Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Портфолио Коваленко Л.Г.

120 views

Published on

Портфолио Коваленко Л.Г.
Вчителя початкових класів

Published in: Internet
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Портфолио Коваленко Л.Г.

 1. 1. ПОРТФОЛІО вчителя початкових класів Коваленко Лідії Григорівни Южноукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
 2. 2. Учитель
 3. 3. Загальні відомості Освіта – вища Переяслав-Хмельницьке педагогічне училище, 1982 Київський державний педагогічний інститут ім.М.Горького, 1988 Посада – вчитель початкових класів Педагогічний стаж – 31 рік. Кваліфікаційна категорія – вища.
 4. 4. Освіта
 5. 5. Відзнаки і нагороди
 6. 6. Відзнаки і нагороди
 7. 7. Моя професійна філософія Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він – досконалий учитель Л.Толстой
 8. 8. Моє життєве кредо
 9. 9. Моє педагогічне кредо «Нехай всім нашим дітям дістануться найкращі педагоги – безкорисні, пристрасно віруючі в добро, зі строгими моральними правилами, з глибокою повагою до думки.» С.Л.Соловейчик
 10. 10. Мої педагогічні цілі Створити оптимальні умови для розвитку дитини Стати для дітей наставником, відкрити багатство їх душ Сприяти самореалізації кожної особистості
 11. 11. Правила педагогічної майстерності Бути прикладом для дітей Відповідати сучасності Ділитися з дітьми своїм досвідом Займатися самоосвітою
 12. 12. Участь у міських методичних об’єднаннях
 13. 13. Участь у міських методичних об’єднаннях
 14. 14. Виступ на педагогічній раді 2010-2011 н.р. “Гра, як засіб інтенсифікації навчального процесу”
 15. 15. Міський семінар 2012-2013 н.р. “Роль позакласної та позашкільної роботи у творчому розвитку особистості школяра” “Запрошуємо на хліб-сіль до нашої “Світлиці”
 16. 16. Інструменти педагогічної майстерні словесні наочні інтерактивніігрові практичні, робота з книгою
 17. 17. В своїй роботі використовую:
 18. 18. Методична скарбничка • Сучасний урок – це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня.
 19. 19. Групова форма роботи Групова форма роботи - чудовий спосіб виховання й виявлення найкращих людських якостей: здатності до співпереживання, душевної щирості, уважності до іншої людини, дружелюбності. Робота у групі дає дитині по- чуття рівності та власної гіднос-ті, а це є наймогутнішим мотивом навчання.
 20. 20. Елементи ігрової технології Процес становлення особистості відбувається постійно - вдома, у школі, серед друзів. Проте на уроці вчитель має змогу бути диригентом цих подій. У руках вчителя паличка знань та вмінь, і він повинен змусити грати весь оркестр так, як написано в партитурі життя. Я намагаюся виконувати цю місію, застосовуючи різні методи, зокрема елементи ігрової технології. Серед них дидактичні, народні, рухливі ігри з текстами та діалогом, ігрові вправи, сюрпризи, забавки, ігрові життєві ситуації спілкування, в яких дитина виступає в ролі активного мовця.
 21. 21. Використання інтерактивних технологій Інтерактивний – здатний до взаємодії, діалогу. Інтерактивне навчання – це спеціальна форма організації пізнавальної діяльності, яка має конкретну, передбачувану мету – створити такі умови навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність та інтелектуальну спроможність. Всі учні активно взаємодіють, співнавчаються, учень і учитель є рівноправними суб'єктами навчання. Це навчання передбачає моделювання життєвих ситуацій, використання рольових ігор, спільне вирішення проблеми.
 22. 22. Залучення учнів до проектної діяльності Проектна діяльність максимально спрямована на суб'єктне пробудження й розвиток особистості молодшого школяра, оскільки цілком відповідає її віковим потребам і особливостям. Адже, на думку академіка І.Беха, спрямованість особистості, головна її установка в ранньому дитинстві полягає в діяльнісному самовизначенні, виборі власного життєвого шляху і пошуку більш рівноправних взаємин із дорослими.
 23. 23. Переможці творчих та інтелектуальних конкурсів 2010 - 2011 н.р. o Журавльова Валерія – ІІІ м. в олімпіаді з математики o Журавльова Валерія – ІІ м. в олімпіаді з навчання грамоти 2011 - 2012 н.р. o Журавльова Валерія – ІІІ м. у конкурсі «Кращий математик» o Журавльова Валерія – ІІІ м. в олімпіаді з української мови o Папушой Наталія – ІІІ м. в конкурсі «Поетична пристань» 2012 - 2013 н.р. oБілик Артем – ІІІ м. у конкурсі «Кращий математик» oЖуравльова Валерія – ІІІ м. у конкурсі «Знавець рідної мови» oПолупан Олександра – І м. у конкурсі «Поетична пристань» oПолупан Олександра – І м. у конкурсі «Тарасові слова – то правда жива» oЧерепанова Катерина – ІІ м. у конкурсі «Тарасові слова – то правда жива» oПапушой Наталія – ІІ м. у конкурсі «Поетична пристань» 2013 - 2014 н.р. oБілик Артем – ІІ м. у конкурсі «Кращий математик» oБілик Артем – ІІІ м. з курсу «Я і Україна» oПолупан Олександра – ІІ м. у конкурсі «Вклоняємось Тарасу»
 24. 24. Навчально-матеріальна база
 25. 25. Дозвілля 25
 26. 26. Урок – перше вогнище, зігрівшись біля якого, людина прагне стати мислителем Г.Пуліна

×