Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
තොරතුරු කළමනාකරණය සදහා තොරතුරු තාක්ෂනය යොදා ගැනීමේ රාජ්‍ය අංශයේ ප්‍රගතිය.
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0

Share

Download to read offline

100 книжок для сільської бібліотеки

Download to read offline

Під час зустрічі з ініціатором Мілою Іванцовою Український дім звітував про проведення акції "100 книжок для сільської бібліотеки".
25.08.2013

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
 • Be the first to like this

100 книжок для сільської бібліотеки

 1. 1. Звіт Українського Дому 2013
 2. 2. с. Антонівка
 3. 3. Прізвище бібліотекарки – Молодець. З задоволенням прийняла більш 500 книжок.
 4. 4. Районна бібліотека знаходиться в районному центрі культури та дозвілля. Бібліотека складається з декілька великих залів. В бібліотеці є читальна зала та великий окремий відділ дитячої бібліотеки, який складається з двох залів: 1ий – для діточок до 6-7 років; 2ий – для діток шкільного віку. Завезено приблизно 1000 книжок, які залишаться у Фрунзівці, а інші будуть розвезені по селах.
 5. 5. Дуже маленька бібліотека яка знаходиться біля районого центру.
 6. 6. Бібліотека знаходиться в будівлі професійного ліцею. Завезли більш 500 книжок.
 7. 7. При сприянні о. Юрія (УГКЦ), 300 книжок різної тематики були передані в сільську бібліотеку.
 8. 8. Дуже маленька бібліотека, яка з задоволенням прийняла багато книжок.
 9. 9. с. Фонтанка Крім книжок для бібліотеки школи соціальної реабілітації, ми привезли одяг, взуття, музичну апаратуру. Співпраця продовжувалась би, але школа в стадії закриття.
 10. 10. Кілька партій книжок було передано системі соціальних їдалень «ВЕТЕРАН». Книжки там користувались особливим попитом.
 11. 11. Рудюк Валерій Петрович передав більш 200 наукових книжок Одеській науковій бібліотеці ім. Горького.
 12. 12.  с. Петрівка Віддали книжки в сільську бібліотеку та в бібліотеку аграрного технікуму.  смт. Березівка Самі приїхали за книгами, довго вибирали тому, що було дуже багато в нас книжок і було з чого вибрати. В основному їх цікавила українська література.  смт. Кілія Книги були передані для вчителів з історії та української літератури.  м. Ізмаїл Дуже скептично віднеслись до подарунків, але обіцяли передати в сільські бібліотеки району.  с. Дальник Дуже гарно прийняла бібліотекарка, інформацію отримала з газети «Чорноморські новини». Поповнила бібліотечний фонд оскільки їх книжки були залиті водою. Дала інформацію іншим бібліотекам і вони самі приїздили і забирали книги.

Під час зустрічі з ініціатором Мілою Іванцовою Український дім звітував про проведення акції "100 книжок для сільської бібліотеки". 25.08.2013

Views

Total views

229

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×