Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Plan na zime

33 views

Published on

Myślę, że wszyscy, którzy mieszkają w miejscu, w którym zimy przychodzą co roku,

Published in: Automotive
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Plan na zime

  1. 1. Plan na zimę
  2. 2. Plan na zimę • Myślę, że wszyscy, którzy mieszkają w miejscu, w którym zimy przychodzą co roku, powinni zaplanować nadejście zimy. Jeśli chodzi o pojazd, należy również rozpocząć planowanie na zmianę opon zimowych. Nie ma znaczenia, czy masz ciężarówkę, czy SUV-a, do tego również potrzebujesz homologowanej opony zimowej od pierwszego śniegu. Ponieważ nie jest bezpieczna jazda na dowolnych dystansach z oponami, które nie zostały homologowane na zimowe warunki.
  3. 3. Plan na zimę • Aby nie zaskoczyła Cię zimowa pogoda, upewnij się, że planujesz zmianę opony. Upewnij się również, że masz zestaw w samochodzie na wypadek, gdybyś znalazł się w złej sytuacji. Obejmuje to skrobaczkę do lodu, miotłę, łopatę i odpowiednie ubrania na zimę, w tym dodatkowe rękawiczki, czapkę zimową i ciepłą kurtkę. Niektóre piasek może być również dobre na wypadek, gdybyś utknął gdzieś. Również bank mocy może być dobry na wypadek dłuższej podróży. Możliwość wezwania pomocy może być nieoceniona.
  4. 4. Plan na zimę • Zawsze próbuj zmienić opony zimowe na kilka tygodni, zanim uwierzysz, że nadejdzie zima. Jeśli śnieg nadejdzie przed dokonaniem zmiany, unikaj używania pojazdu, dopóki śnieg się nie rozpuści.
  5. 5. Plan na zimę • Więcej informacji na temat opon zimowych można znaleźć na stronie: www.nokiantyres.pl
  6. 6. Plan na zimę

×