi de ikramımız.
 8. 8. Toplantı Odası • Sıcak içecek ikramımız ücretsiz. • Sınırsız wifi kullanabilirsiniz. • Yazı tahtası, ses sistemi, projeksiyon da ücretsiz. • Laptop ihtiyacınızı da toplantı süresince karşılıyoruz. • Saati sadece 50TL
 9. 9. Nasıl Olacak? • Open Up Call’dan Sanal Ofis paketini seç, • İhtiyacına karar ver; –Adres Paketi, –Telefon Paketi, –Yasal Adres, –Toplantı Odası. • Hemen başla. • İşinin büyümesini izle!
 10. 10. Tercih Sizin
 11. 11. Zaman Kaybederek, Para Kaybetmeyin. Aramanız yeter 0216 706 11 47 Ya da info@openupcall.com bugünden başlayın! www.openupcall.com

×