Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
www.sport-pleszew.pl www.stalpleszew.pl 
Turniej Pleszew CUP Turniej Pleszew Cup zostanie rozegrany w Pleszewie w Hali Spo...
www.sport-pleszew.pl www.stalpleszew.pl 
Szczegóły oraz regulamin turnieju Pleszew CUP 
1. Organizator: KS Stal Pleszew, S...
www.sport-pleszew.pl www.stalpleszew.pl 
W przypadku straty bramki przez drużynę grającą w niepełnym składzie w wyniku wyk...
www.sport-pleszew.pl www.stalpleszew.pl 
Karta zgłoszeniowa do Turnieju Pleszew CUP Nazwa klubu: ……….........................
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Turniej halowy Pleszew cup 2015

7,284 views

Published on

Klub Stal Pleszew wspólnie ze Sport Pleszew oraz Miastem Pleszew organizuje Turniej Halowy Pleszew CUP 2015.

Turniej odbędzie się na nowo oddanej do użytku pięknej i dużej Hali sportowej.
Z uwagi na promocję Hali i Miasta Pleszew wpisowe do turnieju tylko 100 zł.

Terminy oraz roczniki:
- rocznik 2004 i młodsi, 8 drużyn - 7 lutego 2015 r. w godzinach 9:00 do 13:00
- rocznik 2002 i młodsi, 8 drużyn - 7 lutego 2015 r. w godzinach 14:00 do 18:00
- roczniki 2000 i młodsi, 8 drużyn – 14 lutego 2015 r. w godzinach 10:00 do 14:00

Nagrody i wyróżnienia:
Nagrody drużynowe: puchary, dyplomy, medale za I, II, III miejsce, drużyny z pozostałych miejsc otrzymają dyplomy.

Nagrody indywidualne: dla najlepszego zawodnika, dla najlepszego bramkarza.

Szczegóły, regulamin, karta zgłoszeniowa oraz zdjęcia nowej Hali w ofercie.

Ze sportowym pozdrowieniem
Prezes Tomasz Zawada

Published in: Sports
 • Dating for everyone is here: ♥♥♥ http://bit.ly/39pMlLF ♥♥♥
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Dating direct: ❶❶❶ http://bit.ly/39pMlLF ❶❶❶
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

Turniej halowy Pleszew cup 2015

 1. 1. www.sport-pleszew.pl www.stalpleszew.pl Turniej Pleszew CUP Turniej Pleszew Cup zostanie rozegrany w Pleszewie w Hali Sportowej ul. Krzywoustego 4 w Pleszewie oddanej do użytku 10.10.2014 roku. Hala posiada pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, tenisa ziemnego, futsalu, koszykówki, siatkówki itd. Na hali znajduje się 758 miejsc siedzących. Boisko można podzielić na 3 równe części odpowiadające boisku do siatkówki. Zawodnicy mają możliwość korzystania z 4 szatni w pełni wyposażonych z zapleczem sanitarnym.
 2. 2. www.sport-pleszew.pl www.stalpleszew.pl Szczegóły oraz regulamin turnieju Pleszew CUP 1. Organizator: KS Stal Pleszew, Sport Pleszew sp. Z o. o. oraz Miasto i Gmina Pleszew Kontakt do koordynatora turniejów: Michał Jóźwiak tel. 781 065 290 2. Termin i miejsce : Turniej odbędzie się w Hali sportowej przy ZSP nr 3 w Pleszewie ul. Krzywoustego 4. rocznik 2004 i młodsi, 8 drużyn - 7 lutego 2015 r. w godzinach 9:00 do 13:00 rocznik 2002 i młodsi, 8 drużyn - 7 lutego 2015 r. w godzinach 14:00 do 18:00 roczniki 2000 i młodsi, 8 drużyn – 14 lutego 2015 r. w godzinach 10:00 do 14:00 3. Cel turnieju: Promocja piłki nożnej w Pleszewie oraz propagowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. 4. Zgłoszenia do turnieju: zgłoszenie należy uzupełnić, podpisać i przesłać na adres e-mail: info@stalpleszew.pl Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu turnieju. ze względu na ograniczone możliwości organizacyjne o zakwalifikowaniu drużyn decydować będzie kolejność zgłoszeń. Termin zgłoszeń: 10 styczeń 2015 r. wpisowe wynosi 100 zł od drużyny płatne do 15 stycznia 2015 r. dla wszystkich chętnych drużyn będzie możliwość zakupienie obiadu, koszt to 110 zł za 14 obiadów. Będą one dostarczone na Hale Sportową. Zamówienie prosimy składać do 3 lutego 2015 r.. 5. System rozgrywek: W turnieju weźmie udział 8 drużyn, które w pierwszej rundzie będą walczyły w dwóch grupach po 4 systemem „każdy z każdym”. Następnie w półfinale zagrają 1A z 2B oraz 2A z 1B. Przegrani zagrają o 3 miejsce, natomiast zwycięzcy o 1 miejsce. 6. Nagrody i wyróżnienia: Nagrody drużynowe: Puchary, dyplomy, medale za I, II, III miejsce, drużyny z pozostałych miejsc otrzymają dyplomy. Nagrody indywidualne: Dla najlepszego zawodnika, dla najlepszego bramkarza. 7. Przepisy gry: Mecze rozgrywane są na hali sportowej, bramki 2m x 3m, rzut karny wykonywany z 7m. Obowiązuje obuwie sportowe z jasna podeszwą. Czas gry: raz 10 minut. Liczba zawodników na boisku to 4 + bramkarz, a zmiany są dokonywane „systemem hokejowym”., Mecze rozgrywane są piłkami halowymi nr 4. Za przewinienia podlegające napomnieniu (żółta kartka) stosuje się kary wychowawcze wykluczenia od 1 do 5 min. W przypadku gdy drużyna grająca w osłabieniu traci bramkę zawodnik ukarany karą minutową ma automatycznie prawo powrotu na boisko.
 3. 3. www.sport-pleszew.pl www.stalpleszew.pl W przypadku straty bramki przez drużynę grającą w niepełnym składzie w wyniku wykluczenia zawodnika (czerwona kartka) drużyna może wprowadzić do gry zawodnika innego niż zawodnik ukarany wykluczeniem. Ukaranie zawodnika wykluczeniem automatycznie powoduje zakaz gry ukaranego zawodnika w następnym meczu. Możliwe jest rozszerzenie tej kary o kolejne spotkania, jeśli przewinienie było wyjątkowo brutalne i zasługuje na wyższą karę. Odległość zawodników od piłki podczas wykonywania rzutów wolnych 5 m. W pozostałych przypadkach obowiązują przepisy gry w piłkę nożną PZPN. Za zwycięstwo w meczu w fazie eliminacyjnej drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, a za porażkę 0 punktów. W rozgrywkach grupowych o kolejności miejsc decyduje: większa ilość zdobytych punktów, wynik bezpośredniego pojedynku, lepsza różnica zdobytych i straconych bramek większa ilość zdobytych bramek, w przypadku trzech drużyn posiadających tę samą ilość punktów o kolejności miejsc decyduje dodatkowa tabelka uwzględniająca tylko mecze pomiędzy zainteresowanymi drużynami, gdzie decyduje lepsza różnica zdobytych i straconych bramek, następnie większa ilość zdobytych bramek, w przypadku stwierdzenia konieczności, sędzia zarządza rzuty karne po 3 serie, a w przypadku braku rozstrzygnięcia – do skutku wg ogólnie przyjętych zasad. 8. Postanowienia końcowe: Za nieprzestrzeganie regulaminu i przepisów gry grozi kara dyskwalifikacji z turnieju lub walkower. Karę orzeka organizator. Organiztor zapewnia pierwszą pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opieka medyczna), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za stan zdrowia uczestników i udział w rozgrywkach osób chorych. Osoby biorące udział w rozgrywkach powinny poddać się wcześniej we własnym zakresie badaniom lekarskim stwierdzającym ich dobry stan zdrowia, umożliwiający udział w turniej. Za wszystkie sprawy formalne dotyczące drużyny wymienione w powyższych punktach i podpunktach regulaminu - odpowiedzialny jest pełnoletni opiekun drużyny. Na wniosek drużyny przeciwnej sędzia, przed lub w przerwie meczu, ma obowiązek sprawdzenia tożsamości osób znajdujących się w protokole zawodów. Po zakończeniu spotkania wszelkie wnioski i protesty drużyn nie będą weryfikowane. W sytuacjach spornych nie objętych regulaminem, decyzję podejmuje organziator.. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione i zgubione w trakcie trwania turnieju.
 4. 4. www.sport-pleszew.pl www.stalpleszew.pl Karta zgłoszeniowa do Turnieju Pleszew CUP Nazwa klubu: ………...................................................................................................... Adres: ……..................................................................................................................... Osoba do kontaktu : ...................................................................................................... Telefon: …............................................... E-mail: ........................................................ Ilość uczestników łącznie z osobami towarzyszącymi ..................... Data: ............................ Dane do wpłaty wpisowego: KS Stal Pleszew Al. Mickiewicza 6, 63-300 Pleszew Bank Spółdzielczy w Pleszewie Nr konta: 55 8407 0003 0019 4363 2000 0001 Tytułem: Nazwa drużyny oraz rocznik Prezes / kierownik klubu Pieczęć klubu ............................................. ............................................... (podpis) Zgłoszenia oraz pytania prosimy przesłać na adres e-mail: info@stalpleszew.pl

×