Skolas auglis

720 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
720
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
167
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Skolas auglis

  1. 1. MK māksla pasākums. 1.-2.klasei 3.-5. klasei 2012./2013.m.g.
  2. 2.  Nu jau trešo gadu pēc kārtas mūsu skola ir iesaistījusies projektā „Skolas auglis”.  Atbalsta programmas darbības laikā skolai jānodrošina nodarbības vai mācību stundas, kā arī vismaz vienu izglītojošu pasākumu par augļu un dārzeņu veselīgo ietekmi uz cilvēka organismu.  Mūsu izglītojamie 3x nedāļā var saņemt 100 gramus dārzeņu vai augļu.  Mākslu metodiskā komisija nolēma organizēt izglītojošu pasākumu 1.-5.klašu skolēniem ar mērķi popularizētu veselīgas ēšanas paradumus un aktualizēt to nozīmi cilvēka attīstībā.
  3. 3.  Konkurss starp klašu 1.-2.klašu un 3.- 5.klašu grupām tika plānots trīs posmos:  Vizuālās mākslas stundās tika gleznotas klusās dabas un gatavoti augļi un dārzeņi no papje-mašē.  Mūzikas stundās skolēni mācījās dziesmas.  Noslēguma pasākums – zīmējumu izstāde, koncerts (noslēguma pasākuma laikā) un izglītojoša lekcija ar viktorīnas elementiem, lai bērniem būtu vieglāk uztvert pasniegto informāciju un visbeidzot apbalvošana. Vietas gan netika piešķirtas, bet katra klase saņēma apliecinājumu par dalību pasākumā.
  4. 4.  Pēc noslēguma pasākuma skolēniem bija iespēja paust savu viedokli, kas paticis un ko viņi vēlētos savādāk.
  5. 5.  Viss patika,  Patika jautrība,  Patika, ka nebija ne pirmās, ne pēdējās vietas,  Patika minēt mīklas un saņemt uzlīmes par grūtākajām,  Patika “zelta” žetoni, ko saņēmām par pareizām atbildēm,  Patika, ka paši uzstājāmies uz skatuves un dziedājām,  Man patika klausīties par veselīgu uzturu, es uzzināju daudz jauna,  Man patika, ka mēs daudz ko zinājām,  Man patika, ka varēju sēdēt kopā ar saviem draugiem un kopā domāt,  Uzzināju daudz interesantu faktu un jaunu informāciju.  Skolēni kliedza, kad zināja pareizās atbildes,  Man nepatika, ka x klase mēdījās, kad mēs kļūdījāmies,  Uzdevumi bija pārāk viegli,  Man tie burkāni un āboli ir apnikuši, varētu arī bumbierus, apelsīnus un citus augļus,  Varēja būt vairāk laika pārdomām,  Žēl, ka nebija vietu, īsti nezināju dziesmas vārdus,  Man ne pārāk patika kāpt uz skatuves un dziedāt.
  6. 6.  Dārzeņu nosaukumus varētu likt rakstīt pa klasēm, kuram vairāk!  Citreiz jautājumi varētu būt grūtāki.  Jūsu ierosinājumi ......................................! Inga, Daina, Inese, Beata.

×