Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Czas na zmiane

34 views

Published on

Czas na zmiane

Published in: Automotive
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Czas na zmiane

  1. 1. Czas Na Zmianę
  2. 2. Czas Na Zmianę • W miarę jak pogoda się zmienia, tak samo powinny być nasze opony. Zmień opona letnia na zimowe, aby zapewnić, że samochód będzie się bezpiecznie poruszać po zimowych drogach, tak jak samochód jeździł po letnich drogach. Po dokonaniu zmiany możesz bezpiecznie prowadzić po nadejściu zimowej pogody. Jeśli nie dokonałeś zmiany, nie możesz bezpiecznie jechać, gdy tylko nastanie zimowa pogoda.
  3. 3. Czas Na Zmianę • Kluczem do sukcesu jest sztuka dokonywania zmian w zaplanowany sposób i zapewnienie, że wszyscy jesteście nastawieni przed nadejściem zimy. Jeśli sobie z tym poradzisz, zrobiłeś dobrze, ponieważ wydaje się, że większość ludzi jakoś sobie z tym nie poradzi i musi żyć ze wszystkimi problemami i następstwami nieosiągnięcia go na czas. Jazda bezpiecznie w zimie, jeśli masz warunki zimowe, ogranicza się do jazdy z oponami zatwierdzonymi do tych warunków.
  4. 4. Czas Na Zmianę • Więcej informacji na temat opon zimowych można znaleźć na stronie: NokianTyres
  5. 5. Czas Na Zmianę

×