Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Niebezpieczenstwo niegotowosci

24 views

Published on

Niebezpieczenstwo niegotowosci

Published in: Automotive
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Niebezpieczenstwo niegotowosci

  1. 1. Niebezpieczeństwo Niegotowości
  2. 2. Niebezpieczeństwo Niegotowości • W harcerzach chodzi przede wszystkim o przygotowanie. Hasło "Zawsze bądź przygotowany" symbolizuje, że niezależnie od tego, co się dzieje, zawsze możesz sobie poradzić. Częścią tego jest to, że uczysz się dostosowywać i przewidywać pewne sytuacje. Zbliża się zima, że zwiadowca upewni się, że ma odpowiednie zapasy w razie zmiany pogody. Byłby przygotowany na to, że temperatura spadnie i może nadejść śnieg. Miałby ubrania, aby dostosować się do tych zmiennych okoliczności.
  3. 3. Niebezpieczeństwo Niegotowości • W ten sam sposób, w jaki harcerze są zawsze gotowi, tak samo powinniśmy być gotowi na nadchodzącą zimę. Wiemy, że nadejdzie; to tylko kwestia, kiedy nadejdzie. Im więcej się do tego przygotowujemy, tym lepiej możemy sobie poradzić, kiedy w końcu nadejdzie. Powinniśmy się upewnić, że zmienimy opony naszego pojazdu przed jego nadejściem. Powinniśmy upewnić się, że zabierzemy ze sobą niezbędne zapasy, których moglibyśmy potrzebować w razie sytuacji awaryjnej. Chcemy zapewnić, że jesteśmy gotowi na nieprzewidziane sytuacje, a także sytuacje, które możemy przewidzieć w przypadku zmiany pogody.
  4. 4. Niebezpieczeństwo Niegotowości • Im lepiej się przygotowujemy, tym łatwiej będzie się dostosować. Jeśli mamy już opony zimowe na samochodzie, gdy nadchodzi śnieg, jesteśmy przygotowani i możemy kontynuować jazdę bezpiecznie pomimo tego, że drogi są zimne i śliskie.
  5. 5. Niebezpieczeństwo Niegotowości • Więcej informacji na temat opon zimowych można znaleźć na stronie: https://www.nokiantyres.pl/
  6. 6. Niebezpieczeństwo Niegotowości

×